Zmarł Nasz Kolega i I Prezes Wilk - Strona 7

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kochani dostałam maila od Siostry Wilka z prośbą o skorygowanie godziny pogrzebu i mszy.

Pogrzeb 22.06.2012 (piątek) o 14.00 na Cmentarzu Osobowickim.
Msza święta też w piątek o 7.30 w kościele pw. Św. Michała Archanioła ul. B.Prusa 78 we Wrocławiu

Proszę o poinformowanie wszystkich o właściwej godzinie ostatniego pożegnania Piotra.

[*]


[ wiadomość edytowana przez: Paulinka dnia 2012-06-21 19:55:48 ]
  
 
[*]
Brak słów..
  
 
Piątek 22 czerwca w okolicach godziny 13-tej 13.30 spotykamy sie na parkingu tuż przy Cmentarzu Osobowickim.
  
 
Trzymaj się, Pioter! Niedługo wszyscy się znowu spotkamy. A jeśli jest coś po tamtej stronie - to będzie taki FEFK, że mucha nie siada. Tylko pamiętaj o starych kolegach przyjmując deklaracje.

Dla CIEBIE, Piotrze!

[ wiadomość edytowana przez: vital dnia 2012-06-22 00:14:36 ]
  
 
Też pamiętam jak Wilk był prezesem zawsze ceniłem jego wypowiedzi nigdy nie widziałem żeby powiedział komuś złe słowo. Wielka strata [*]
  
 
Nie zdążyłem Go poznać ale pewnie był dobrym człowiekiem
[*] [*] [*] [*]
  
 
[*] Pokój jego duszy
  
 
Na prośbę Paulinki:

Zostałam poproszona przez Siostrę Wilka o wrzucenie na forum kilku słów od niej. Ponieważ temat został zamknięty, proszę również któregoś z modów o skopiowanie tego i wklejenie do wątku: klik


Kochani
bardzo Wam dziękuję, że tak licznie przyszliście zarówno na mszę jak i na ostatnie pożegnanie Wilka. Zawsze byliście dla niego jak Rodzina, opowiadał o wielu z Was, chociaż nie wszystkich udało mi się zapamiętać. Dziś widziałam znajome ze zdjęć z różnych spotów buzie, tak samo zapłakane jak nasze.
Na pogrzebach zawsze jest smutno, bo odchodzi ktoś, kogo się kocha, lubi, potrzebuje. Wiem, że Piotrek był dla Was ważny, potrzebny. I że taki zostanie w Waszych wspomnieniach.
Nawet wieniec od Was był taki wielki i piękny, że Wilk powiedziałby: "Nooooo, ładny, adekwatny i niebieski"
Nie byłam w stanie podziękować wszystkim osobiście, ale naprawdę to, że przyjechaliście było bardzo, bardzo ważne dla naszych Rodziców i dla mnie.
Piękne były też wpisy na Forum, wspominające Wilka. I starsi i młodsi stawiali świeczki i pisali ciepłe, wspierające słowa.
Jeszcze raz dziękuję, że byliście z nami w tym trudnym dniu, zarówno ciałem jak i myślami.

Pozdrawiam serdecznie
Gośka, siostra Wilka
  
 
Dowiedziałam się przed chwilką i mimo, że na forum już dawno nie zaglądałam to chciałam upamiętnić Wilka choć jedną małą świeczuszką - niech spoczywa w pokoju [*]
  
 
Wielka szkoda.Teraz dopiero się dowiedziałem jak wszedłem na forum.Nie znałem Go osobiście,ale świeć Panie nad Jego duszą.[i].
  
 
[i]
  
 
[*][*][*]
  
 
[*] [*] [*]
  
 
Wszedłem na forum i od razu dostałem jak obuchem w głowę
Nawet nie wiem co napisać..
Jest mi bardzo smutno... [']
  
 
[*]
współczucia dla rodziny i dla nas samych...
  
 
[*]
  
 
[*]
  
 
[*]
  
 
Przeglądając forum pierwszy raz, jeszcze nawet nie jako sympatyk, zauważyłem, że po większości postów Wilka można było znaleźć odpowiedź typu: "dzięki", "masz piwo", "widzimy się na walnym" albo "działa". Nie spotyka się często ludzi, którzy tak chętnie dzielą się swoja wiedzą i potrafią zjednać sympatię innych.

Będzie mi Cię brakowało.
  
 
[*]