FSO Syrena Sport

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
hmmm jako że udało mi się odzyskać moją kopię planów to zapytowywuję komu wysłać celem umieszczenia gdzieś na serwerku ???
  
 
Ale o sso chossi

Jak masz coś do wrzucenia to na FTP-a z tym, na FTP-a
  
 
Jako że już udało mi się dostać do klubowego ftp'a (komuś się zmian portów zachciało )... to plany syreny sport już wrzucone... ostatnio widziane w katalogu "do materiałów"
  
 
Fajne te dokumenty. Przyznam sie ze mam identyczne tylko dotyczace Syreny Laminat. Dzieki Nomad
  
 
A one jeszcze istnieją.
  
 
Coś znalazłem.
  
 
to już jest od dwudziestupięciu lat w ksiązce Zielińskiego...
  
 
A jakiej?
  
 
Cytat:
2005-01-02 16:54:42, xyz1qwered pisze:
A jakiej?


Ty sobie jaja robisz czy po prostu nie wiesz?
  
 
Wiecie może na ile Cezary Nawrot się inspirował i czy wpominał gdzieś o tym.....
To jest 1954, a Syrena S była chyba z 1960...
  
 





  
 
Nomad, ale gdzie te papiery?
Nie ukrywam że chętnie bym się z nimi zapoznał.
Chciałbym w przyszłości doprowadzić do tego żeby Syrena Sport była dostępna do kupienia.
  
 
O ile wiem to są na naszym FTPie. Jak chcesz to Ci je mogę podesłać na maila. Z tego prototypu to można by fajnego Kit-Cara zrobić.
  
 
Cytat:
Chciałbym w przyszłości doprowadzić do tego żeby Syrena Sport była dostępna do kupienia.


wiec powiem tak
śp.prof.Cezary Nawrot mial czesc planow syreny sport przygotowane na produkcje wspolczesna z grupa kilku ludzi zaczeli plany i projekty(proste szkice), znalaz sie tez sponsor takiego przedsiewziecia!!!!
wszystko bylo gotowe do czsu pojawienia sie mowy o kasie i kosztach jednostkowego zrobienia samochodu z dostepnych srodkow(silnik zaweszenie) nadwoznie byloby takie jak zaprojektowal.
okazalo sie ze przy produkcji malo seryjenj okolo 100szutk samochod skosztowal by ponad 100.000 zloty!!!
a koszt jednego egzemplarza to bylby wydatek 2.000.000zlotych!!!
w cene wliczone jest oczywiscie zakup czesci maszyn do zrobienia nadwozia materyce i najdrozsza czesc to plany technologiczne wytwarzania i badania!!
  
 
Hmmm. Gdyby zrobić z niej Kit-Cara do samodzielnego montażu z nadwoziem z laminatu to koszt chyba nie byłby tak duży. W końcu zestaw podstawowy Nestora kosztuje 9500 lub 16800zł.
  
 
Krzysiek, a kiedy odbyły się te próby wskrzeszenia...
  
 
to bylo jeszcze przed wprowadzeniem JUNAKA z koreii w obieg nie pamietam daty!!
  
 
Cytat:
2005-02-17 13:56:20, StilotiS pisze:
Wiecie może na ile Cezary Nawrot się inspirował i czy wpominał gdzieś o tym..... To jest 1954, a Syrena S była chyba z 1960...


No niezbyt...On się inspirował mercedesem 190SL a to jest 300SL.
  
 
o kitkarze juz kilkanascie osob myslalo
jakby ktos mial chec to ja bym sie chetnie poprzygladał co i jak
  
 
Cześć (jestem nowy )
Mam wielką prośbe, bardzo chciałbym zapoznać się z tymi planami Syrenki Sport, o których była mowa. Mógłby mi je ktoś podesłać na maila (and6412@o2.pl), albo powiedzieć jak dostać sie na ten FTP o którym mówicie
Z gory dzieki.