Klubowe kalendarze LKP 2013 - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czyli ty się jednak nie podejmujesz?
  
 
Nie, ja już się teraz nie wyrobię. Aczkolwiek w takim tempie jak teraz się zbieramy to się powyższych w ogóle nigdy nie doczekamy. Nie oznacza to jednak, że całkowicie wycofujemy pomysł.

Mam jeszcze jedną ciekawą propozycję. Można by wybierać Auto Miesiąca tak jak odbywa się to w innych klubach i na tej podstawie zmontować cały 12-miesięczny przekładany kalendarz. Aby miało to logikę fotka np. z lutego musiałaby być zrobiona właśnie w lutym, fotka z czerwca w czerwcu etc.

Czekam na wasz głos i propozycje, wszak LKP to my wszyscy, nie pojedyńcze osoby.


-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Ja postaram się porozmawiać z kolegą który ma firmę reklamy, banery, dlugopisy, kalendarze itp może ktoś kojarzyblaze1 kiedyś na forum był bardzo często teraz ma własną firmę i mało czasu. Karol ma układy z drukarniami i nie byłoby raczej problemów typu minimalnego nakładu, i ekspresowo coś by się zrobiło tylko trzeba ustalić jaki kalendarz i podesłać projekt, wtedy miałby z głowy robienie projektu i wysłałby tylko gotowca do drukarni, podał nakład i wszystko
  
 
To juz u nas normalka, zawsze za późno.
  
 
Panowie sprawa wygląda następująco w tym roku dałoby radę zrobić jeszcze kalendarze termin mam nawet do samych świąt najlepiej gdyby podesłać gotowy projekt i w przeciągu 2-3dni kalendarze byłyby gotowe.
Tak więc proszę panów o konkretne decyzje co do typu kalendarza i ilości sztuk, projekt graficzny mogę zrobić sam, wy tylko zadecydujecie czy podoba się czy nie.
Co do cen to jutro dostanę kompletny cennik na maila i zapodam na forum.


[ wiadomość edytowana przez: djmarkus dnia 2012-12-09 20:12:01 ]
  
 
Ja myślę, że musisz coś narzucić bo tak to będziemy dyskutować do wielkanocy jak z koszulkami i nic w końcu nie powstanie. Ja się będę cieszył nawet z planszowego, byle projekt był fajny.
  
 
Marek, weź to w swoje ręce, Ja kupie każdy kalendarz z Ładą.
  
 
A może jakieś stare zdjęcie zlotowe w tle a na środku logo klubowe ? Tak byłoby chyba najszybciej coś wybrać. I klimatycznie.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Panowie cały czas czekam na cennik, w tym roku myślę zrobić coś bez fajerwerków ponieważ mało czasu mamy w przyszłym roku poruszymy ten temat conajmniej w październiku, żeby był cas na jakieś decyzje, robienie projektów itp
A tak poza tym to jestem jak najbardziej za tym aby robić konkurs na najładniejsze auto (fotke auta) miesiąca tak żeby było 12 ładnych sztuk na koniec roku do wstawienia na kalendarz.
  
 
Moja propozycja:



Tak, żeby pokazać różnorodność marki:

- Kopiejka Igiersa zostaje
- 2103 Konrada (ewentualnie 2106 Felype lub czyjaś z chłopakow z naszego regionu Wejtlanfa lub Latarenki - o flaszkę jak któryś nich wygra upomnę się na spocie )
- 2107 kolegi Wezu69 - najładniejsza seryjna 2107 w klubie
- Samara - tutaj trzeba by zrobić rozpoznanie kto dysponuje fajna, może djmarkus

Jakieś zmiany, propozycje ?


-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Niestety moja Samara jest w proszku i nie mam ladnych fotek na wiosne cos zrobie a co do kalendarza to proponuje jednodzielny Karol zaspiewal 30zl brutto wiem, ze to dosc drogo ale mam do niego pelne zaufanie i wiem, ze fuszery nie robi i kalendarze beda ladnie wykonane, a w przyszlym roku jak Karol kupi odpowiednia maszyne bedziemy mieli kalendarze za darmo poniewaz ma sentyment do naszego klubu


[ wiadomość edytowana przez: djmarkus dnia 2012-12-10 22:19:48 ]
  
 
Jaki format tego kalendarza? Czy w cenie jest listwa do powieszenia i obciążająca na dole? Druk jednej sztuki A2 na offsecie to jakieś 10 zeta (bez listew) więc ta cena to trochę zaporowa...
  
 
Kalendarz listwowany, format A3+, karton 250g, 20 szt.: 135,00 zł (6,75/szt.) (5-7 dni)
Kalendarz listwowany, format A2, papier 210g, 20 szt.: 275,08 zł (13,75/szt.) (3-4 dni)
Kalendarz listwowany, format A1, papier 210g, 20 szt.: 434,98 zł (21,75/szt.) (3-4 dni)
Kalendarz ścienny spiralowany, 13 kart, format: A3+ pion, karton 250g, 20 szt.: 897,58 zł (44,90/szt.) (~~4 dni)
Kalendarz jednodzielny, format 310x470 mm (kalendarium 295x195 mm), 25 szt.: ok. 750 zł (30 zł.szt.) -czekam na potwierdzenie ceny i terminu realizacji
Kalendarz trójdzielny, format 318x820 mm, 50 szt.: 1113,88 zł (22,28 zł/szt.)

Tak przedstawia sie cennik wczoraj go otrzymalem, Ty Felype masz na mysli kalendarz listwowany z metalowymi listwami po przeciwleglych koncach kalendarza, takie sa oczywiscie tansze, ja mialem na mysli jednodzielny z kalendarium na dole z wyrywanymi miesiacami
  
 
Cytat:
2012-12-11 10:30:07, djmarkus pisze:
Ty Felype masz na mysli kalendarz listwowany z metalowymi listwami po przeciwleglych koncach kalendarza, takie sa oczywiscie tansze, ja mialem na mysli jednodzielny z kalendarium na dole z wyrywanymi miesiacami



Ok, nie zrozumieliśmy się
To może lepiej zostać przy plakatowym, listwowanym? Mi nie zależy na zrywanych miesiącach, ale niech inni się wypowiedzą.
  
 
Dla mnie tez pasowalby listwowy rozmiar a2 a co do ceny to metalowe listewki sa juz w nia wliczone jednodzielny tez by mi odpowiadal, ale jednak listwowy moze wisiec nawet 2lata i ladne bedzie dekorowal sciane garazu czy warsztatu a jednodzielny z powyrywanymi kartkami brzydko by wygladal
  
 
No to zróbmy ten listwowy, byleby powstał ! W sumie pierwszy kalendarz to będzie takie przetarcie w szlaku. Potem się wyciągnie wnioski itd. i za rok zrobi jeszcze lepszy.


djmarkus - kiedy mniej więcej byłbyś w stanie ogarnąć projekt ?
W sumie ten co wrzucałeś sam jest dobry tylko rok ładniejszą czcionką zrobić i ogień !!!

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Cytat:
2012-12-12 21:45:33, emde pisze:
No to zróbmy ten listwowy, byleby powstał !



Ma się poczucie humoru
  
 
Panowie ja na projekt graficzny potrzebuje jeden wieczor i zrobiony bedzie na gotowo, wyslanie na maila do Karola zajmie chwile, pozniej projekt pojdzie do drukarni i tam jakies 5 do 8 dni max bedzie realizowany.
Takze prosze o sporzadzenie listy kto i ile sztuk bedzie chcial, poniwaz przy skladaniu projektu bede zobowiazany podac liczbe sztuk.
  
 
Cena zostaje taka?

Cytat:
2012-12-11 10:30:07, djmarkus pisze:
Kalendarz listwowany, format A2, papier 210g, 20 szt.: 275,08 zł (13,75/szt.) (3-4 dni)



Wrzuć propozycje projektów graficznych bo wtedy pewnie więcej osób się zdecyduje.
Potrzebujesz jakieś zdjęcia w wyższej rozdzielczości?
  
 
Nie! Propozycja powinna być jedna, inaczej zacznie się dłuuuuga dyskusja, który wybrać.

Otwieram listę chętnych, dopisujcie się:

1. wejlantf - 2 sztuki
2...