[maly10001] MkVI - Project Yeti - Strona 34

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Całokształt ok ale te felgi o 2 cale węższe i bym był w wniebowzięty
  
 
Piotrek haluny nowe są w pudełkach bezpiecznie ukryte przed Twoim przyjazdem
Spoki Przemciu, ogarnę na dniach jakieś fotki i zarzucę
bardzo biednie tył wygląd abo nawet zendera nie mam założonego.
Luki, to mówisz 7j mu pakować ?? eee no nie ma takiej opcji
  
 
a ja poproszę filmik z dojazdu od drogi pod dom
  
 
dzisiaj będę miał drugie auto o podobnym uglebieniu
także się dowiem
Jethro masz w sumie nie aktualne info, właśnie wylewają mi nowy asfalt i będą robili ładny wjazd
  
 
Ariel cisniesz te foty. juz nawet nie chodzi o auto, ale o ten pakunek
  
 
Dobra pany, nowa paczka dojechała
w super ultra dobrych pieniądzach udało się wyrwać, nawet z ori wiązką, silniczkami itp itd ogólnie stan ładny, dzisiaj pojadą do kumpla na wstawianie bi-xenonu.

  
 
Malina
  
 
przymiarka lamp na aucie, mam jakoś mieszane uczucia co do Morette . ( bra na masce jeszcze nie naciągnięta dobrze )
Przy okazji dorzuciłem do fotek nowy nabytek ( pracodojazdowóz)
  
 
Wydaje mi się że przez ten gril jakoś to razem dziwnie wygląda
  
 
zobaczymy jak reflektory będą czarne, i ramki ciemniejsze, jak dla mnie to za bardzo kontrastują odcieniem.
poszukam grila od cossa bo gdzieś się wala
  
 
dokładnie ten grill nie pasuję ale z cosowym będzie super a jak nie to wiesz mały co zrobić z morettami
  
 
A wg mnie jakby moretty walnąć w kolor albo jakaś odmianę czerni byłoby fajnie. Nawet z postojowkami.
  
 
Bra niet
  
 
Cytat:
2014-08-30 12:29:39, lukirs pisze:
Bra niet


+1
  
 
nie chciałem tego tematu poruszać zresztą mały już Ci mówiłem ale brwie też mówię stanowcze nie ale wybór jest twój
  
 
w takim razie tymczasowo wyleci
Nawet Dziewczyna mi powiedziała że Bra niet
  
 
wolę kobietę bez biustonosza niż z nim, tak samo tu. Same lampy moretty to też dyskusyjny temat.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Moretty w czerń, postojowki w czerń i bedzie dobrze z przodu. Moim Zdaniem. A na szybko mozna przemalować najpierw tak dla próby.

A bra do garbow na masce nie pasuje po prostu.


[ wiadomość edytowana przez: kiciek dnia 2014-08-31 05:26:38 ]
  
 

  
 
duuużo lepiej ale ten grill trochę kupa załóż cossowy i będzie git