Nie gasną kontrolki i pracuje pompa po wyciągnięciu kluczyka

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, pech cały dzień. Wszystkie auta stanęły.
Problem polega na tym, że po wyciągnięciu kluczyka kontrolki cały czas świecą(lecz trochę słabiej) i słychać czasami pompę paliwa jak sobie pracuje. Rozrusznik kręci ale nie odpala.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Sprawdzałeś Kleszczu to o czym rozmawialiśmy ??
  
 
mi się żarzyły kontrolki po 20h grania muzą na wyłączonym non top aucie. Podładowałem żelówkę i problem zniknął.
  
 
Całkiem niedawno Andree miał bardzo podobny problem, zobacz u niego w wątku. Też mu nic nie gasło po wyjęciu kluczyka.
  
 
to w Twoim cabrio różowiótkim?
Ojtam ojtam - na Okunince wyciągnęliśmy Ci kluczyk i silnik nie przestał pracować to teraz będziesz się kontrolkami przejmował?
  
 
a to już naprawiłem.
Mały, przekaźniki sprawdzone. Auto stoi w miejscu spoczynku, zostało zaholowane.
W chwili wolnego będzie wymieniona skrzynka.
Akumulator naładowany jeden i wstawiany drugi.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Swoją droga, czemu w fieście te skrzynki nie padają, albo w mdo? Tylko w escorcie?
  
 
Jeżeli nie masz pewności że to skrzynka to jej nie rób. Odstaw auto do elektryka. Ja u siebie walczyłem z wiatrakami. Przelutowałem skrzynkę, sprawdziłem kilometr kabli a i tak się okazało że komp nawalił. Objawy miałem podobne. Z tym że u mnie immo jeszcze było sypnięte.


[ wiadomość edytowana przez: Andre42212 dnia 2013-11-20 05:36:05 ]
  
 
sprawdzę kompa, sprawdzę i skrzynkę ale do elektryka go nie oddam
Auto już nie będzie służyć mi do jazdy a planowo już dawno miało nie jeździć jedynie sprzyjająca pogoda sprawiła że jeździłem dalej.
Cała instalacja będzie przeglądnięta.
Dzięki wszystkim za podpowiedź.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Miałem podobną sytuację, tyle, że nie chodziła pompa paliwa i nie odpalał, ale kontrolki paliły się. Okazało się, że odpięła się kostka po drugiej stronie stacyjki.