[Marcin91] Srebrna strzała -->> TurboKlekot :D - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jeżeli chodzi o springi to gościu ma z czego zejść
negocjuj ostro ceny
za łącznik drogo krzyczy
u mnie nawet ten pękający lemforder 90 zł kosztuje
czyli różnica nie wielka
a swag jakieś 60 zł
czyli drze na Tobie trochę za dużo



[ wiadomość edytowana przez: maly10001 dnia 2012-11-12 16:20:18 ]
  
 
a te wahacze lemfordery 220 to dużo??


[ wiadomość edytowana przez: Marcin91 dnia 2012-11-12 16:33:01 ]
  
 
jeżeli chodzi o 220 zł
to sporo, targuj się bo ma z czego opuścić
  
 
jednak tak bardzo mnie nie zrobił w uja z tymi wahaczami http://ford-sklep.pl/wahacz-przedni-lewy-p-116.html
  
 
a po mojemu bardzo
  
 
już za późno, graty zamówione
  
 
440 za dwa wahacze ja te same miałem po 160zł/szt
  
 
Cytat:
2012-11-14 14:49:41, lukas1986 pisze:
440 za dwa wahacze ja te same miałem po 160zł/szt



To mamy te samy zniżki, pewnie w IterCars
  
 
kurde głupi ja;/ mogłem od razu iść do InterCarsu;/ jest nauczka na przyszłość...
  
 
Cytat:
2012-11-14 15:45:33, Marcin91 pisze:
kurde głupi ja;/ mogłem od razu iść do InterCarsu;/ jest nauczka na przyszłość...



A jak inni Ci tłumaczyli że gość Cię robi w wuja to nie słuchałeś
  
 
Jak nie masz zniżek w InterCarsie to i tak tam nie kupisz, bo jak Ci podają cene to nie będziesz wiedział czy się śmiać czy płakać
  
 
Cytat:
2012-11-14 16:38:10, Pele19m pisze:
Jak nie masz zniżek w InterCarsie to i tak tam nie kupisz, bo jak Ci podają cene to nie będziesz wiedział czy się śmiać czy płakać



Inter Cars to nie jedyna istniejąca hurtownia
  
 
Oczywiście, że nie - nigdzie czegoś takiego nie napisałem. Poza tym mnie i tak najbardziej opłaca się kupić cześci w sklepie który zamówi je w hurtowni niż kupować w hurtowni osobiście.
  
 
Dziś byłem odebrać wahacze LEMFORDERA i jestem delikatnie mówiąc zdegustowany;/. Ale od początku, zanabyłem gumy stabilizatora, jakieś zwykłe:


maly10001 namówił mnie na łączniki stabilizatora od BMW, zakupiłem je na jego odpowiedzialność, jak coś nie bedzie pasić to stawia flache



A teraz najciekawsze, dla tych co lubią łamigłówki niech znajdą conajmniej 2 różnice różniące te wahacze(nie licząc tego że jeden jest prawy a drugi lewy):


obydwa były zapakowane w orginalne worki LEMFORDER najpierw odpakowałem jeden, wszystko ładnie pięknie, potem drugi i zdziwko, wahacz coś jakby gorzej wykonany, moim oczom ukazało się to:


ładnie mnie zrobili w przysłowiowego "wuja" wahacz DELPHI w worku LEMFORDER, potem okazało się że narożnik worka był rozcięty i zaklejony taśmą, w sklepie nie zwróciłem na to uwagi. To jest poprostu szczyt wszystkiego! Zgrzałem się i odwiozłem wahacz, jutro ma być orginalny LEMFORDER. Jak tu żyć jak na każdym kroku oszukują ludzi! Jeszcze kilka fotek:


  
 
hehe... częsty zabieg. ktoś potrzebował coś lepszego i poszło... moje jak przyszły też sprawdzałem, na szczęście oba były jednakowe... a łączniki od bmw to dobry wybór... sam mam takie założone tylko firma inna: MOOG. przy tym zestawie który zamierzasz założyć zapomnisz na co najmniej 3 lata co to wahacze i łączniki... CORTECO mam tuleje belki tylnej, dają rade...
  
 
Cytat:
2012-11-15 09:00:28, lukas1986 pisze:
hehe... częsty zabieg. ktoś potrzebował coś lepszego i poszło...



W śród mechaników którzy często biorą trzy takie same części różnych firm, jedną sprzedają/montują a reszta oczywiście w tych najdroższych opakowaniach do zwrotu Hurtownie pod czas zwracania na to nie zwracają uwagi. Dopiero tacy klienci jak Ty czy ktoś inny łapią małe zdziwko
  
 
i widzisz SEGE, jakbym kupił w internecie i przysłali by mi takie coś to już o wymianie bym mógł zapomnieć, nikt by mi takiego czegoś nie przyjął, odesłać bym mógł ale i towaru ani kase pewnie bym nie zobaczył A tak wczoraj odwiozłem, dzisiaj ma już być nowy
lukas mam nadzieje że to dobry zestaw, porównaj sobie ze zejęcia dwie końcówki, delphi i lemforder, wykonanie dzień do nocy i w wadze też była różnica, lemforder był odczuwalnie z 300gram cięższy jak nie więcej
  
 
Bo trzeba wiedziec gdzie kupowac w sklepach internetowych
  
 
a ja nie wiem i wolę iść do sklepu:p w końcu widziały gały co brały:p
  
 
w tym przypadku chyba nie do końca widziały
aaa to jak wszystko będzie si to Ty stawiasz
zresztą już widzę kolejną opinie