Www.tuningsport.ru wszystko dla VAZ - zakupy w Rosji - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2012-09-10 21:26:53, Tomek2107 pisze:
Bartku , po ile teraz jest sportowy moduł zapłonowy? Bodajże Morphio brał do swojej siódemki.


niestety ale moduł oraz aparat kupiłem na alegro
aparat z Nivy a cewka i moduł z 2108/9
trzeba tylko kablarstwo zrobić z wiązki 2108 i tyle
sam już nie pamiętam czy 160 peelenów mnie to wyszło
  
 
Cytat:
2012-10-10 21:12:25, morphio pisze:
niestety ale moduł oraz aparat kupiłem na alegro aparat z Nivy a cewka i moduł z 2108/9 trzeba tylko kablarstwo zrobić z wiązki 2108 i tyle sam już nie pamiętam czy 160 peelenów mnie to wyszło



Morphio, jeśli chcesz się chwalić swoimi osiągnięciami to załóż sobie wątek. Wszyscy chętnie poczytamy.

Przy okazji Cię zmartwię , jeśli masz blok 2103 (klasyki a nie nivy) to aparat nivovski nie będzie pracował poprawnie (charakterystyka wyprzedzenia zapłonu) - zmień aparat.
Ponadto moduły też są inne.
  
 

5-10 listopada robię trochę zamówień w tuningsport i innych sklepach z częściami.
co potrzebujecie ?
  
 
Ja chcę elementy blacharski przodu, te o których tobie pisałem na GG.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Cytat:
2012-10-24 10:52:07, SzokoLada pisze:
Ja chcę elementy blacharski przodu, te o których tobie pisałem na GG.



damy radę, jako, że nie masz z tym ciśnienia to znajdzie się z porządnej grubej stali albo poprostu dostawcę AvtoVaza.

co do kół do napędu pompy klimy i alternatora.
To są takie zestawy, ale dla wielopunktowego wtrysku, w Twoim jednopunkcie zapłon nie będzie działał.
Pozostaje Ci toczyć koła albo przejśc na MPI.
  
 
Cytat:
Morphio, jeśli chcesz się chwalić swoimi osiągnięciami to załóż sobie wątek. Wszyscy chętnie poczytamy.


od dawna mam i wszyscy chętnie sobie tam czytają

Cytat:
Przy okazji Cię zmartwię , jeśli masz blok 2103 (klasyki a nie nivy) to aparat nivovski nie będzie pracował poprawnie (charakterystyka wyprzedzenia zapłonu) - zmień aparat. Ponadto moduły też są inne.


bosze !! i co ja teraz zrobię
Bartek, ja się staram pomóc ludziom a nie ich skroić
skoro piszę że takie cos można zrobić, to można, skoro mój wechikół kręci sie do 7000 bez problema i urywa jaja to znaczy że najgorzej nie jest, swoją droga nie mam ustawionego zapłonu na -10" przed GMP a aparat jest pomodzony więc po co wode mącisz bo niechciałem ci pożyczyć części do skopiowania ? jak mnie już nie lubisz to napisz żebym się do ciebie nie odzywał i nie odpisywał na twoje posty, i tak się nie zastosuję swoją drogą, bardzo cie lubie i chętnie kiedyś jeszcze skorzystam z twoich usług
  
 
Cytat:
2012-10-29 18:59:57, morphio pisze:
bosze !! i co ja teraz zrobię



włazisz mi w wątek i piszesz bzdury morphio.
pisz sobie głupoty w swoim wątku.
Ponadto piszesz jakbym kogoś próbował "skroić" - no comment.
Niby wyrażasz wyrazy sympatii klubowej, a docinasz mi.
Skończ w prywatnymi wyjazdami.
ps. nakładki sobie kupiłem a to, że nie chciałeś pożyczyć faktycznie nie jest koleżeńskie.

Większość użytkowników łady po zastosowaniu się twoich rad odnośnie aparatu uzyska przeciwny, do zamierzanego, efekt.
Charakterystyka wyprzedzenia zapłonu (aparat) dla nivy i klasyki jest inna.
  
 
ale ja tego nie neguję że są inne, tu masz zresztą wykres na którym wydać różnicę ale tak jak wcześniej pisałem jeśli masz auto do sportu to ten wykres i tak jest o kant dupy bo ustawiasz wg siebie i zapłon i wyprzedzenie itd .... co się tyczy modułu to on tylko wzmacnia impuls a nie tworzy charakterystyki czy mapy zapłonu a jeśli mogę się z kimś podzielić swoimi doświadczeniami to się dzielę więc jestem koleżeński
  
 
Przez ręce Bartka przeszło moich około 5000zl i nigdy, powtarzam nigdy nie powiedziałem, że Bartek zdziera. Jeżeli ktoś chce zaoszczędzić 50zl i mieć coś co nie jest do kompletu, to jego wola. Ja dzięki Bartkowi mam to, czego nigdy bym nie znalazł w Polsce. Polecam każdemu zakupy u Bartka z całego serca.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
to jest forum i tutaj mogę swobodnie wyrazić swoje zdanie zresztą złodziejem nikogo nie nazwałem

może się źle wyraziłem że Bartek kroi nas na kasę bo sam dokonywałem u niego zakupów i jeśli chodzi o jego usługi to dziękuję, jestem zadowolony, a chodziło mi o to że nie wszystko trzeba kupować a wystarczy trochę pomajsterkować, pomodzić i też będzie dobrze, a wspólnym modzeniem możemy dojść do celu po mniejszych pieniądzach przecież po to to wszystko jest, wystarczy popatrzeć na tytuły wątków z dziale Techniczne
  
 
Cytat:
nie wszystko trzeba kupować a wystarczy trochę pomajsterkować



można i trzeba , jak ktoś ma możliwości i chęci, kręcić wiercić i kombinować, ale z głową, żeby nie wybuchło i było bezpiecznie dla siebie i innych na drodze.

a jak ktoś dobre i sprawdzone rozwiązania, najlepsze dostępne na rynku części, albo poprostu chce być pewien , że kupuje oryginalne to pisać - chętnie pomogę, Tobie morphio też.

i nie tylko gdy chcecie kupić a nawet gdy nie wiecie jakie części kupić, jak coś robią brania Rosjanie.
rosyjski mam w małym paluszków i w miarę wolnego czasu znajdę informacje jakie potrzebujecie. (coś w rodzaju altruizmu, lubię pomagać i zbierać za to wdzięczności, być ogólnie szanowanym i wzbudzać zaufanie )
  
 

komu przyda się rozpórka do klasyki?
od ręki do zabrania w Warszawce, ew. wysyłka.
cena dla LKP 85 zł.

  
 
wezme na zapas
  
 
Cytat:
2012-11-13 23:18:54, pioban pisze:
wezme na zapas



ok, przyjąłem, jest Twoja.
  
 

jest do sprzedania fabrycznie nowy grill metalowy do 2101 (kopiejka) , cena 240 złotych.
  
 

w niedzielę lub poniedziałek będę wysyłał części do kraju.
co potrzebujecie ?
pisać nie wstydzić się
  
 

poleciało nowe zamówienie do tuningsport.
mogę do niego jeszcze coś dodać.

ktoś z kolegów nad czymś do Ładzianki się zastanawia ?
  
 
Bartek - ja zapytam Ciebie pod kątem moich wiosennych porządków z autem. Ile kosztowałaby nakładka na przedni i tylny zderzak z modelu 2107. I jak z jakością takiego chromu/niklu bo znając życie to zamawiając to u nas w Polsce będą się na tym robić rozmaite cuda po dwóch, trzech latach użytkowania.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Cytat:
emde pisze:
Ile kosztowałaby nakładka na przedni i tylny zderzak z modelu 2107.



nakładki po 90-110 zł wyszłyby w kraju.
jakość, cholera wie, ładnie wygląda na żywo, błyszczy się.

trzeba by sprzedawców podpytać, która opcja jest najtrwalsza, oraz kliknąć w necie opinie na forum na temat danego producenta.
Dawaj znać wcześniej to będziemy sprawdzać temat.
  
 

na stanie od reki w kraju dostępne:
części nowe, made in Russia : (www.tuningsport.ru)

1. Rozpórka na klasykę 2101-2107 , górne kielichy:
cena klubowa 85 zł

2. Rozpórka przednia górna na 2108 - gaźnikowa.
cena klubowa 85 zł.

3. Stabilizator tylny do klasyki lub łady nivy:
stabilizator tylny lada 2101-2107, lada niva
cena 256 zł

4. "Muchobijka" na maskę do 2107
cena klubowa 80 zł

5. Sprężyny obniżenie - 40 , utwardzone, na 2108-09-99. (żółty Fobos Sport)
Cena 170 złotych za parę.
340 za komplet.


naturalnie na zamówienie wszystkie części fabryczne i tuningowe dostępne w Rosji z tuningsport.ru i wszystkie oryginalne fabryczne części.