[Shadk-k] Czerwony mkV RS-D :D - Strona 8

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2013-06-11 14:54:03, shadk-k pisze:
Czaje o co chodzi Dzięki pasowi drążek będzie mógł swobodniej pracować i nie będzie tak szybko wycierał gumy



O to to dokładnie
  
 
W zeszły czwartek i piątek miałem trochę roboty przy mojej rakiecie:




Wymiana przekładni kierowniczej, wahaczy (stare wahacze z nowymi tulejami motorcrafta i sworzniami), poduszek drążka stabilizatora, poprawienie ustawienia rozrządu i kąta wtrysku, wymiana przewodów paliwowych, filtra paliwa itp

Czas operacyjny około 5-6h
  
 
fajne zdjecie. szkoda, ze nie zrobione troche lepszym aparatem
  
 
niestety pod ręką miałem tylko komórkę uwaloną ze smaru i zaczynało się ściemniać
  
 
Robiłeś to wszystko na leżąco ? to szacun
  
 
Na leżąco tylko śruby od wahaczy
  
 
Czerwony wygrzewa się na słońcu:



Czeka mnie jeszcze wymiana szpilki w przednim kole bo urwałem dokręcając koło i wymiana tylnej belki - na zbieżności wyszło że lewe tylne koło jest delikatnie skrzywione.. pewnie po zeszłorocznej dziurze w która wjechałem..
  
 




  
 
Cytat:
2013-06-28 16:08:12, shadk-k pisze:
niestety pod ręką miałem tylko komórkę uwaloną ze smaru i zaczynało się ściemniać

taaa. mówi to sprzedawca aparatów

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Cytat:
2013-07-10 09:32:54, Kleszczak pisze:
taaa. mówi to sprzedawca aparatów



paradoks jest taki że pracuje w centrali jednej z większych firm branży foto na rynku, a sam nie mam aparatu

Fuck, widzę Kiciek też się dorwał do aparatu
  
 
w bb bold2

  
 
Przyczyna i efekty wczorajszego wypadu do Katowic:









Na szczęście toczyłem się A4 tylko 110 i poza uszkodzeniem auta nic się nie stało..

Wezwana policja, spisane jakieś papiery itp.. nie wiem jak to sie dalej potoczy bo kierowcy, który stracił oponę nigdzie nie było, a zarządca drogi może się wykręcić..
  
 
Nie może się wykręcić, bo to on jest odpowiedzialny za drogę. Resztki opony powinny być przez niefo usunięte.
  
 
Tak też przedstawiłem swój tok myślenia policjantowi, który zaczął podawać jakieś niemające sensu przykłady z kredytami, a później próbował mi wmówić, że mam za niskie auto (!!!) i zabierze mi dowód (!!!) Cięta riposta szybko go wyprostowała i przestał głupio gadać

Jak dla mnie to autostrada jest płatna, ma służby odpowiedzialne za utrzymanie porządku, które nie dopełniły swojego obowiązku czego skutkiem jest moje uszkodzone auto..
  
 
Widzę że kolega ma ostatnio coś pecha.Jak nie przetarcie to guma...współczuję no i powodzenia z naszym gównianym prawem
  
 
na odcinku WROCŁAW-OLEŚNICA już 4 dzień na starej 8 w Bykowie leży nadkole od jakiegoś auta pray barierkach lewego pasa nikt tego nie sprząta a to trasa krajowa tak jest w Polsce
  
 
Paweł, a co policjantowi powiedziałeś, że zaraz się zamknął ???

Dziś miałem szybką trasę wrocław-pławniowice i by nie skłamać, kilknaście takich małych kawałków jak to ze zdjęć.

Paweł, czemu tak się stało ??
  
 
Taki szybki mini spocik dziś był. Wcześniej nie dało rady ze względu na moją walkę ze zderzakiem.




  
 
to kiedy spocik w 3jke ?
  
 
PAweł ma się do Ciebie odezwać w sprawie belki, albo Ty uderz do niego. On szuka z mk5, a wiem, ze ty masz z mk5, więc dogadajcie się. Ja zawsze chętny na jakieś spoty