[bubs0n] MK7 "osiołek" - Strona 15

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jest jakiś bezbolesny sposób na dostanie się do dmuchawy na dole? Tam przy nogach ? Najprawdopodobniej coś mi wpadło do wentylacji i przy ok 3k obr brzęczy... za każdym razem. Zaczęło się to robić irytujące i chciałbym to wyjąc. Ma ktoś sposób, czy trzeba rozbierać całą konsolę itd. ?

Pzdr
  
 
nie ma bynajmniej w mk5
  
 
trzeba calosc sciagac
  
 
Dzięki, więc nie pozostaje nic innego jak naładować dynamitu
  
 
Po 100 latach w końcu złożyłem kompletnie nagłośnienie w "Osiołku" i rozkręciłem trochę imprezę.
jutube

Mój pomagier


I pomysł na umiejscowienie gwizdołka, wiem mogło być nieco niżej





[ wiadomość edytowana przez: bubs0n dnia 2013-08-01 00:12:04 ]
  
 
ładnie gra, podobnie jak u mnie
MAsz coś wygłuszone w aucie ??
  
 
Przednie drzwi ograniczoną do zakrycia dziur, podłogę jeszcze bez bagażnika.
  
 
jak w pełni wygłuszysz drzwi a nie tylko załatasz dziury to usłyszysz efekt Warto.
  
 
Dzięki, pomyślimy z pomagierem
  
 
Moje miejsce na gaśnicę



I taka tam buba

  
 
patrze na odwazniki i fajnie fela musiala byc krzywa wczesniej
  
 
Oj tam, lekko odbiegała od normy.
  
 
Witka po długiej przerwie.

Mój parchuć wciąż się kula, więc przyszła W KOŃCU kolej na wymianę podłużnic, gdyż obecnych praktycznie nie ma (dosłownie). Zakupiłem gotowce z allegro, grubość blachy myślę >2mm.

Do zakonserwowania już wspawanych podłużnic, pobliskiej oczyszczonej blachy oraz innych oczyszczonych placków po rdzy zakupiłem Interprime 198.

Moje pytanie brzmi: na to położyć "baranka" lub tym podobne ustrojstwo, czy czegoś jeszcze nafajdolić ?

Pzdr


[ wiadomość edytowana przez: bubs0n dnia 2014-03-10 22:19:34 ]
  
 
a co to jest? bo z nazwy nic mi nie mówi.


-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
A gdzie można kupić gotowe podluznice?
  
 
Na allegro nie raz widziałem.
  
 
Cytat:
2014-03-07 18:46:47, Kleszczak pisze:
a co to jest? bo z nazwy nic mi nie mówi.


O co dokładnie pytasz ?

Cytat:
2014-03-08 08:37:47, wiesiu666 pisze:
A gdzie można kupić gotowe podluznice?


podłużnice
  
 
Pewnie o ten Interprime 198.
  
 
Interprime 198- podkład ,jednoskładnik ,pytanie robisz podłuznice i stosujesz taka tandete,prosze znajdziesz cos lepszego do konserwacji ,a jak chcesz wiedziec na to połozysz wszystko ale poco jak i tak nie spełni swojego zadania the end.

Jak juz musisz to zastosuj to ,nie musisz stosowac zadnego podkładu ,powierzchnia musi byc szorstka bez rdzy i zanieczyszczen wszelkiego rodzaju.

http://www.lemir.net.pl/farby_nawierzchniowe,intergard%20740,249.html

[ wiadomość edytowana przez: iglaxr3i dnia 2014-03-12 22:08:31 ]
  
 
Dzięki igła, tylko gdzie ja to ustrojstwo zamówię ?