DOLNOŚLĄSKIE ------------ SPOTKANIA OKP

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Bardzo proszę
Chcieliście to macie
  
 
Witam
I życzę powodzenia w organizowaniu Spotkań, wzajemnym poznawaniu się i żeby Wasz Region rozrastał się...
PZDR Vincent
PS. Co w tym Jest Adamie że Koledzy boją się założyć Swój własny bądź co bądź wątek
  
 

DZIEKI TERAZ TYLKO CZEKAC AZ SIE RESZTA OBUDZI I MOZE ZROBIMY JAKIS WIECZOREK ZAPOZNAWCZY
CO WY NA TO
  
 
Witam
Siadaj Rafał do kompa i ślij privy i infa na GG wśród Waszego Regionu aby ekipa choć dowiedziała się że powstał Wasz wątek no i umówcie się bo Wasz Region jest bardzo liczny a więc wiele obiecujacy tylko trzeba wokół tego pochodzić...czyt. posiedzieć przy klawiaturze
PZDR Vincent
  
 
  
 
PRACUJE CALY DZIONEK DZIS I JUTRO TO DOPIERO W PONIEDZIALEK
  
 
OK. DOLNOSLAZACY ROBMY SZYBKO ZLOCIK CO BY SIE BLIZEJ POZNAC NO I PIWKA BYM SIE NAPIL
POZDROWIONKA
GRZESIEK
  
 
OK. DOLNOSLAZACY ROBMY SZYBKO ZLOCIK CO BY SIE BLIZEJ POZNAC NO I PIWKA BYM SIE NAPIL
POZDROWIONKA
GRZESIEK
  
 
GRZECHU JAK COS TO PIERWSZY O TYM WIESZ
  
 
GRZECHU JAK COS TO PIERWSZY O TYM WIESZ
  
 
Rafal dzieki i nie musisz powtarzac dwa razy mi sie tylko tak przypadkiem kliknelo
  
 
a to nie ja on tak sam dwa razy
  
 
Poniewaz malo sie u nas dzieje , rozpoczelem werbowanie , a tak z pompa to zaczne od poniedzialku. Proponije zeby kazdy zrobil to samo na wlasnym podworku a naprawde nasz region bedzie rosl w sile. Proponuje po 2 tygodniach werrbungu pomyslec o zlociku aby sie blizej poznac.
Pozdr. Grzesiek
  
 
Dzieki GSI za wstawienie tematu na swoje miejsce
  
 
...nie chwaląc się jam ci to sprawił.....
PZDR Vincent
  
 
[quote]
2003-11-23 20:45:07, gregregre pisze:
OK. DOLNOSLAZACY ROBMY SZYBKO ZLOCIK CO BY SIE BLIZEJ POZNAC NO I PIWKA BYM SIE NAPIL
POZDROWIONKA
GRZESIE
a kto będzie prowadził?
  
 
to kiedy to już wiem ale gdzie ? Jestem zainteresowany poznać kogoś z OKP.
  
 
W takim razie uklony dla Vincenta
tolex na zlocie bedzie mile widziany przede wszystkim samochod, potem czlonek OKP no i do tej wspanialej pary jeszcze kierowca
Do wypowiedzenia sie na temat dolnoslaskiego zlotu zachecam wszystkich zainteresowanych - przede wszystkim data i miejsce. Czekam na propozycje. Sam sie nad tym narazie zastanawiam ale obiecuje ze w tym tygodniu sie zorietuje w temacie.
Pozdr. Grzesiek
  
 
Witam

No to może ja zacznę od propozycji miejsca, jako że to dolny śląsk, spotkajmy się we Wrocławiu. Ale zawsze to może być i inne miejsce w naszym pięknym regionie. A jako datę proponuje 6-7 grudnia (ale z racji że to mikołajki to może inny). Może poprosić GSI albo Vincenta o wstawienie ankiety, tylko trzeba by określić miejsca do wyboru i ew. daty ???

Pozdrawiam
Grzegorz

--------------------------------------------------
Omega N18HVR (Niech moc będzie z wami)
--------------------------------------------------
  
 
mi jak najbardziej pasuje i miejsce i data, to jest nas 2 co na to reszta dolnoslazakow