Kalendarz FEFK 2014 już raczej 2013 - propozycja - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No przepraszam, ale trochę mnie to rozbawiło. Kalendarz ma być też kalendarzem i pełnić swoją funkcję (przynajmniej z takiego założenia wychodziłam), a jak chcecie takie duże zdjęcia, to może od razu pójdziemy w stronę albumu ? Ja np. zaznaczam sobie ważne daty. Poza tym, facet mówił, że jemu do kalendarza pionowego nie zaszkodzi wielkość zdjęcia 30 MB, a póki co ja dostaje po 3 z hakiem. Z kolei nie widzę też A4 poziomej, bo bym chyba musiała w okularach sprawdzać dni Jeszcze dodam, że A3 ma wymiary mniej więcej 30x40, więc zdjęcia nie będą małe.
Jednakże spytam się, czy da się zrobić poziomy kalendarz za 30 zł. A poza tym, projekt poziomy już zrobił FETP, nie będziemy zgapiać

[ wiadomość edytowana przez: Karolyna dnia 2012-12-15 00:01:54 ]
  
 
a mnie się podoba ta wersja pionowa, myśle, że będzie ładnie i nie ma co kombinować
  
 
Cytat:
2012-12-14 23:48:26, Karolyna pisze:
.....A poza tym, projekt poziomy już zrobił FETP, nie będziemy zgapiać




FETP jest w pionie


  
 
No to widzisz Seweryn, a zdjęcia są duże. Ja jeszcze patrzyłam na ten internetowy
  
 
Cytat:
2012-12-13 20:40:13, Karolyna pisze:
Oto projekt kalendarza 2013. Oczywiście, zostanie on wymuskany przez panów w drukarni, ale macie przynajmniej wgląd. Zostaną jeszcze dodane nicki właścicieli. Przypominam, że lista wpłat już ruszyła (kat. gadżety okolicznościowe) [ wiadomość edytowana przez: Karolyna dnia 2012-12-13 21:27:06 ]


Mi ten wzór się podoba.
Na takim kalendarzu można przynajmniej zaznaczyć jakieś ważne daty.
  
 
to moze jeszcze jeden przyklad ktory wisi u mnie na scianie, tym razem pozycja pozioma format A4


  
 
to ma byc kalendarz tak ?
Na poniższym zdjęciu "tego nie widać".
Pierwotna wersja jest wg mnie najlepszym połączenia kalendarza i zdjęć. Z drugiej strony, to tylko kalendarz.
  
 
Cytat:
2012-12-15 15:02:51, kiciek pisze:
to ma byc kalendarz tak ? Na poniższym zdjęciu "tego nie widać". Pierwotna wersja jest wg mnie najlepszym połączenia kalendarza i zdjęć. Z drugiej strony, to tylko kalendarz.


Dokładnie. To ma być kalendarz, a auta są tylko dodatkiem. Może od razu zrobimy to w formie tapety na ścianę?
  
 
Cytat:
2012-12-16 10:27:49, slawcek pisze:
Dokładnie. To ma być kalendarz, a auta są tylko dodatkiem. Może od razu zrobimy to w formie tapety na ścianę?





jezeli bedzie sie dalo przelozyc kartke do tylu po skonczonym miesiacu to ja jestem jak najbardziej za tylko, ze ja mam na prawde duza sciane gdzie widzialbym kalendarz
  
 
Sądze ze na temat kalendarza powinny wypowiadac sie osoby ktore go kupią lub kupiły.
  
 
Nie jestem przeciwnikiem kalendarza w pionie, po prostu ten mi się nie podoba więc zaproponowałem inny. Kwestia gustu.
Karolinko wymiary A3 to 29,7x42 cm. Standardowa rozdzielczość do druku to 300dpi. Daje nam to rozdzielczość 4961x3508. Zdjęcie z przeciętnego aparatu około 10MP, które będzie miało około 3 MB spokojnie wystarczy. Pewnie zdjęcie, które ma 30MB nie zaszkodzi ale też do niczego nie jest potrzebne.
Przemo78 ma rację, już się nie wtrącam
  
 
czy coś się dzieje w temacie kalendarzy?
  
 
Jest na etape ostatnich konsultacji i druku próbnego



[ wiadomość edytowana przez: JmB dnia 2013-01-08 11:48:53 ]
  
 
dziekowac za kalendarz ja już dziś dostałem ogólnie dla wszystkich co organizowali edycje ale w szczególności dla Karolyny podziękowania za organizacje i krótki termin jest idealny
  
 
Za rok będzie lepszy, przede wszystkim dlatego, że będzie więcej czasu, zdjęć i doświadczenia. A i pomysłów przez rok napewno się więcej nazbiera
  
 
A kto rozsyła kalendarze?


[ wiadomość edytowana przez: slawcek dnia 2013-01-21 20:17:51 ]
  
 
Przeglądałem forum mazdy i trafiłem na ich kalendarz i powiem że jest naprawdę ładny i profesjonalny.
Niektóre zdjęcia wyglądają jak z broszury reklamowej mazdy

Co miesiąc mają jedną turę konkursu. Jest ich 12, tyle co miesięcy.
Zwycięzca po glosowaniu trafia na stronę danego miesiąca w którym wygrał.
  
 
do mnie dziś doszedł kalendarz. SUPER !!!
Karolina od metisa wysyła.
  
 
Są jeszcze kalendarze?
  
 
metis coś wczoraj na spocie mówił we Wro , że Karolina będzie jeszcze wysyłać, bo Sławek i Kacper chyba nie dostali jeszcze. Więc pewnie jeszcze są kalendarze.