ZLOT ZIMOWY 15-17 marca 2013 PILNE WPŁATY - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zobaczę jak tam z moją najmłodszą pociechą będzie. Na początku roku ma mieć operację, a potem nie wiadomo ile będzie dochodzić do siebie. Chęci są, a czy czas się znajdzie to później się okaże. Jeśli w ogóle to zjawię się sam.


[ wiadomość edytowana przez: scoodie dnia 2012-12-29 23:20:34 ]
  
 
proszę i mnie dopisać, czy z rodziną jeszcze nie wiem
  
 
Musimy się wkońcu zobaczyć, bo już trochę czasu minęło, a Nazar mnie nawiedził fonem o 4 w sylwestra - musiał się dobrze bawić .

Więc termin to gdzieś okolice marca/kwietnia.

Opcja z Dworkiem - każdy dzwoni i rezerwuje i bierze co chce i ile dni chce - będzie to bardziej spotkanie niż z lot bo z uwagi na niewiadomą liczbę chętnych nie ma co organizować czegoś większego.

Kulig hmm, jeśli choć odrobina śniegu będzie to jestem wstanie załatwić w ciągu godziny.
  
 
ja mam wolne miedzy-
17.03 - 23.03
i myślimy własnie co z tym wolnym czasem zrobic
  
 
Jak coś to ja dla was znajde czas zawsze tylko pare dni wcześniej musze wiedzieć kiedy
  
 
jasne jasne...Potryk...wcale 4.00-tej jeszcze nie było, ale zabawa była ok...to co z tym zlotem zimowym? opcja dzwonisz ,zamawiasz co chcesz i na ile chcesz to lipa..albo ktoś przyjeżdża albo nie...deklaracja, kasa lub zaliczka, rezerwacja i wtedy będzie motywacja większa by się spotkać i wygospodarować trochę czasu...Potryk zrób listę chętnych zbierz zaliczkę(bezzwrotną) i myślę że daj czas na wpłaty do końca lutego, powinieneś chyba znaleźć odpowiednie miejsce w dwa tygodnie na odpowiednią ilość miejsc....będzie i zlot i kilku na ostatnią chwilę da się upchnąć śmiało bo jak nie to Ja się za to zabiorę
  
 
15 grudnia 2012


[ wiadomość edytowana przez: GSI dnia 2013-01-07 22:44:26 ]
  
 
łobuziaki mordy moje czas was trochę upić albo Wy mnie
  
 
Cytat:
2013-01-07 22:37:45, maryjan pisze:
łobuziaki mordy moje czas was trochę upić albo Wy mnie


... a te połacie pola jak okiem sięgnąć, to żebyśmy po tym upojeniu biegali nago i straszyli tubylców. szczególnie Gladi swoim potężnym, kolorowym ...
  
 
Cytat:
2013-01-07 15:53:47, NAZAR pisze:
jasne jasne...Potryk...wcale 4.00-tej jeszcze nie było, ale zabawa była ok...to co z tym zlotem zimowym? opcja dzwonisz ,zamawiasz co chcesz i na ile chcesz to lipa..albo ktoś przyjeżdża albo nie...deklaracja, kasa lub zaliczka, rezerwacja i wtedy będzie motywacja większa by się spotkać i wygospodarować trochę czasu...Potryk zrób listę chętnych zbierz zaliczkę(bezzwrotną) i myślę że daj czas na wpłaty do końca lutego, powinieneś chyba znaleźć odpowiednie miejsce w dwa tygodnie na odpowiednią ilość miejsc....będzie i zlot i kilku na ostatnią chwilę da się upchnąć śmiało bo jak nie to Ja się za to zabiorę



NAZARet no opcja sam dzwonisz i załatwiasz - tylko taka będzie, oczywiście ja będę wszystko nadzorował jak np. zabranie tobie kluczyków od fury )))) bo znowu zgubisz.

W tym tygodniu w końcu może znajdę chwilę i podjadę do dworku. Ustalę konkretne ceny itp.

Cytat:
2013-01-02 16:05:55, CHAOSseba pisze:
ja mam wolne miedzy- 17.03 - 23.03 i myślimy własnie co z tym wolnym czasem zrobic



Tak zerkam na tą datę i wychodzi mi że masz wolne od niedzieli do soboty.
Napisz jaki weekend to wtedy jakoś dostosuję wszystko.
  
 
Czekam na konkretne informacje.
  
 
My też...
  
 
Ma ktoś jakiś kontakt z CHAOSEM, chodzi mi o to jaki mu weekend pasuje bo chce w sobotę załatwić wszystko.
  
 
Adam info na FB
  
 
Ok, zlot prawdopodobnie 15-17 marca (potwierdzę do końca tygodnia)

Chętne osoby po tym jak potwierdzę ten termin będą proszone o PW gdzie w odpowiedzi podam tel. bezpośredni do właściciela Dworku - tam będzie osoba poinformowana o tym że ktoś będzie dzwonił z OKP i będzie inna cena.

  
 
Dobry termin.
  
 
Czy ja dobrze widzę, że domek jest na 11 os?

http://lesnydomek.dl.interia.pl
  
 
Macie jakieś współrzędne GPS, bo trudno mi jest zlokalizować ten przybytek?
Termin i odległość taka, że będę całą noc z piątku na sobotę jechał - tak żeście kolegę ze wschodnich rubieży załatwili ;-p
Oferuję się zgarnąć dwie istoty kulturalne i mało przeklinające po drodze (z Lbn przez Wawę). Z tym, że z Lublina ruszam około 21:00 w piątek.
W związku z tym mam pytanie, jak dużo z programu uroczystości stracę przez absencję w piątek?
  
 
Cytat:
2013-01-29 09:12:55, Wagus pisze:
[...]W związku z tym mam pytanie, jak dużo z programu uroczystości stracę przez absencję w piątek?



spoko, dla Ciebie będziemy pić do soboty wieczora.... bez przerwy..

PS - potryk - 11 miejsc styknie? tzn ja mogę spać na dworze, nie ma problemu... ale nie wiem jak reszta



[ wiadomość edytowana przez: Forest dnia 2013-01-29 13:12:30 ]
  
 
Cytat:
2013-01-21 08:39:52, potryk pisze:
Ok, zlot prawdopodobnie 15-17 marca (potwierdzę do końca tygodnia) Chętne osoby po tym jak potwierdzę ten termin będą proszone o PW gdzie w odpowiedzi podam tel. bezpośredni do właściciela Dworku - tam będzie osoba poinformowana o tym że ktoś będzie dzwonił z OKP i będzie inna cena.



Tu jest mowa o Dworku więc chyba chodzi o opcję
2. W luksusowym Dworku www.dworekbarwik.pl

???