[Shadk-k] Czerwony mkV RS-D :D - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
w 100% nie wiem bo wymieniał je poprzedni właściciel (mają jeszcze 78-80% wg. przeglądu), wiem tylko że są firmy al-ko i są naprawdę twarde..
  
 
Cytat:
2013-01-14 00:27:38, shadk-k pisze:
wiem tylko że są firmy al-ko i są naprawdę twarde..



Amorki producenta kosiarek
  
 
i one ci jeszcze trzymają auto be3z bujania, obawiam się że niedługo puszczą i będzie kołysać. Takie tylko moje spostrzeżenia.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Cytat:
2013-01-14 10:03:27, Kleszczak pisze:
i one ci jeszcze trzymają auto be3z bujania, obawiam się że niedługo puszczą i będzie kołysać. Takie tylko moje spostrzeżenia.



To wtedy pójdą do wymiany
  
 
to wtedy zadzwonisz do mnie i znajdą się z rsa

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Odświeżę coś:

  
 
ładny pług w leśnej scenerii
  
 
Rysunek na ściane Fajne foto
  
 
Rozrząd wymieniony

  
 
tym kluczem to chyba koło pasowe z wału odkręcane było
  
 
Według mojego kumpla to jest podobno klucz do usuwania worów... tfu! ...ustawiania zaworów
  
 
Nakrętki od alusów czy mnie wzrok zmyla?
  
 
tak, nakrętki od alusów - już drugą zimę tak latam - tak dobrze schowałem sobie nakrętki do stalówek żeby się nie zgubiły, że aż nie mogę ich znaleźć
  
 
Czerwony robi kolejne kilometry

Na dniach w końcu poprawiłem kąt wtrysku - lepiej odpala i jest żwawszy

Wsadziłem także alu 14" z zimówkami, które mam z zakupionego niedawno cabrio (cabs niestety miał stłuczkę i tył się obił).

W tym tygodniu muszę wymienić olej i łożysko z tyłu bo zaczyna huczeć..

W planach także dokończenie malowania plastików (podszybie i trójkąty w tylnych drzwiach) oraz polerka, której od malowania jeszcze nie robiłem




[ wiadomość edytowana przez: shadk-k dnia 2013-03-11 09:54:24 ]
  
 
Pięknie się świecie
  
 
Cytat:
2013-03-11 10:15:31, Zbysio007 pisze:
Pięknie się świecie



Po polerce będzie oślepiał
  
 
podobają mi sie klamki bo nie są w kolorze. podkreślają tą czerwień
  
 
Szerszą felge spasować z nadkolem i będzie świetny wóz
  
 
Cytat:
2013-03-11 09:52:51, shadk-k pisze:
... W planach także dokończenie malowania plastików (podszybie i trójkąty w tylnych drzwiach)...




Malowanie podszybia to dla mnie zły pomysł.
  
 
Cytat:
2013-03-11 19:17:57, JmB pisze:
Malowanie podszybia to dla mnie zły pomysł.



Czemu?