[MK VII] tapicerka podłogi

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy tapicerka podłogi (dywan) z modelu MK 7 będzie czymś się różniła od poprzedników MK6 MK5.

[ wiadomość edytowana przez: fogiel dnia 2012-05-13 15:23:02 ]
  
 
Przecież od przodu auta po tylną kanapę auta są takie same bez względu na to jakie nadwozie. Wykładzina powinna pasować z każdego, nie musisz szukać specjalnie od kombi.
  
 
każda wersja oprócz 3 drzwiowego będzie pasować
  
 
Przeoczyliście lokalizacje dziury w dywanie na raczkę otwierania bagażnika

mk5 i pierwsze mk6 mają w innym miejscu.


To samo tyczy się dziury w dywanie przez które przechodzą sruby mocujące siedzenia.

[ wiadomość edytowana przez: shadk-k dnia 2012-05-14 09:27:17 ]
  
 
jeszcze numer nadwozia na podłodze w mk7 jest w innym miejscu niż w mk5 i poczatkowych mk6.
  
 
można przecież kupić wykładzinę z rolki w komforcie w takim wzorze jaki się podoba i sobie wszystko dociąć

ja ostatnio tak wyściełałem sobie przestrzeń przy kole zapasowym pod podłogą bagażnika w kombi
  
 
Cytat:
2012-05-14 13:12:27, darek4488 pisze:
można przecież kupić wykładzinę z rolki w komforcie w takim wzorze jaki się podoba i sobie wszystko dociąć ja ostatnio tak wyściełałem sobie przestrzeń przy kole zapasowym pod podłogą bagażnika w kombi



darek - z ciekawości, ile dałeś za taki kawał materiału? Bo ja jak byłem w komforcie to stwierdziłem, że im podziękuję - 30zł/m2. Jak dla mnie kiepski biznes.
  
 
To prawda, że ceny w komforcie są przegięte, ale podałem to tylko jako przykład. Przecież źródło wykładziny nie jest w tym wszystkim istotne. Ja potrzebowałem mniej niż 2 metry kwadratowe, więc nie bolało mnie to aż tak bardzo, a dzięki temu, że sam docinałem kształt to efekt jest lepszy niż z każdym z gotowych dywaników bagażnika. Całą operację zrobiłem na parkingu będąc wyposażony jedynie dobry nóż.

Za wykładzinę zapłaciłem 68zł, ale to dlatego, że wybrałem sobie najgrubszą jaką mieli. Spróbuję pamiętać, żeby zrobić fotki to wam pokażę.
  
 
Cytat:
2012-05-14 13:12:27, darek4488 pisze:
można przecież kupić wykładzinę z rolki w komforcie w takim wzorze jaki się podoba i sobie wszystko dociąć ja ostatnio tak wyściełałem sobie przestrzeń przy kole zapasowym pod podłogą bagażnika w kombi



A jak Ty chcesz dociąć wykładzinę do kształtu podłogi w Esie?
  
 
Cytat:
2012-05-14 18:20:34, darek4488 pisze:
To prawda, że ceny w komforcie są przegięte, ale podałem to tylko jako przykład. Przecież źródło wykładziny nie jest w tym wszystkim istotne.



Jasne, jasne. Ja teraz kupiłem kawałek wykładziny z allegro - 7zł m^2. Jak przyjdzie to wrzuce fotki jak ona mniej więcej wygląda.
  
 
Cytat:
2012-05-14 19:07:21, tevenet pisze:
A jak Ty chcesz dociąć wykładzinę do kształtu podłogi w Esie?


w to już nawet nie wnikam ale nasz kolega celowo, albo niechcący przeoczył fakt, że wykładzina w escorcie zrobiona jest z jednego kawałka, ma sporo otworów a co najważniejsze nie jest płaska, za to ma parę przetłoczeń i w newralgicznych, widocznych miejscach i jest ukształtowana w kilku płaszczyznach (choćby w okolicy lewej nogi kierowcy, czy w rogu w okolicy lewej nogi pasażera tylnej kanapy)