[MkV] Odbudowanie mocowań belki

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cześć wam. Właśnie z kolega z sierrafan bawimy sie z moja blacharka. Ogolnie dajemy rade z wszystkim ale. Mocowanie belki. niestety jest tak tragicznie ze nawet niema co robic nakładek a robimy każdy element nowy... I teraz moje pytanie do was czy ma ktoś jakieś doświadczenia jesli chodzi o taka operacje ? chcielibyśmy aby nie naruszyc geometri samochodu a zrobic ten element.

[ wiadomość edytowana przez: Kleszczak dnia 2012-10-15 06:28:07 ]
  
 
Ciężki temat.
Robiłem podobny temat w mk3. Zrobiłem szablon z blachy i profili, który z zewnątrz "okrywał" stare mocowanie, łącznie z otworem. Przykręcałęm to do podłogi na 4 śruby, które później stanowiły bazę do przykręcenia szablonu. Oczywiście szablon tylko do heftowania nowego mocowania i później do sprawdzania i korekty.
Niestety pokrzywiło po spawaniu na gotowo i musiałem korygować nieco..., ale od czego jest młotek...
  
 
ja robiłem to tak w renówce
klik

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach