Skuter do 4000 zł

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam
chce kupic skutera do 4000 zł
zastanawiam sie nad nowym cpi , motor magnus lub jakims uzywanym
pomózcie bo nie wiem co mam kupić
  
 
nie bardzo znam sie na skuterkach bo toto małe takie ale nie napisałes nic co cie interesuje pojemnosc?? moc?? spalanie?? wyglad?? hmm??? jesli chcodzi o bezawaryjnosc to piaggio z tego co słyszałem osiagi to yamaha i honda... kiedys była tez aprilla a teraz?? nie wiem za mojch czasów to panował simson 80
  
 
marasmaras - przy kwocie 4000 masz juz nie najgorsze pole do popisu. rynek jest zapchany motorkami ja polecam jakiegos japonczyka w koncu jakies osiagi maja w tej dziedzinie
  
 
W tej cenie to chyba lepiej kupić motur.
  
 
A wiec odświeżam temat Jaki skuterek kupić ? Pojemność najlepiej 50ccm w ostatecznosci np 125 ale w tym przypadku musiałbym jakoś to rejestrować na 50ccm Moze być automat lub manual. Moze palić nawet 30l/100 byle był podatny na modyfikacje Miałem na oku Malaguti Drakon w takiej cenie ale niestety był lewy i takiego brać niemiałem zamiaru Czekam na jakieś propozycje Pozdrawiam!
  
 
Cytat:
2007-03-16 07:44:50, Dragster_13 pisze:
A wiec odświeżam temat Jaki skuterek kupić ? Pojemność najlepiej 50ccm w ostatecznosci np 125 ale w tym przypadku musiałbym jakoś to rejestrować na 50ccm Moze być automat lub manual. Moze palić nawet 30l/100 byle był podatny na modyfikacje Miałem na oku Malaguti Drakon w takiej cenie ale niestety był lewy i takiego brać niemiałem zamiaru Czekam na jakieś propozycje Pozdrawiam!

a czemu skuter?? a nie np enduro ?? nap takiego MTX za 4tys to zakupiszjuz roczkiowo młodego i po FL
  
 
Bo skuterem posmigam na legalu a takim powyzej 50ccm to juz musze miec A1. No tak ale enduro to juz jest od 125ccm w góre ? Jak to jest z tą rejestracją 125ccm na 50ccm?
  
 
Cytat:
2007-03-16 16:28:43, Dragster_13 pisze:
Jak to jest z tą rejestracją 125ccm na 50ccm?

nigdzie w papierach nie mozesz miec 125 i jedziesz na przeglad dajesz odpowiednio wiecej i masz 50ccm
  
 
To jak już rozpoczeliśmy temat o 125ccm to mam na oku Honde NSR 125. Jakie macie opinie na jej temat ?
  
 
Cytat:
2007-03-17 07:30:27, Dragster_13 pisze:
To jak już rozpoczeliśmy temat o 125ccm to mam na oku Honde NSR 125. Jakie macie opinie na jej temat ?


ale R czy F?? z plastikami czy bez??
  
 
Cytat:
2007-03-17 10:17:50, arsen pisze:
ale R czy F?? z plastikami czy bez??


O taka:
  
 
Honda ogólnie ma bardzo dobre motocykle. Ostatnio czytałem że ma już wyprodukowanych 20 milionów egzemplarzy, więc skoro ma taką produkcję to byle czego nie robi.
  
 
Akurat do kwoty 4 tyś zł masz dosyć szeroki wybór jeżeli chodzi o skutery,akurat w tej tematyce mamy niezbędne doświadczenie,więc służymy swoją radą i pomocą na forum czy wątek jeszcze aktualny? Jeżeli tak to koniecznie daj znać.