POLECANE WARSZTATY - REKLAMA

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
WYJASNIENIE O CO CHODZI W WATKU PROPOZYCJA

  
 
Ja polecam swoj warsztat!

- szybko
- tanio
- kupuja czesci w dobrej cenie
- cena do negocjacji
- nie okradna wam auta!!!!
- zalezy im na pracy i kliencie
- RESZTE SAMI OCEŃCIE

POLECAM

WWA ul Czadasz (Włochy k.kosciola) rownolaegla do sabaly

tel. 868 33 78

ewentualnie mowcie,ze jestescie od Marcela..
  
 
GDYNIA:

Auto-Aldi. Dziambor R.
81-022 Gdynia, Czereśniowa 4
(0-5 664 12 63

godziny otwarcia :
poniedziałek - piątek : 8-16
sobota : 8-12

Goście specjalizujący się w OPLACH

polecam:
są tani i dobrzy
doradzą i pomogą
NAPRAWDE POLECAM!!! - robie u nich samochody od 4 lat

wrazieczego możecie się powołać na Adama od Astry kombi
  
 
oczywiście kierunek do Gdyni to 058
  
 
CZĘŚCI!!!!

jeśli chodzi o tanie, a czasem nawet bardzo tanie części to polecam

AUTO OPEL
sprzedaż stała i na zamówienie

81-222 Gdynia 217
ul. Morska 217
tel. /058/ 663-62-62

praktycznie tylko u nich kupuje części - mają naprawde tanie
  
 
Potryk dosc tej reklamy Bylem u niech i jeszcze nie skonczyli mi naprawic auta. Zajechalem przedstawilem problem wyszedl mechanik z brakujacymi zabkami i powiedzial ze to "kwestia regulacji silnika " Ja mu na to ze nie on zaczal sie smiac ( p. Romuald byl bardziej zachowawczy i za to go cenię ) no ale sie ugialem i zostawilem samochod, byla regulacja itp itd ale tak jak mowilem nic to nie dalo. Za drugim razem juz ten mechanik ze mna nie rozmawial. Z P Romualdem mozna sie dobrze porozumiec i jest ok. To ze sa tani to prawda wymiana amorkow (przod ) razem z amorkami delphi ( o ile nie myle pisowni ) do omegi A 500 zł razem z robocizna, ocenicie sami.
Co do sklepu na ulicy morskiej to potwierdzam w calej rozciaglosci.
  
 
Moze ma ktos namiary na dobrego "pana Wladzia" we wroclawiu?
PZDR
Dab
  
 
PiotrS

Powiem ci tylko że ja z nich jestem b. zadowolony, ale sam chyba wiesz że czasami znajdzie się taka usterka że trudna wpaść dokładnie co poszło, ja tak miałem w VECTRZE stała u nich 3 dni nonstop szukali przyczyny (problem z hamulcami) no i po kombinacjach znaleźli!!!

A zapłaciłem 0 zł

Pozdrowionka

Adam

P.S.
Ten mochanik to ARAEK klient który pare razy mi uratował życie (oczywiście jeśli chodzi o auto)
  
 
Osoby z OPEL KLUB POLSKA moga liczyc na spore upusty!!!!


"Auto-Remar" Marek Smakowski
Warszawa, Budki Szczęśliwickie 65
02-460 Warszawa
022 863-21-21
  
 
... nieaktualne ...



[ wiadomość edytowana przez: Bartek dnia 2006-09-12 14:00:37 ]
  
 
Jesli chodzi o IB AUTO to maja opinie najwekszych naciagczy w trojmiescie i sa drozsi od aso. A do tamtych ludkow moglbys podac nr telfonu?
  
 
Apropos IB AUTO myślę że twoja opinia Piotrze jest odrobinę krzywdząca. Owszem części nienależy od nich kupować bo przeginają ale usługi (zaznaczam szybkie tzn. wymiana klocków, płynów wszelakich, regulacje itp) są tanie jak barszcz. Wczoraj siedzieli nad moim autkiem 4 bite godziny grzebali i dłubali w przewodach paliwowych i nieskasowali (niepierwszy raz zresztą) ani złotóki. Przyokazji wymienili jakieś dziwne uszczelki. Ale do tych z Gdyni się niumywją, bo jeśli chodzi o poważniejsze naprawy to rzeczywiście IB AUTO potrafi zrobić to na odpierdol. W końcu to warsztat szybkiej obsługi i zdarzy im się raz na ruski rok coś spartolić

Numery do Gdyni 6217599 ale lepij dzwonić do p. Maćka 604655656
  
 


Panowie, ASO a warsztaty w Wawie
Ja po odwiedzieni Abexim, Autopol, Autoi Praga jako znajomy mechaników...na lewo znaczy i niestety muszę przyznać, że wszystkie problemy kończą wielką kasą a żeby to zrobić naprawde dobrze i za kasę wartą wydania to musiałem zakańczać sprawy w zakładzie mojego znajomego Sylwka, na ulicy Szarych Szeregów.
To jest Gościu co bada samochód przez tydzień jak musi (miałem taki przypadek z potencjometrem przepustnicy co go tech nie widział jako uszkodzonego a auto przerywało), potem naprawia biorąc kase jak za normalne podejście do auta.
Jakby ktoś chciał kontakt to piszcie.
  
 
Moze w okolicy Poznania, cosik cz cóś???Mam problem z c18nz i nie chce wywalac kupy kasy na rzeczy ,ktore moga okazac sie sprawne.Pozdr.
  
 
Witam

A może ktoś poleci coś we Wrocławiu!?!
  
 
co do warsztatu na Kwidzynskiej w Gdyni,to nikomu innemu bym nie oddal autka jesli chodzi o silnik,sa naprawde swietni zeby zjedli na Oplach

Potryk...tam jedyne co jest tanie to wydechy...polecam ci Autokram na Witominie i Auto Park w Szemudzie,zobaczysz o ile nizsze moga byc ceny a poza tym faceci na Morskiej nigdy niczego nie maja na miejscu...
  
 
a może ktoś zna jakiś dobry i tani warsztacik w krakowie lub niedalekiej okolicy. Znam taki na "klinach" ale za tani nie jest. Może ktoś poleci?
  
 
w Poznaniu polecam na Weglowej 22 - Pawel Kozlowski. 061 8610 141. 8.00-16.00
Robi samochody wszytskim moim znajomym - a ja osobiscie korzystam z jego uslug od 5 lat. Robi naprawy za naprawde uczciwe pieniadze, a jesli sam nie daje rady (blacharka, czasem bardziej zlozona elektryka) to korzysta z pomocy swoich kolegow. Nigdy nie mialem do niego najmniejszych zastrzezen )
  
 
IB Auto 2 razy strasznie mi podpadli. Uszczelka pod komorą zaworów puszczała zaraz po ich robocie, a po drobnej naprawie i zwykłej wymianie oleju filtrów itp przegoniła mnie na tarsie (przy 130 km/h) cała metalowa dolna osłona silnika. Komuś sie nie chciało jej dobrze przykręcić. szybkie drobiazgi to może u nich poważne rzeczy juz nie!!nullnullnull
  
 
Ja kożystam z prywatnych usług sąsiada, koleś jest żetelny i dobry w tym co robi, koleś ma umowe z największym na tym terenie sprzedawcą części i ma u niego zniżke, także orginalne części mam za pół darmo..
BLACHARSTWO I MECHANIKA POJAZDOWA
Bernard Honisz
ul.Kilińskiego 3
Kędzierzyn - Koźle