[mleczyk]- Mleczykowe Mondeo

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Z racji powiększenia się mojej rodzinki, postanowiłem sprawić sobie jakieś kombi i oto natrafiła mi się okazja, na Mondeo 2000r. Autko kupiłem za grosze, ale wiadoma sprawa, że nie w perfekcyjnym stanie. Na początku wymienione przewody hamulcowe, aktualnie robiony jest rozrząd, świece, kable itd. W najbliższym czasie zawieszenie czyli gumy, łączniki oraz cała reszta. Na koniec tylny lewy błotnik z racji oczywiście nie czego innego jak rudej, progi nie najgorsze ale planuję zrobić porządną konserwacje wraz z progami.

Ogólnie:

Mondeo Ghia 2000r. 2.0 pb. salon polska od 2-go właściciela, 258 000 przebiegu, z wyposażenia posiada:
-pakiet zewnętrzny st200 (prócz grila)
-abs
-wspomaganie
-klimatronik
-el. fotel kierowcy (góra - dół)
-regulowana kierownica w 2 płaszczyznach
-4x poduszka
-dodatkowe oświetlenie wewnątrz
-4x el. szybki
-alarm
-centralny zamek
-przyciemnione szybki



Shot at 2012-06-24






[ wiadomość edytowana przez: mleczyk dnia 2012-06-25 00:32:26 ]

[ wiadomość edytowana przez: mleczyk dnia 2012-06-25 00:34:54 ]

[ wiadomość edytowana przez: mleczyk dnia 2012-06-25 00:48:51 ]
  
 
Fajny, doprowadzisz go doladu, uzupelnisz pakiet ST i bedzie miodzio
  
 
fajnie wygląda


-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Cytat:
2012-06-25 07:41:05, Seba pisze:
Fajny, doprowadzisz go doladu, uzupelnisz pakiet ST i bedzie miodzio



Brakuje drobiazgu w postaci zaślepki progu i grila z st, siatki i halogenów w zderzaku z czasem upoluje środek recaro i będzie jak dla mnie ok. Pierwsze zabiegi tuningowe już były, czyli białe kierunki w błotniki