Naklejka symatyka

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Z powodu, iż nie mam czasu tu siedzieć dość często i dość długo to pytam tutaj, gdzie moge i za ile kupić naklejki kogo klubu. proszę o normalne odpowiedzi
  
 
Z całym szacunkiem ale zapytam się na co Ci taka naklejka jeśli i tak nie masz czasu siedzieć na forum?
  
 
nie no teraz nie mam, niedługo znajde czas i nawet na zlot sie wybiore, bo przygotowuje pomału, bardzo pomału essiego
  
 
Jak przyjedziesz na zlot ogólnopolski, obojętne czym - może być nawet pociągiem, to sam osobiście Ci taką lepkę za darmo wręczę
  
 
Jak opłacisz składkę ED to z urzędu dostajesz lepki. Innej możliwości chyba nie ma, no ewentualnie może ktoś posiada jeszcze jakieś stare lepki z edycji dla Sympatyków lub z adresem forum i Ci sprezentuje.
  
 
Cytat:
2012-08-03 22:55:51, Wuipe pisze:
Jak opłacisz składkę ED to z urzędu dostajesz lepki. Innej możliwości chyba nie ma, no ewentualnie może ktoś posiada jeszcze jakieś stare lepki z edycji dla Sympatyków lub z adresem forum i Ci sprezentuje.



Cytat:
2012-08-03a 22:32:31, tevenet pisze:
Jak przyjedziesz na zlot ogólnopolski, obojętne czym - może być nawet pociągiem, to sam osobiście Ci taką lepkę za darmo wręczę



a to dosc ciekawe bo ja do dzis nie posiadam takiej wlepki... no chyba ze "forum" wstydzi sie naklejac wlepy na takie paździochy jak moj...
  
 
Seweryn, a 'pakiet startowy' opłaciłeś?
  
 
Cytat:
2012-08-03 23:41:30, srvrserver pisze:
a to dosc ciekawe bo ja do dzis nie posiadam takiej wlepki... no chyba ze "forum" wstydzi sie naklejac wlepy na takie paździochy jak moj...


Seweryn,widzielismy sie na kilku zlotach i jakbys sie do mnie zglosil to bys lepki ED dostal ale pewnie nie wiesz ze jestem dystrybutorem gadzetow
  
 
Cytat:
2012-08-03 23:41:30, srvrserver pisze:
a to dosc ciekawe bo ja do dzis nie posiadam takiej wlepki... no chyba ze "forum" wstydzi sie naklejac wlepy na takie paździochy jak moj...



Zawsze jak ktoś chce lepkę i przyjedzie na Zlot lub spot krakowski to dostaje ode mnie bo jeszcze kilka z naszej edycji "Małopolska" mi zostało. Jeśli taką chcesz to do odebrania na spocie/zlocie... Nie mam jednak ich tyle żeby wszystkim za każdym razem rozdawać
  
 
Seweryn składki nie płaciłeś, ED w ramach nagrody za autko masz, więc i pakiet startowy nie przysługuje . Ale spokojnie, może w tym roku konkursu nie wygrasz to będziesz miał okazję załapać się na ramki i lepki.
I się nie przejmuj, Twoje auto aż takim "paździochem" totalnym to już nie jest, myślę, ze lepkę klubową mógłbyś posiadać.......
  
 
Cytat:
2012-08-04 07:58:17, tevenet pisze:
Zawsze jak ktoś chce lepkę i przyjedzie na Zlot lub spot krakowski to dostaje ode mnie bo jeszcze kilka z naszej edycji "Małopolska" mi zostało. Jeśli taką chcesz to do odebrania na spocie/zlocie...


Potwierdzam
  
 
a jakby zrobic taka lepke zeby wiecej osob wiedzialo o istnieniu naszego klubu ja z golinem mamyb tylko u nas esy oklejone i zaczepaja mnie chlopaki co maja tez esa ze chca tez takie
  
 
ja mam taka lepe na tylnej klapie LEPKA

słabo widać ale pozniej jak cos to zarzuce lepsze

[ wiadomość edytowana przez: PiEkU dnia 2012-12-20 14:07:52 ]
  
 
tego typu lepki klubowe(nie są to lepki sympatyka) posiadam na skladzie w kolorach bialym i czarnym,bardzo dobrze sie prezentują na tylnym zderzaku lub klapie i są widoczne przez jadących za nami juz z 50m,Wszelkie wiadomosci udzielam na priv
  
 
Witam

Moje pytanie kieruje do Elit tego forum chodzi mi nakljeke na tylnia szybe plus jakies podkladki pod tablice jak moge je zdobyc
  
 
niestety kolego to jest gadżet drajwerów jak byś chciał to po opłaceniu składki dostajesz ramki pod tablice a lepe na szybę trzeba zamówić u Michno