Lódz jedzie na Zlot

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
koledzy spod znaku błękitnej flagi FEFK z Lodzi,okolic i przejezdzający przez nasze rozkopane miasto, moja propozycja wyjazd o 6.oo z parkingu przy IKEA tak zeby na 10.oo zajechac spokojnie na miejsce,trasa do wyboru,przez Lask,Sieradz i dalej na Wroclaw ewentualnie inne propozycje
  
 
Michał, spać nie możesz? Dla mnie to za wczesna godzina. Po prostu nie chce mi się zrywać z łóżka o 4:00 rano... Z Łowicz'a wyjeżdżam mniej więcej w godzinach 8:00-9:00, więc pod IKEĄ bym był jakąś godzinę później.
  
 
zmówimy się za Pabianicami, bo jechać do IKEA w moim przypadku nie ma sensu
  
 
to ja mam zamiar o tej porze byc na miejscu,Krzysiek szkoda dnia na spanie,moze jeszcze ktos sie skusi jechac z nami
  
 
Ja pojadę ale od Pabianic
  
 
Zamiast zrywać się o tej 4:00 to wolę posiedzieć dłużej z uczestnikami zlotu niż kłaść się spać o 21:00. Jak dojadę w godzinach 12:00-13:00 to i tak nie dojedzie nawet połowa, bo jeszcze część będzie w pracy i dopiero po niej przyjedzie.
  
 
pogadamy na dole
  
 
Ja miałem jechać z wami, ale z racji tego, że straciłem dowód rejestracyjny wygląda na to, że na zlot podwozi mnie jethro.
  
 
I nie da rady odzyskać dowodu szybciej?
  
 
Będę się starał, ale mam auto zarejestrowane w mazowieckim, a żyję w Łodzi, więc jest pewna przeszkoda.


[ wiadomość edytowana przez: darek4488 dnia 2012-09-11 15:00:06 ]
  
 
toś sobie wykombinował?
  
 
wygląda na to ze jade sam,zamykam wątek,do zobaczenia na miejscu