[Zibo666] Ess by Zibo666 "Jedyny Taki" - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
ja sie ciesze ze jechalem sam bo pozniej mialem dac auto swojej dziewczynie...jakby to się stalo podczas jej jazdy to bym sie chyba pociął.

przyznaje sie Kulek bo co tu duzo mowic, i rowniez przyznaje sie ze Twoj bodajże temat felg, (nakretek) ktory niedawno sie przewinał przez forum, nie doczytałem no i teraz moge miec pretensje wylacznie do siebie. ale jutro juz odbieram blotnik, tarcze zamawiam no i fele trzeba prysnac ponownie
  
 
Życzę wesołych świąt Wielkanocnych

Częstochowa wiosną:

Godzina 10:00


Godzina 15:00



I nie zapowiada się żeby przestało...
  
 
Spy foto





[ wiadomość edytowana przez: zibo666 dnia 2013-05-13 20:30:24 ]
  
 
Ładnie. Malowałeś czy oklejaleś?
  
 
Podsufitka i zasłonka szyberdachu są oklejone, a plastiki polakierowane. Daszki przeciwsłoneczne są z cabrio.
  
 
a materiał?

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
To jeszcze potrzebujesz czarne i przede wszystkim składane rączki z cabrio
  
 
Cytat:
2013-05-14 07:04:18, Kleszczak pisze:
a materiał?



Materiał

Cytat:
To jeszcze potrzebujesz czarne i przede wszystkim składane rączki z cabrio



Zastanawiam się czy w ogóle będe je dawał


[ wiadomość edytowana przez: zibo666 dnia 2013-05-14 16:59:28 ]
  
 
sam oklejałeś?
chciałem brać od nich taki sam materiał tylko beżowy ale obawiam się, że jak zabiorę się do tego sam to wyjdzie kupa...
  
 
wszystko sam robilem oklejanie/malowanie
  
 
Trzbebyło jakiegoś tutoriala posklejać. Na oklejenie własnoręczne podsufitki jest więcej chętnych
  
 
Chłopaki, do takich rzeczy tutoriale nie są specjalnie potrzebne Wystarczy dociąć sobie materiał, po zdjęciu starej tkaniny przesmarować podsufitkę klejem (zwykły butapren), poczekać chwilę żeby związał, nowy materiał przyłożyć, lekko ręką przeciągnąć od przodu do tyłu żeby złapał i po zabawie. Trzeba tylko uważać na jedną rzecz - nie przygniatać materiału dłonią punktowo, bo może zostać odciśnięta ręka. I po temacie Ja u siebie to robiłem pierwszy raz w życiu i wyszło super
  
 
Cytat:
2013-05-14 18:59:02, emtees pisze:
Chłopaki, do takich rzeczy tutoriale nie są specjalnie potrzebne Wystarczy dociąć sobie materiał, po zdjęciu starej tkaniny przesmarować podsufitkę klejem (zwykły butapren), poczekać chwilę żeby związał, nowy materiał przyłożyć, lekko ręką przeciągnąć od przodu do tyłu żeby złapał i po zabawie. Trzeba tylko uważać na jedną rzecz - nie przygniatać materiału dłonią punktowo, bo może zostać odciśnięta ręka. I po temacie Ja u siebie to robiłem pierwszy raz w życiu i wyszło super



ot cała historyja
poza tym dzisiaj ogarnięty bagażnik bo wszystko leżało na kupie



bliżej weekendu planowany montaż podsufitki i jakieś lepsze foto wysprzątanej całości

tak btw gdyby ktoś miał na zbyciu jeden przełącznik do el. szybek z mk6 z podświetlaniem działającym oczywiscie to prosiłbym o kontakt na Priva
  
 
Działam działam

felgi po podkładzie, w tygodniu lakier i klar.



tuleje wymienione bo waliło jak nie wiem co. teraz cichutko
z ważniejszych rzeczy podsufitka w koncu na swoim miejscu i nie ukrywam że mi się podoba



poza tym odnalazłem lepy i tez znalazły swoje miejsce zarowno na tej jak i powyzszej focie



no i na koniec wykapałem dziada brakuje tylko felg....



porady, komentarze, sugestie jak najbardziej mile widziane
  
 
"cykorłapki" masz składane, czarne z cabsa czy standardowe?
  
 
stwierdziłem ze nie bede ich w ogole przykręcał, bardziej mi sie podoba jak ich nie ma
  
 
dawno mnie nie bylo. taka historia
Ess

[ wiadomość edytowana przez: zibo666 dnia 2015-06-16 22:14:44 ]

[ wiadomość edytowana przez: zibo666 dnia 2015-06-16 22:15:09 ]
  
 
Cytat:
2013-05-13 20:29:11, zibo666 pisze:
Spy foto [ wiadomość edytowana przez: zibo666 dnia 2013-05-13 20:30:24 ]



Podpowiedziałbyś mi czy da rade ta zasłonę szyberdachy zdjąć bez ściągania podsufitki?
Zostawiłem uchylony szyber na deszczu i cały się materiał odkleił.
  
 
Najpierw trzeba zdjąć podsufitkę, a ta zasuwana część jest do takiej szyny przymocowana pod nią.
  
 
błąd. zasuwaną częśc najlepiej wyciąnac najpierw odsuwająć szyber a pozniej zasuwając zaslonke. od gory pokazuja sie wtedy cztery albo piec takich klikaczy, wystarczy je odpowiednio nacisnac i wychodzi bezproblemowo. trzeba to robic od strony dachu na odsuniętym szybrze a zaslonietej zaslonce