Słuchacie muzy w samochodzie? - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zdecydowanie, nie wyobrażam sobie jazdy bez muzyki. Z radia zrezygnowałem jakiś czas temu z prostego powodu - więcej reklam niż muzyki i wiecznie powtarzające się utworu. Teraz tworzę własną playlistę, zwłaszcza na dłuższe trasy. Ulubiony utwór: Nicolas Jaar - Mi Mujer, pusta droga ten utworek i jestem w niebie
  
 
ja ostatnio jak uda mi się jechać autem to lubie wawy posłuchać... bo po polsku.
 
 
Wsumie mialem opuścic ten temat i nic nie pisać ale tak głupio by było .

Ja słucham wszystkiego co leci na mojej jednej plycie która gra wkółko . Brak anteny sprowadza sie do sluchania tylko plyt... a własciwie jednej tylko plyty bo jedną wozę ze sobą .
  
 
Obowiązkowo. Dla mnie jazda bez muzyki to utrata przyjemności z prowadzenia auta.
  
 
Nie wyobrażam sobie jazdy bez muzyki! Z radia zrezygnowałem, ale ulubiona playlista zawsze jest włączona.
  
 
Mi bardzo często zdarza się słuchać radia,ale mam też kilak swoich ulubionych płyt które zawsze właczam jeżeli planuje dłuższa podróż. Nie wyobrażam sobie jazdy w takiej zupełnej ciszy
  
 
Oczywiście!
  
 
Warto zainwestować też w dwie rzeczy jeżeli lubimy głośno słuchać muzyki w samochodzie: jedna z nich to dobre głośniki,a druga to odpowiednie wyciszenie za pomocą mat bitumicznych.
  
 
bardzo, nie wyobrażam sobie jazdy bez muzyki
  
 
a ja kocham rap do samochodu
  
 
takiej...
http://www.youtube.com/watch?v=Zwxb-bOZKTI
  
 
Słucham zawsze. Rzadko radio ze względu na dużo reklam, konkursów, wiadomości etc. Zdecydowanie wolę puścić jakąś płytkę ze swoją muzyką.
  
 
dla mnie do samochodu najlepszy jest jamajski dancehall, np. busy signal
  
 
Tylko rock
  
 
zawsze, nie ruszam w trasę bez płyt, zdarza mi się cofnąć do domu po przygotowany zestaw
  
 
W zeszłym tygodniu zakupiłam sobie kilka nowych płyt, żeby mieć czego słuchać w samochodzie, ponieważ radio mnie już trochę nuży.
  
 
Każdy słucha muzyki w samochodzie, bez niej można zanudzić się na śmierć podczas jazdy.
  
 
bez muzyki w aucie to smutno nudno i droga się dłuży i nuży
  
 
Kwestia przyzwyczajenia,ale chyba nikt nie wyobraża sobie aby mógł jeździć bez radia i muzyki,wtedy faktycznie jest bardzo cicho i monotonnie,starajmy sie tego unikać
  
 
ja autem prawie nie jeżdze ale w pracy radio musi być,
ostatnio odleciałam na punkcie nowej piosenki Lennego Kravitza... miodzio