[Shadk-k] Czerwony mkV RS-D :D - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
acha, no chyba że tak
co do auta to mam nadzieję, że będę miał okazje je zobaczyć
  
 
Dotarła dzisiaj do mnie pewna paczuszka:





Podziękowania dla Smallsize'a

[ wiadomość edytowana przez: shadk-k dnia 2012-11-06 15:34:43 ]
  
 
Oryginał, lipy nie ma
  
 
Mam nadzieje że na weekend będzie już siedział czerwony na aucie i ze znaczkiem
  
 
Pawel, nie ma sprawy ciesze sie, ze moglem pomoc. oby ci dzielnie sluzyl czekam na foto po zalozeniu juz na aucie.
  
 
Cytat:
2012-11-06 17:18:09, smallsize pisze:
Pawel, nie ma sprawy ciesze sie, ze moglem pomoc. oby ci dzielnie sluzyl czekam na foto po zalozeniu juz na aucie.



Dodam na pewno
  
 
Znaleziona przyczyna zalania przekaźnika szyb - jedna z wtyczek do przekaźnika jednak nie była hermetyczna - nie posiadała ani uszczelnień na kable ani na sam przekaźnik - wtyczka wymieniona - działa

Spryskiwacz - spalona wewnątrz prawa manetka zespolonego - przelutowałem sobie inną i śmiga
  
 
Pomalowany:



  
 
podziwiam, przez 4 lata jeździć takim mułem-klekotem i jeszcze tak o niego dbać i tyle inwestować :]
  
 
piknie panie jest. Zakladaj na wozidlo i poka fotki.
  
 
Ladne autko az ci zazdroszcze ;P tez musze sobie takie zderzaki sprawic bo mam orginalne szare i tak okropnie wyglada ze szkoda gadac
  
 
Cytat:
2012-11-09 12:09:31, pytlar pisze:
podziwiam, przez 4 lata jeździć takim mułem-klekotem i jeszcze tak o niego dbać i tyle inwestować :]



Oj tam oj tam Żebyś ty wiedział na czym on jeździ Paliwo na 1 tys km = 30zł



Niestety jak nie urok to sraczka - dzisiaj w czasie jazdy coś zaczęło stukać - nie miałem pojęcia co, po chwili strzeliło i zaczęło ocierać..

Jak się okazało od amortyzatora urwało się mocowanie łącznika stabilizatora i przytarło mi felgę + oponę.. Felga na szczęście od wewnątrz dostała a opona straciła jedynie od wewnątrz kawałek rantu ochronnego więc pikuś..

Odgiąłem łącznik, dojechałem do pierwszego lepszego warsztatu, pożyczyłem szlifierkę i uciąłem łącznik - udało się dojechać do domu..

Jutro próba przyspawania mocowania..
  
 
no co za peszek.
  
 
No to ładnie musisz mieć skorodowany amortyzator, że Ci się urwało to mocowanie
  
 
No wlasnie rdzy zero a amorki caly czas maja na przegladach powyzej 80%..
  
 
Mocowanie łącznika pospawane - trzyma

Obiecane foty z założonym grillem:



  
 
mmm miód dla oczu super ma ryjek
  
 
Po wyciągniętych narzędziach wnioskuję, że grill został przyspawany?
  
 
no i pieknie
  
 
bardzo ładnie
podoba mi się
hmm teraz mniej więcej wiem jak będzie mój wyglądał
z tą małą różnicą że u mnie gładkie zderzaki, pełny grill, maska i dach w czarny i wloty coss.
cieszy oko, nie ma co
fajnie tak popaczaczeć na zadbanego rs'a, toć coraz mniej ich
a szczególnie takich naprawdę bardzo zadbanych jak Twój Kolego