Lista chętnych na koszulki zlotowe - Strona 11.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
mam takie pytanie jaka koszulke do mnie wyslales w jakim rozmiarze??
  
 
3XL
  
 
to super a juz myslalem ze niema rozmiaru 3xl












  
 
pewnie chciałeś 3 x L ?

moja kasa chyba dziś poszła.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
potwierdzam Michale że koszulki dotarły
  
 
siemkam dziekuje za przesylke wczoraj do mnie dostarla.jak bym mogl zaproponowac to na nastepnych koszulkach fajnie by wygladalo logo na plecach jak te naklejki.
  
 
Kleszczaku,wyslalem
  
 
Koszulka doszła. Wielkie dzięki!
  
 
Koszulki, smycze i lepki dotarły wczoraj, ale dopiero dzisiaj zostały odebrane z poczty.
Wielkie dzięki.
  
 
wszystko doszło , dzięki bardzo
  
 
Ogłoszenie parafialne:

Od poniedziałku wszystkie koszulki jubileuszowe, które ma Michno będą dostępne w wolnej sprzedaży - czas pozbyć się tego co zostało. Michał w wolnej chwili wypisze jakie są jeszcze rozmiary.

Tym samym lista chętnych wypisana wcześniej w tym wątku nie jest już wiążąca. Kto nie zapłacił za to co zamówił - jego strata.
  
 
Czyli nadmiary będą sprzedawane w myśl zasady, kto pierwszy ten lepszy ?
  
 
Cytat:
2012-10-13 15:28:26, bubs0n pisze:
Czyli nadmiary będą sprzedawane w myśl zasady, kto pierwszy ten lepszy ?



Tak.

Osoba pisze w wątku, że bierze dany rozmiar i ma obowiązek od razu przelać kasę (nie jutro, nie za dwa dni, nie jak wejdzie wypłata). Przelew idzie jeden dzień roboczy. Brak przelewu = skreślenie z listy i brak możliwości ponownego zamówienia koszulki.
  
 
na stanie posiadam na dzien dzisiejszy
damska XL szt.1
meskie M szt.1-juz nie ma
meskie L szt.12
meskie XL szt.11
sposob wplaty w tym wątku na stronie 3


[ wiadomość edytowana przez: michno45 dnia 2012-10-14 08:32:09 ]

[ wiadomość edytowana przez: michno45 dnia 2012-10-18 12:14:11 ]
  
 
Jak dla kogoś jest za mała XXL to się chętnie się zamienię na moją XXXL .Troszkę za duża dla mnie .
  
 
pat14_4 - 1szt. L (męska) przelew poszedł
  
 
męskie M szt.1 plus inne gadżety, przelew poleciał
  
 
Przekazałem właśnie michnowi info o nowych wpłatach za koszulki. Jethro, pat14_4, wyślijcie do niego priva z adresem do wysyłki.
  
 
Paczka z koszulkami dzisiaj odebrana, wszystko ok
  
 
poszedł przelew na koszulke i smycz