[wiesiu] MK5 cabrio RS2000 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
nie szczecin, biala podlaska
  
 
nie miał być u mnie ale gość nie chciał wysłać
  
 
Cytat:
2013-06-22 00:20:20, zsmarti pisze:
nie miał być u mnie ale gość nie chciał wysłać



bo mu powiedzieli ze pare stow za wysylke,a ja mu zaoferowalem odbior osobisty a ze ludzie z natury sa leniwi,to widac bardzo mu to podpasowalo. Poza tym mowiles ze masz juz dach jakis czas temu kupiony


[ wiadomość edytowana przez: wiesiu666 dnia 2013-06-24 11:04:01 ]
  
 
Jakoś tak teraz wygląda






Robiona maska, błotniki, progi i pozluznica. Do tego od pełna konserwacja podłogi od wewnątrz, progów i nadkoli produktami vavoline. Później zrobię od zewnątrz podłogę i podluznice.

Przy okazji zmiana nagrzewnicy, foteli na recaro i dachu. W najblizszym czasie zrobię zdjęcia srodka.

Szkoda ze zdjecia nie oddaja tego jak wyglada na prawde,ten kolor jest jakis blady.




[ wiadomość edytowana przez: wiesiu666 dnia 2013-07-29 18:30:04 ]
  
 
Prosze cie wstaw choc jakies fajne felgi ,bo te to jakies cos co nie cosikuje ,
  
 
Grill płaski albo coss,a nie z 1.4
  
 
Felgi jak coś za rok, gril nie jest z 1.4 a z 1.6 a to spora różnica :p i nie zmienię go nigdy bo rsowy mi się nie podoba,gejowsko z nin auto wygląda,a grill kosa to sobie założę jak będę miał kosa zresztą to jest mieszaniec i niech coś w nim zostanie z oryginalności.


[ wiadomość edytowana przez: wiesiu666 dnia 2013-07-29 22:11:02 ]
  
 
Cytat:
2013-07-29 22:09:35, wiesiu666 pisze:
gejowsko z nin auto wygląda



Jak na rsowym gejowsko wygląda to teraz chyba mocno lesbijsko..

na tym grilu tracą się rsowe lampy,zderzak i maska
  
 
Wolę jednak lesbijskie. A jest jeszcze wersja tego grila co mam brzydsza, bo odwrócona do góry nogami, to dopiero brzydactwo.

A tak mam auto co nie wygląda jak każde.

Jedynie co do felg się zgodzę że są brzydkie... I prawie na pewno je zmienię. Za to na zimę mam dopiero brzydale :p jeszcze ich nie montowalem więc nie wiem jak będzie wyglądać.
  
 
to zobaczymy co będzie na moim cabsie bo będę malował trzy różne grille.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
jeszcze mysle zeby zalozyc zderzak przedni zendera RSowy,bo mam taki,ale jakos nie mam przekonania czy w mk5 bedzie to ladnie wygladac. Zreszta do tylu to chyba nie bedzie pasowac
  
 
Cytat:
2013-07-29 22:09:35, wiesiu666 pisze:
gejowsko z nin auto wygląda



po pierwsze nie obrażaj innych posiadaczy tego grila
  
 
Fredek29 tak mi się powiedziało, po prost dla mnie taki płaski gril jest bez charakteru, przod wygląda jakby był łysy, zwłaszcza jak nie ma znaczka.

Na szczęście każdy ma to co chce i przynajmniej nikt mojego nie pomyli z innym

A w najbliższym czasie trafia jeszcze nawiercane i nacinane tarcze i oryginalne nowe dywaniki


[ wiadomość edytowana przez: wiesiu666 dnia 2013-07-30 09:25:16 ]
  
 
tarcze mikoda gt czy cos innego ??
  
 
tak mikoda,bo mam dobre doswiadczenia jesli chodzi o te tarcze po scorpio.
  
 
Fredek29 tak mi się powiedziało, po prost dla mnie taki płaski gril jest bez charakteru, przod wygląda jakby był łysy, zwłaszcza jak nie ma znaczka.

Na szczęście każdy ma to co chce i przynajmniej nikt mojego nie pomyli z innym
  
 
Kolejny punkt wymagań spełniony,są nowe felgi + opony 205/45/r16. Prowadzenie na mega plus. Nie wiem jak mogłem jeździć na 15''

foto 1

foto 2

foto 3

A stare 15'' mam nadzieję że trafia do auta typu mk7 RS bo wg mnie tylko do niego pasują


[ wiadomość edytowana przez: wiesiu666 dnia 2014-02-14 16:56:27 ]

[ wiadomość edytowana przez: wiesiu666 dnia 2014-02-14 16:57:05 ]
  
 
Miałem idento ]null[/URL][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/1024x768q90/545/36ov.jpg">[/IMG]
  
 
odwiedzilem krakowska hamownie, wynik calkowicie zadowalajacy jak na silnik z 1992 roku z nieznana przeszloscia, ktory wiele lat przelezal nieuzywany. Nie wiem tez w jakim stanie sa sondy lambda,bo jak mi wyrwalo jedna,to wsadzilem w to miejsce taka troche sfatygowaną, ktora na pewno miala wade grzalki. Mapa benzyny na pewno tez byla rozjechana,bo chwile przed hamownią to jezdzilem ciagle na gazie, ktory idealnie ustawiony nie jest. Takze czy to wynik na 100% poprawny to nie wiem,ale mnie satysfakcjonuje w pelni i nie bede darzyl do poprawy wyniku.

wynik
  
 
Jak na takiego starucha to nawet jeszcze zwawy ten kulawiec.