[wiesiu] MK5 cabrio RS2000 - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2014-05-26 07:22:45, wiesiu666 pisze:
Od roku zimuje w garazu,wczesniej na dworze pod plandeka albo bez niczego, ale po śniegu nie miał okazji jeździć za mojej kadencji A i druga generacja nie jest na śrubę, wg mnie jest ok ale nie do tego silnika. Do tego silnika tylko sekwencja co by nie tracić zbyt duzo mocy


Tak w woli scisłości żaden rs na sekwencji nie jeździ
  
 
Cytat:
2014-05-26 09:13:20, djtados pisze:
Tak w woli scisłości żaden rs na sekwencji nie jeździ



dziekuje za zwrocenie uwagi na niefachowa wypowiedz
  
 
Cytat:
2014-05-26 09:59:56, wiesiu666 pisze:
dziekuje za zwrocenie uwagi na niefachowa wypowiedz


Do usług
  
 
cabrio sobie dzis postal troche w wodzie ale zrobilem dobrze dla niego i wkońcu go wyciagnąłem: https://www.youtube.com/watch?v=yPI2Wl6rRnE
  
 
Skąd tyle wody??
  
 
Google PL. Wpisać prosze Wrocław ulewa i bedzie cos o wczoraj . Mi zalało przed garażem cały płac. A w garazu sucho na szczęście miałem. Masakra totalna wczoraj była. Taka ulewa była. Dzis ma byc repet.

Jest masakra. Centra handlowe niektóre maja problemy. Generalnie jest ciekawie teraz ;P.

Dałbym tez fotke i filmik ale za wiele nie nakręciłem niestety.
  
 
Korzystając z tego ze mam rarytasowa ramke pod radiem postanowilem w przyszłości tego typu zestaw założyć, mam już komplet wlacznie z kablami, tylko do stanu pełnej funkcjonalnosci go musze przywrócić (ponoc cos nie za bardzo CD dziala).Jak mi się to radio nie spodoba to mam nowiutkie 2007 idealnie zastępując 2008 z fotki.

Fotka radio 2008 + CD + wzmacniacz
  
 
aj waj, ładny zestawik
  
 
Plan na najblizszy rok - urochomic taki oto zestaw klimy do rsa:

link 1

link 2

link 3

I zalozyc nowiutki panel sterowania wentylacja :

link 4

link 5

I ogolnie na tym zakoncze doposażenie cabrio,bo nic mi więcej nie potrzeba i za dużo dodatkow juz nie bylo w tych latach.




[ wiadomość edytowana przez: wiesiu666 dnia 2014-06-17 12:41:16 ]
  
 
ty masz ten set klimy z panelem z przyciskami? fajna odmiana
łapy od klimy masz?
  
 
Tak,wlasnie taka wersja,lapy od klimy sa,brakuje tylko kola pasowego do napedzenia kompresora. Dlugo czekalem na ten zestaw


[ wiadomość edytowana przez: wiesiu666 dnia 2014-06-18 07:09:20 ]
  
 
W miedzy czasie wpadly mi do zalozenia nowe sprezyny, na tyl trafia z nowymi amorami monroe, a na przod z tymi amorami co mam na aucie,bo sa oryginalne motorcrafta: SPREZYNY

Przy okazji przymierzylem zderzak zendera, jakos nie mam przekonania, zastanowie sie do wiosny czy go malowac w kolor czy nie. Dodam tylko ze nie przylega on idealnie do nadwozia bo tylko go wlozylem bez przykrecania:

Zender 1

Zender 2

Zender 3

A z takich pierdol jakie jeszcze wleca,to nowe przelaczniki halogenow, ogrzewania przedniej szyby, ogrzewania tylnej. Zostalo mi znalezc nowy od przeciwmgielnych, jakby ktos gdzies widzial,to prosze o info.





[ wiadomość edytowana przez: wiesiu666 dnia 2014-11-21 10:21:17 ]
  
 
w mk5 średnio mi się widzi ale ja ogólnie nie przepadam za zenderami.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Piekny zestaw ale do mkVI gdzie tyl bedzie do kompletu a tak to jak swini siodlo
  
 
A mnie się jakoś tak podoba
  
 
z tym zderzakiem zender to sam nie wiem..... jak widac opinie sa podzielone,a ja sam tez mam watpliwosci.


Pytanie mam za to przy okazji skladania nowego zawieszenia, czy to jest normalne ze montując tylne kolumny (amory i sprezyny) nie musze do tego uzywać sciągacza spreżyn ? wystarczylo mocniej nacisnac sprezyne i bez problemu założyłem górne łoże sprezyny. Nie ma to znaczenia czy skladalem na RSowych sprezynach czy na zwyklych. Amortyzatory sa firmy Monroe gazowe


[ wiadomość edytowana przez: wiesiu666 dnia 2014-11-25 09:45:44 ]
  
 
na seryjnych springach ja używałem ściągacza, za to na krótszych da się bez ściągacza założyć

mam w 6 zendera i mi się podobie

[ wiadomość edytowana przez: jarcyk dnia 2014-11-25 21:47:08 ]
  
 
Mi w twoim przypadku zender się podoba więc najlepiej jak sam przemyślisz sprawę i sam zdecydujesz bo jak widać zdania podzielone albo jeżeli autko użytkujesz też zimą to możesz jeden zderzak uszykować na zimę a drugi na lato Bynajmniej ani ten ani ten ci się nie znudzi
  
 
Tylne springi spokojnie wrzucisz na amora bez sciagaczy do sprężyn.
  
 
Jak dla mnie spoko.