Problem z rejestracją

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam okazję kupić "za flaszkę" Jawkę Mustang z 1977 roku,która jest bez jakichkolwiek dokumentów,jednak jest na niej tablica rejestracyjna.W przypadku,gdybym nic nie zdziałał z dokumentami zostaje mi rejestracja na unikat.Jednak do czego zmierzam:czy da się w jakiś sposób dowiedzieć (po numerze rejestracyjnym,bo tabliczki znamianowej brak),czy pojazd jest zarejestrowany ?
  
 
Tak. Spisz umowe, zebys miał prawny dokument o jego legalnym zakupie. Potem udaj sie do wlasciwego wydzialu komunikacji. Tam znajduje sie archiwum gdzie powinny znajdowac sie informacje o stanie Twojej maszyny.
  
 
Urzędy trzymają dokumentację około 25 lat, więc jeżeli motorek był wyrejestrowany dawno, możesz nic nie zdziałać. Ale próbuj
  
 
OK,tak zrobię,pojadę do WK w......... no właśnie,tylko gdzie?

Tabliczka na jawce jest stara (zielona) WAJ,coś mi świta że to W-Wa Ochota ale czy na pewno?
  
 
WAJ to bardzo stare blachy. Jak google po szukaniu nie znajdzie namiaru spróbuj zadzwonic do urzędu jakiegoś i dopytać gdzie szukać konkretnie. Powinni jakoś Cie nakierować. Zależy to pewnie od tego kto siedzi po drugiej stronie słuchawki ...
  
 
No google potwierdziło moje przypuszczenia :


Cytat:
WAJ - Ochota




Także wycieczkę do WWA robię jak tylko umowę napiszę.

Dzięki


Ps.jakby ktoś nie wiedział skąd jest jakaś stara blacha warszawska:

Klik