Www.tuningsport.ru wszystko dla VAZ - zakupy w Rosji - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2012-06-20 11:23:10, felype pisze:
Brąz / beż, o takie: A co z chromowanymi wlotami powietrza na maskę i słupki C do 2103, są dostępne? [ wiadomość edytowana przez: felype dnia 2012-06-20 11:24:13 ]



są jakieś boczki, kilka wariantów.. a czy to kremowy z brązem nie mam pojęcia..

wlot na maskę chrom, nie spotykałem ,ale i nie zwracałem specjalnie uwagi - zerknę na te elementy.

słupki tylne masz na myśli ?
z 2106 coś można trafić.
  
 
To daj znać jakie są warianty boczków do 2106 i jak one wyglądają i jakie ceny.

Kratki na słupki tylne chromowane z 2103.
  
 
Cytat:
2012-06-20 13:09:33, felype pisze:
To daj znać jakie są warianty boczków do 2106 i jak one wyglądają i jakie ceny. Kratki na słupki tylne chromowane z 2103.



wlotów z 2103 nie ma nowym w przyrodzie..

boczki zerknę.
  
 
A ja mam chromowane kratki na slupki C.
  
 
Cytat:
2012-06-20 14:20:50, SzokoLada pisze:
A ja mam chromowane kratki na slupki C.


Ty masz dużo rzeczy
  
 
Cytat:
2012-06-20 14:20:50, SzokoLada pisze:
A ja mam chromowane kratki na slupki C.



co to jest słupek "C"
  
 
Cytat:
2012-06-20 14:28:25, bartixr pisze:
co to jest słupek "C"



słupek tylny
A-przednie
B-środkowe
C-tylne
  
 

kolejne zamówienie planuję w połowie zrobić do 10.09, odebrać wszystko do 20.09 i wysyłać.
jak macie pytania to piszcie.
  
 

komuś coś trzeba lub zastanawia się na przyszłość ?
jakieś pytania do speców z tuningsport?
  
 
Ja piszę się na zapłon elektronika ale z kwitami na zakup, no i ceny aktualnej nie znam.
  
 
Cytat:
2012-09-07 17:42:53, grzehu pisze:
Ja piszę się na zapłon elektronika ale z kwitami na zakup, no i ceny aktualnej nie znam.



kwity? rosyjski rachunek ewentualnie.


  
 
Witam, czy w tym sklepie dostane takie kopaki ? Jezeli tak to ile by kosztowaly ?
  
 
NIE DOSTANIESZ!!!
  
 
Bartku , po ile teraz jest sportowy moduł zapłonowy? Bodajże Morphio brał do swojej siódemki.
  
 
Cytat:
2012-09-10 21:26:53, Tomek2107 pisze:
Bartku , po ile teraz jest sportowy moduł zapłonowy? Bodajże Morphio brał do swojej siódemki.



co to za sportowy moduł zapłonowy ?
chodzi o moduł "pulsar" z regulacja kąta zapłonu czy o komplet bezkontaktowego systemu zapłonowego ?
  
 
ja się podłącze o cene bezkontaktoweo systemu to możę jeszcze domówie
  
 
Cytat:
2012-09-12 00:15:21, MisUszatek pisze:
ja się podłącze o cene bezkontaktoweo systemu to możę jeszcze domówie



napisałem Ci na gadu-gadu.
  
 
Witam

potrzebuję gumki do piór wycieraczek, mam w aucie zamonotowane jakieś węgierskie, nie do kupienia w naszych sklepach, długośc jakieś 30 cm, ewentualnie całe pióra, ale żeby złaczę pasowało do ramion wycieraczki

może Fabryka WAZów ( ) wymyśłiła w końcu niełamliwe i niepękające oprawki do żarówek lapm tylnych, to też bym kupił, bo te lat 90. pękają jak cholera, i już mam dosyć tych ciągłych wymian

kupię też listwy ozdobne na rant rynienek dachowych, ale wraz z instrukcją montażu, bo kiedyś kupiłem takie rynienki w naszym sklepie, ale są sztywne i nie dadzą się założyć - myślę, że ichniejsze oryginały są miękkie, i twardnieją dopiero po założeniu i ogrzaniu gorącym powietrzem

kupię też jakieś solidne, giętkie, oryginalne przewody hamulcowe (1 na tył i 2 na przód)


pozdr.




  
 
Cytat:
2012-09-12 15:26:48, peter2107 pisze:
Witam potrzebuję gumki do piór wycieraczek, mam w aucie zamonotowane jakieś węgierskie, nie do kupienia w naszych sklepach, długośc jakieś 30 cm, ewentualnie całe pióra, ale żeby złaczę pasowało do ramion wycieraczki może Fabryka WAZów ( ) wymyśłiła w końcu niełamliwe i niepękające oprawki do żarówek lapm tylnych, to też bym kupił, bo te lat 90. pękają jak cholera, i już mam dosyć tych ciągłych wymian kupię też listwy ozdobne na rant rynienek dachowych, ale wraz z instrukcją montażu, bo kiedyś kupiłem takie rynienki w naszym sklepie, ale są sztywne i nie dadzą się założyć - myślę, że ichniejsze oryginały są miękkie, i twardnieją dopiero po założeniu i ogrzaniu gorącym powietrzem kupię też jakieś solidne, giętkie, oryginalne przewody hamulcowe (1 na tył i 2 na przód) pozdr.



wyjeżdżam teraz na kilka dni, napisz mi listę tego co nei mozesz znaleźć w kraju na skrzynkę pocztową, bartirajdy(sobaka)wp.pl , sobaka = małpka
  
 

felype, MisUszatek, wszystkie potrzebne Wam części są w drodze do kraju (oprócz sprężyn).
Kontaktujcie się ze mną aby domówić ich dalsze losy.

Sprężyny zamówione, jak się pojawia to będziemy dostarczać.

Mam plan w pierwszy tygodniu października trochę towaru wysyłać.
Ktoś coś jeszcze potrzebuje ?