Poszukuję, oddam, kupię, sprzedam, zamienię. - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,

W związku ze zbliżającym się końcem remontu Kremowej Rakiety pilnie poszukuję zderzaka przedniego do "zwykłego" Caro. Najlepiej nowego lub używanego w idealnym stanie. Oczywiście oryginalnego.

Jest kilka na alledrogo ale co z tego skoro albo nie mogę się doprosić zdjęć albo jest to "wysokiej klasy zamiennik"....

Bez zderzaka nie mogę złożyć i spasować przodu, o takich drobiazgach jak mocowanie nadkoli nie wspominam

info na PW.

Pozdrawiam!
  
 
Witam wszystkich pasjonatów!

Sprzedam drzwi do Fiata 125p
Mam na zbyciu aż 2 komplety używanych drzwi z "Dużego Fiata"

1 komplet (4 sztuki) z Fiata MR73 (zielony) (1974 rok)
1 komplet (4 sztuki) z FSO MR83 (czerwony)

Zdjęcia mogę tutaj wrzucić niebawem, a jak ktoś będzie chciał, to mogę na maila w większej rozdzielczości.

Cena:
za 1 sztukę 25zł,
za 1 komplet (4 szt) 90zł
za 2 komplety (8 szt) 150zł

istnieje możliwość negocjacji ceny, albo zamiany na części do:
Nysy 521 - 522,
Syreny 102,
Żuka

Do Syreny 102 szukam: drzwi - choćby samych dołów, zbiornika paliwa, tylnej lampy, przednich kierunkowskazów (tych małych), niklowanej obręczy ozdobnej przedniej lampy, kierownicy, tylnej kanapy, lewego przedniego błotnika od Syreny 103 lub 104, "fletnerek"

Do Nysy 522 szukam: rozrusznika, nowej chłodnicy, nowych wkładów przednich lamp, kloszy lamp tylnych, klosza lampy cofania (z Nysy 521), klapy włazu dachowego (dużej kwadratowej), lewej części podszybia, fragmentów błotników zwanych "nerkami"

Jeśli ktoś jest zainteresowany, to mogę też przyjąć w zamian komplet 4 przednich lamp od Fiata 125p/Poloneza/Autosana H9/Stara 200 - czyli tych 4 okrągłych lamp przednich, kompletnych razem z miskami...

Zainteresowanych proszę o kontakt na priv lub na maila:

marcin_myslinski@onet.eu

Wszystkie drzwi są używane, mogą mieć drobne wgniecenia, stosunkowo łatwe do usunięcia, poszycie i krawędzie są całe. Ogólnie blacharka wymaga jedynie tylko drobnych "kosmetycznych poprawek" i polakierowania...

Cały czas istnieje możliwość dogadania się i jestem otwarty na wszelkie propozycje w tym temacie - sam jestem fanem zabytkowej polskiej motoryzacji i coś o tym wiem, a brałem je nawet nie z myślą o zarobku, ale głównie dlatego, że było mi tego szkoda wywozić do huty (stąd ta cena "złomowa")

Odbiór najlepiej osobisty

Lokalizacja: Dobrodzień, województwo opolskie, powiat Olesno
  
 
Zgodnie z obietnicą wrzucam fotki tych drzwi.

Komplet zielony pochodzi z 1974 roku i prawdopodobnie przeleżał gdzieś nieruszany od 1990 roku (na tych przednich miniowych drzwiach jest metka z rokiem "1990", a stan wszystkiego sprawiał wrażenie, jakby cały komplet zielonych leżał w jednym miejscu cały czas, a naprawa tych przednich nie została ukończona... ale to tylko moje przypuszczenia...

Komplet czerwonych jest z MR 83 i szyby miał wybite. tutaj są te wgniecenia, ale jakiejś wielkiej "tragedii" nie powinno być...

PS - oferta jest ważna do wyczerpania zapasów



























  
 
Sprzedam 2 Trabanty 601

Nie są one moją własnością, ale podaję tylko "grzecznościowo" to ogłoszenie.

2 sztuki - gościu na złomie chce za nie 3 000zł (za wszystko, razem z tymi częściami zamiennymi w środku i tymi na kupce oraz instrukcją obsługi za tylną szybą). Stan jak widać. Silniki zdemontowane, ale chyba są w środku. Podobnie z innymi brakującymi częściami (lampy, przednie pasy nadwozia). Jeden Trabik - ten biały na blachach z Konina był chyba dostosowany dla osoby niepełnosprawnej. Rok produkcji białego to 1990

Jeśli ktoś z forum był by zainteresowany, to możemy się dogadać. W Trabantach tych widziałem luzem wrzucone części z Nysy, Żuka i Syrenki - chętnie je odkupię, bo z tym gościem ze złomowiska nie mogę się dogadać "albo wszystko, albo nic" - mówi


Lokalizacja: Dobrodzień, powiat Olesno, województwo Opolskie, w pobliżu Drogi Krajowej 46 oraz 901 (między Opolem a Częstochową)





















Dużo więcej zdjęć znajdziecie tutaj:

http://forum.polskiedostawczaki.pl/viewtopic.php?f=3&t=2826&p=35062#p35062
  
 
Trabanty pewnie już sprzedane?
  
 
jakiś gościu sobie "zaklepał" - jeszcze jesienią 2015 tam stały... (może dlatego cena jaką gadał właściciel złomu była taka "zaporowa")
Jak jest teraz to nie wiem - parę miesięcy tam już nie byłem
  
 
Witam po latach......
Poszukuję trochę blach do DF,
a najbardziej tylnego pasa do klasyka.....
  
 
szkoda, że nie napisałeś o tym wcześniej, bo opchnąłem jakiś czas temu tylny pas (nowy) do 125p MR 68 lub MR 73 - jeszcze z metką...

...jakby co, to mam na zbyciu komplet używanych drzwi od "kredensa" - praktycznie wszystkie.

Mam też fabrycznie nową nakładkę na deskę rozdzielczą z ostatniej chyba generacji 125p...

Fotki drzwi są bodaj parę postów wstecz, ale te czerwone prawe i lewe drzwi przednie już sprzedałem. Resztę drzwi ze zdjęcia jeszcze mam na magazynie
  
 
Witam!
Mam do sprzedania Poloneza Atu 1.6 GLI sedan w bardzo dobrym stanie:

Polonez Atu 1.6 GLI sedan rocznik 1996









Pozdrawiam!



[ wiadomość edytowana przez: Biały dnia 2016-04-13 18:56:56 ]