[bubs0n] MK7 "osiołek" - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
To fajnie, fajnie. Trzeba będzie wyszperać i kupić, ale to jak będę robił hamulce z tyłu, bo jest dramat. Rękaw zaciągnięty, lewaruje, a koło jak kręci się jak karuzela. Dystans może uda mi się w fabryce załatwić
  
 
Tragedia! Jak już porobisz potrzebne sprawy zainwestuj w zawias, zeby go jakos posadzic bo narazie wyglada gorzej niz woz drabiniasty,..
  
 
Cytat:
2012-06-23 22:37:43, Zbysio007 pisze:
Tragedia! Jak już porobisz potrzebne sprawy zainwestuj w zawias, zeby go jakos posadzic bo narazie wyglada gorzej niz woz drabiniasty,..



Kolego ja uważam że wygląda bardzo dobrze, nie każdy samochód musi być na glebie. A przy tych felgach nawet tak bardzo nie widać tego.
  
 
Też mi trochę dziwnie wygląda. Ale zobaczymy jeszcze jak wyjdzie na założonym komplecie. Na przód na pewno jakieś springi polecą tak jak pisałem od początku. Co do przewodów, o które takie halo zrobiliście. To jak ja je przerobie żeby pasowały, tam gdzieś tam? (o ile będzie taka potrzeba).
  
 
Cytat:
2012-06-23 23:28:15, krojek pisze:
Kolego ja uważam że wygląda bardzo dobrze, nie każdy samochód musi być na glebie. A przy tych felgach nawet tak bardzo nie widać tego.



Jeśli ktoś lubi off road to jak najbardziej. Ale wkadajac do auta 17", gdzie normalnie siedzi 14" to chcac nie chcac auto sie podnosi sporo i dla zachowania rownowagi trzeba wsadzic jakis minus. Nie mowie o chowaniu kolaw nadkolu (co popieram), ale o zabiegu ktory sprowadziu auto do normalnego wygladu. A przewody w oplocie bym sobie darował w tym przypadku wywalanie kasy w błoto, a miec je zeby tylko pochwalic sie na forum ?! Hmm
  
 
No kółko fajne ale tak jak mówią poprzednicy trzeba trochę autko obniżyć żeby to miało ręce i nogi. Szkoda że nie ma kapsli do zestawu- byłoby lepiej
  
 
Cytat:
Zbysio007 pisze:
A przewody w oplocie bym sobie darował w tym przypadku wywalanie kasy w błoto, a miec je zeby tylko pochwalic sie na forum ?! Hmm


Najpierw krzyk, żeby stalowe, teraz wyrzucanie pieniędzy w błoto. Za Wami trafić... Ale prawdą jest, że większe tarcze są raczej zabiegiem kosmetycznym.

Cytat:
Jarcio81 pisze:
No kółko fajne ale tak jak mówią poprzednicy trzeba trochę autko obniżyć żeby to miało ręce i nogi. Szkoda że nie ma kapsli do zestawu- byłoby lepiej


Są dekle, ale w gorszym stanie niż sama fela, więc podarowałem sobie.
  
 
No niestety, nie urodził się jeszcze taki, który by wszystkim dogodził. Co do przewodów w oplocie, ciekawi mnie czy kolega który się przy tym upierał u siebie ma takie przewody?
  
 
Felgi bardzo ładne, prawie takie same jak moje Nie sądziłem, że jest taki wzór w rozmiarze 17'

Wrzuć jakieś sprężyny -40 dla świętego spokoju. Pojeździj na tym kilka tygodni. Jeśli będzie Ci pasować i komfort jazdy będzie w miarę względny to fele do renowacji i będzie malina
  
 
Cytat:
2012-06-24 10:23:39, Zbysio007 pisze:
Jeśli ktoś lubi off road to jak najbardziej. Ale wkadajac do auta 17", gdzie normalnie siedzi 14" to chcac nie chcac auto sie podnosi sporo i dla zachowania rownowagi trzeba wsadzic jakis minus. Nie mowie o chowaniu kolaw nadkolu (co popieram), ale o zabiegu ktory sprowadziu auto do normalnego wygladu. A przewody w oplocie bym sobie darował w tym przypadku wywalanie kasy w błoto, a miec je zeby tylko pochwalic sie na forum ?! Hmm



Jak ktoś nie potrafi dopierać felg to mu się podniesie. Ja mam u siebie 16 na lato i 14 na zimę, i samochód na tym i na tym wygląda identycznie. Większa felga + opona o mniejszym profilu, mniejsza felga + opona o większym profilu i średnica zewnętrzna obu kół jest identyczna.

Co do przewodów w oplocie to się zgodzę Tylko szpan, chyba że ktoś wyczynowo jeździ do tesco hehe
  
 
Kto mi podpowie jakie nakrętki powinny iść do tych felg?
  
 
Cytat:
2012-06-25 14:43:20, bubs0n pisze:
Kto mi podpowie jakie nakrętki powinny iść do tych felg?



Chodzi o te kołpakowe i nie kołpakowe?
  
 
Chodzi mi o nakrętki do alu Ronala. Przeczesuje alegrosza i wszystkie nakrętki te z kołnierzem niby są do only ori felgi, a bez to już do "zamienników". Byłem u oponiarza i znalazłem komplet nakrętek pływających, ale wyglądały jakby za duże (nie do końca się chowały w korytku). Niepływających znalazłem tylko na 3 koła Pojechałem do 3 mechaników żaden nie miał, ale jeden stwierdził żebym szukał z podkładką nawet do nie ori felg. Bądź tu mądry.


[ wiadomość edytowana przez: bubs0n dnia 2012-06-25 15:05:40 ]
  
 
Chyba potrzebujesz coś w ten deseń Nakrętki - klik
  
 
Znajdzie się jeszcze jakiś znachor na forum, który podpowie jakie będą odpowiednie ?
  
 
Skoro pływające są za duże tzn, że od tych lepszych nie znajdziesz Ja takie mam w foce i się mieszczą. Bo raczej takie nie będą pasowały
  
 
Hahahaha, no Damian, te to do stalówek są xD I raczej masz racje. Stożkowe bez tej podkładki jednak. Trololo będę musiał zamówić, bo na wiosce nie znalazłem.
  
 
  
 
ladnie prezentuje sie felunek ale proponuje zalozyc plywajace nakretki a nie zwykle
  
 
Cytat:
2012-06-25 19:48:49, pawcon pisze:
ladnie prezentuje sie felunek ale proponuje zalozyc plywajace nakretki a nie zwykle



Wiadomo że będą lepsze z tym, że w tym felunku chyba się nie mieszczą, bynajmniej tak bubs0na zrozumiałem.