Callisto136 Łada samara 2109 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mi się jakoś specjalnie nie podoba. Felgi nie pasują no ryflowe dywaniki Wiem że wszystko kwestią gustu. Mi się strasznie podobają smarki obniżone na poszerzanej stali. Fajnie by było jak by ktoś poszedł ze swoją samarą w tym kierunku. Dla mnie kozak!



]

[ wiadomość edytowana przez: Kuba2107 dnia 2012-05-07 16:53:41 ]
  
 
Coś na podłogę położyć musiałem, tym bardziej że korytka po zimie były nieco zniszczone. A że tanio były w biedronce to niech i leżą, nie zniszczę podłogi przynajmniej.
  
 
Dla mnie dobrze zrobione auto ma być niskie i na fajnej szerokiej feldze bez żadnych pierdół, to wystarczy. W środku żadnych pokrowców, żadnych nakładek na kierownicę, żadnych nakładek na pedały czy tandetnych dywaników. Seria ewentualnie zmienić kierownicę, ale na coś kultowego a nie fajans, który świeci z daleka. Jak jest sens to kubły itd. Ale tak jak mówiłem każdy robi auto pod siebie.
  
 
ładna samara, i aż dziw że blacha sie trzyma, ja swoją niecały rok mam i już rdza na progach wychodzi spod 2 warstw konserwacji

na dywaniki szkoda słów, reszta może być, ja bym te felgi pomalował chociaż to jeszcze zależy jak sie na żywo prezentują.

jak możesz ta nagraj filmik jak chodzi ten obrotomierz i tłumik

na wtrysku jest?
  
 
Postaram się jutro filmik umieścić. Nie, nie jest na wtrysku.
  
 
Cytat:
2012-05-07 18:20:56, duszek480 pisze:
Dla mnie dobrze zrobione auto ma być niskie i na fajnej szerokiej feldze bez żadnych pierdół, to wystarczy. W środku żadnych pokrowców, żadnych nakładek na kierownicę, żadnych nakładek na pedały czy tandetnych dywaników. Seria ewentualnie zmienić kierownicę, ale na coś kultowego a nie fajans, który świeci z daleka. Jak jest sens to kubły itd. Ale tak jak mówiłem każdy robi auto pod siebie.


Auto nie może być niskie - mieszkam na wsi na kolonii i zimą tylko tym się przebiję, lanosem nie da rady. Pokrowce muszą być żeby siedzeń nie brudzić; jak to na wsi. Dywaniki będą czarne, zwykłe korytka zapewne, chociaż te są łatwe do utrzymania w czystości latem. czarekd - felg póki co nie mam zamiaru malować z tego względu że są nowe...może za 3 - 4 lata. A prezentują się cudnie, mają swój błysk co mi się podoba...chociaż nie powiem - wolałbym mat.