[Dobekbdg] nowy projekt MR2 - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Up tematu

Zderzak założony na razie na sztukę bez pasowania i malowania, bo i tak mam maskę do poprawy to przed latem oddam pomalować i to spasować porządnie i dociągnąć nie doróbki bo to nie na moje nerwy






bez gleby porażka, mam nadzieje że do środy dojdzie paczka e-beyowa na razie same springi Eybacha (-45) a się dorobię to wtedy jakieś KW

jak jutro dobrze pójdzie robota to będzie wisiał podwójny wydech jak to na emere przystało
  
 
i tak wyglada ok kola robia fajna robote
  
 
kurde, ostra sztuka
tak z ciekawości, to jest też taki dolot na drugą stronę? taka asymetria jakoś..... chyba z dwoma byłoby ładniej
  
 
ostra to będzie jak założę jutro Apexi a dokładnie coś takiego




z dolotem to tak i nie za ten kawałek laminatu wole nie pisać ile dałem bo jest to większy rarytas niż garbatka do esa a o prawej stronie wole nie pisać

bo jak ktoś ma turbo i chce je wiadomo modzić to pakuje IC i tam w prawy wlot wchodzi włąśnie IC i 2 chwytak powoduje mu przewiew wlotem bocznym i od góry a w lewym wlocie bocznym mam stożek + ten chwytak że ciepłego nie zassie

bo seryjnie wersje turbo st201 były bez intercoolera


oraz wiem co dostane od swojej piękności na walentynki bo stwierdziła wczoraj że okropnie wyglądają koła na seryjnych nakrętkach



[ wiadomość edytowana przez: DobekBdg dnia 2013-02-01 18:54:37 ]
  
 
Cytat:
2013-02-01 18:35:38, DobekBdg pisze:
oraz wiem co dostane od swojej piękności na walentynki bo stwierdziła wczoraj że okropnie wyglądają koła na seryjnych nakrętkach



dziewczyna, która rozumie Twoją pasję - pogratulować
ja myślałem, że to oksymoron
  
 
Czytałem, że te nakrętki to mocno się wycierają, raz drugi przejedziesz kluczem i barwa schodzi. Nie wiem takie opine były, ale od uzytkownika w oko w oko posiadajace je nie slyszalem tego. Masz jakies doswiadczenie z nimi lub jakis sasiad na nich jezdzi?
  
 
2 znajomych ma je z klubu HTB u nas i to już 2 lata i nakrętki dają rade, wiadomo oryginał D1 speca kosztuje 300zl i jest krótki u nas koleś sprowadza podróbki po 130zl takie jak na zdjęciu + maja możliwość montażu na inbus lub pod zwykłą 19" też dają rade

ważne jest aby dokręcać je z momentem (dynamometrem) bo jak za mocno to potem przy odkręcaniu będą się ździerać a tak to spoko są

Cytat:
dziewczyna, która rozumie Twoją pasję - pogratulować
ja myślałem, że to oksymoron



powiem Ci że gdyby nie ona dziś bym nie robił jak robię, nie jeździł toyota, i nie turbił civica i ogólnie nie zaczął się bawić jak się bawię

po prostu to ona sama mnie zmotywowała i nakłoniła żebym zaczął się bawić bardziej, a nawet sama ze mną w mrozy siedziała i pomagała szczepiać zawory w głowicy od Civa

[ wiadomość edytowana przez: DobekBdg dnia 2013-02-01 20:05:40 ]
  
 
Cytat:
2013-02-01 19:58:55, DobekBdg pisze:
powiem Ci że gdyby nie ona dziś bym nie robił jak robię, nie jeździł toyota, i nie turbił civica i ogólnie nie zaczął się bawić jak się bawię po prostu to ona sama mnie zmotywowała i nakłoniła żebym zaczął się bawić bardziej, a nawet sama ze mną w mrozy siedziała i pomagała szczepiać zawory w głowicy od Civa [ wiadomość edytowana przez: DobekBdg dnia 2013-02-01 20:05:40 ]



O stary , to się nie dziwię , że efekty sa jakie są Pozazdrościć !
  
 
jakoś ten pomarańcz nie podchodzi... będzie coś jeszcze w tym kolorku??

będziesz robił coś z przednimi lampami coś al'a s13, tzw sleeper??


p.s. pogratulować panny


[ wiadomość edytowana przez: lukas1986 dnia 2013-02-01 23:16:48 ]
  
 
No nie powiem jest często zazdrość więc trzeba pilnować

pomarańcz to i tak tylko na razie do przymiarki tak na szybko zrobiłem ale mi się podoba

czy zostanie nie wiem zobaczymy jak dostane fotele bo niestety albo stety są niebieskie :| a darowanemu koniowi nie będę zaglądał w zęby

co do lamp sleepy eye's już przed remontem zrobiłem tak śpiąca wygląda i lampy mam Celar'y założone bo seryjne ryflowane takie seee



lampy zrobiłem na 3 regulacje wysokości to jest środkowa nie licząc zamknięcia i max otwarcia


[ wiadomość edytowana przez: DobekBdg dnia 2013-02-01 23:51:49 ]