[Ogólne] centralny zamek

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam. Nie wiem czy w dobrym miejscu te pytanie napisalem ,ale mniejsza o to.. Pytanko brzmi poszukuje centralnego zamka ale zeby szlo otwierac i klape bagaznika.. Czy sa takie centralne i ewentualnie z jakiego innego samochodu podchodzi do Essa...

a 2 pytanko dotyczy wizualizacji... mam bordowego Essa i bede malowac alufelgi na bialo co jeszcze mozna by pomalowac by byl elegancki efekt mowa o kolorze bialem...

dziekuje wszystkim za odpowiedzi.. pozdrawiam...
  
 
Co do zamka to nie ma czegoś takiego, otwierasz wrota kluczykiem a bagażnik albo dźwignią na progu, albo przyciskiem zintegrowanym z tymi od otwierania okien, albo od zewnątrz kluczykiem, jak masz elektryczny przycisk od klapy to kup sobie zdalne sterowanie i będzie baja Co do malowania to machnij listwy i lustra i plaster miodu z przodu taki żart
  
 
ale slyszalem ze mozna z jakiegos auta podlaczyc bezproblemowo dlatego pytom....
  
 
kto pyta nie błądzi tylko gdybyś tak zrobił za każdym razem gdybyś otwierał drzwi, otwierałby się bagażnik i jezdziłbyś z niedomkniętą klapą, trzeba by zastosować jakiś guzik na klapie, w każdym bądź razie wszystko jest do zrobienia i trzeba by sprawdzić czy być może nie ma takiego rozwiązania w sedanie...
  
 
mialem sedana tam jest silownik i gdy silnik jest zgaszony to miedzy fotelami jest przycisk i wtedy silownik odbija wiec moze takie same zastasowanie dalo by sie zrobic tylko z pilota co nie????
  
 
no o tym pisałem 4posty niżej skombinuj orginalną elektryke i gra
  
 
a ja pisałem 5 postów nizej ze potrzebuja z pilota a nie z knefla otwierac, bo potrzebuja.... dlatego tez dalem taki watek: czy ktos juz robil takie cosik lub mniej wiecej. Pytam wiec jak by to zrobic.... a wiem ze sie podobno da ...



[ wiadomość edytowana przez: Karolyna dnia 2012-10-15 16:40:00 ]
  
 
centralny zamek jest wtedy jak przekręcasz kluczyk i Ci się wszystkie drzwi zamykają, nie napisałeś nic o zdalnym sterowaniu, ale mniejsza o to, jak mówiłem musisz załatwić siłownik i kupić specjalny pilot z otwieraniem klapy