[Dobekbdg] nowy projekt MR2 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jakie kubły, może coś z Bride?
  
 
nie nie kubly po taniosci poszly sa to no name takie na allegro po 400sztuka lata skladane, regulowane oparcie zamszowe niebieskie,

bo znajomy z HTB kupil pol roku temu nowe do hondy i teraz sie przezuca na Recaro z Accorda typeR i te puszcza po taniosci taniej niz za sztuke nowa wiec okazja nie ma co sie zastanawiac

bo skory mam dosc po lecie :/ raczej nie musze opisywac jak sie wsiadalo w upaly
  
 
szacun za robote...


p.s. ty to chyba na kasie śpisz
  
 
Nie po prostu wszystko robie sam, za robote nie place, oraz czasami zarabiam na tym co robie teraz np: swapa znajomemu robilem + w weekendy piatek - pon pracuje w we firmie naglosnieniowo oswietleniowej + scena i stawiamy imprezy masowe, a w tygodniu wiadomo uczelnia a obecnie przestoj same marketowki + halowe wiec jest czas na dlubanine

juz w podkladzie mniam

  
 
Możesz podać cenę za poszerzenie? Może być na priv i powiedz gdzie robiłeś felgi.
  
 
znaczy tak ja osobiście rozważałem miedzy Wheel-wide - Łódź a Winterem - Toruń

Wheel-wide wiadomo firma która robi to na co dzień samo poszerzenie felgi nie ważne na jaka szerokość to 120zl 1szt za 15" bez piaskowania, czy malowania,

Winter bierze również 120szt za 15" ale po prostu do niego miałem 30min drogi a do Łodzi bym musiał bawić się w paczki :/ wiec wybrałem Wintera

felę po odbiorze od razu wrzuciłem na wyważarkę i muszę przyznać że jest spoko

Winter posiada wiele przychylnych opinii na Forach VAGA i daję również gwarancje na to co robi facet hmm 50 lat około i też ma ładnie wyposażony warsztat łącznie z walcarka





  
 
a to jak stawiasz sceny i inne takie to juz wiem jak to wygląda

ciekaw jestem tej toyki bo to rzadkie auto na naszych drogach, bo o ile się nie mylę to one rzadko wychodziły z kierą po "dobrej stronie"
  
 
jak co wyglada ?? praca ?? czy projekt ?? bo nie moge skleic

z tego co ja wiem to dużo dość wyszło z kiera na nasza stronę mój przynajmniej żaden ulep prosty i nie prostowane z żadnej strony ale cena też nie mała była


aż chce już naciągać opony


  
 
Szkoda, że postawiłeś na stal, a nie na jakieś dobre koło. Nie mówie, że stal zła, aczkolwiek jak to mówią, przy "grubych" projektach, koła dopełnia sukcesu! Ja bym tu widział coś w stylu Rota etc...


[ wiadomość edytowana przez: Zbysio007 dnia 2013-01-26 23:33:43 ]
  
 
nooo wiadomo dobra fela, kuta fela to jest dopieszczenie szczęścia, ale na razie nie dysponuje taka gotówka a nawet jeżeli bym ja miał wole wydać na lepsze frukty niż fela a hella flush nie jest złe

czekam na pierwsze plusy by podpiąć sinik bo już wisi na aucie zapomniałem napisać, już we wtorek powiesiłem





  
 
Cytat:
2013-01-26 23:33:12, Zbysio007 pisze:
Szkoda, że postawiłeś na stal, a nie na jakieś dobre koło. Nie mówie, że stal zła, aczkolwiek jak to mówią, przy "grubych" projektach, koła dopełnia sukcesu! Ja bym tu widział coś w stylu Rota etc... [ wiadomość edytowana przez: Zbysio007 dnia 2013-01-26 23:33:43 ]



stereotypem lecisz... jak japoniec to musi byc rota, za duzo internetu chyba a malo wlasnej inwencji...

kolo dobre, dalbym jeszcze jakis fajny dekiel na srodek do kompletu... nie wiem jak tam z Et wyjdzie i jaka opone planujesz... oczywiscie o glebe nie pytam bo skoro wybrales 15" to licze ze bedzie max
  
 
nooo też mi sie fela podoba al'a Musk'owa JBB

opona raczej

185/55/15 i 195/50/15 lub setup 195/50/15 o 205/50/45/15

na razie nie wiem, myślę intensywnie co zamówić :/ bo ja ciągle latałem na 205/45/17 i 235/40/17 na 7" to co widać na foto

gleba będzie Seweryn założenie nisko, szeroko i z negatywem
  
 
pytanie co jest dla ciebie priorytetem?? trakcja czy wyglad??
  
 
no dlatego mam dylemat miedzy a miedzy nigdy wszystkiego nie da się pogodzić a wiadomo jak zapodam dobra gumę to na razie na ta moc to ta i ta ogarnie bez problemu, bo obecna seryjna moc to żaden szatan

ale dobrze że powiedziałeś mi z szprejowaniem bo ja normalnie chciałem podpalać :/


[ wiadomość edytowana przez: DobekBdg dnia 2013-01-27 01:51:24 ]
  
 
Cytat:
2013-01-27 00:37:57, srvrserver pisze:
stereotypem lecisz... jak japoniec to musi byc rota, za duzo internetu chyba a malo wlasnej inwencji...



Rozumiem, że Twoja inwencja wlasna Server jest mocna gleba i 3tlg na ośce. Równie dobrze można powiedzieć, że zero w Twoim escorcie własnej inwencji. Bo poszedles oklepanym stereotypem gleba i szerokie, skrecane koło. Prawda taka, że to najlepszy kierunek. Czy jesli spojrzymy na Polskie drogi i zobaczymy MR2 na przykladowej Rocie to powiemy oklepany? Nie wydaje mi sie bo takiego auta w Polsce na drodze czesto nie uswiadczysz. Moze w Japonii byl by to nudy setup, ale nie u nas,.. Jesli cos jest dobre to czemu na sile to zmieniac.
  
 
Cytat:
2013-01-27 10:04:48, Zbysio007 pisze:
Prawda taka, że to najlepszy kierunek.



Mocne słowa
  
 
Cytat:
2013-01-27 10:26:23, emtees pisze:
Mocne słowa


x2
  
 
ojjj tam ojjj tam dzisiejszy filmik z naciagu opon kazde kolejne podejscie 100% sukcesu JA w moro

NAciaganie OPON KLIK


oraz jak to wyglada w komplecie




dystanse posciagane a mialem spore 15 i 30mm tak stoi bez

Terenowki prosze nie komeptowac bedzie gleba niedlugo i poszerzenia z ABS w obecniej chwili wychodzi jakies 3 - 4cm za obrys wiec do poszerzen idealnie ) oraz na tyl pojdzie papec 215/50 bo 205/50/15 wyglada jak resorowka w dodatku spalona ponizej ograniczkia :/ z tad taki wyglad kola dziadowski ale porzadne opony poprawia to

jutro zrobie foty za dnia bo te kiepsko wyszly :/




jutro zrobie za dnia na sniezku jak sie prezenci ale na zywo mega efekt na moje tylko dac jej lizac asfalt jeszcze




[ wiadomość edytowana przez: DobekBdg dnia 2013-01-28 18:49:17 ]
  
 
pomoge troche z linkiem


naciaganie opon
  
 
Dziekuje