Kultowe Auta PRL-u - Archiwum 2013 - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Niestety nie wiem nic o kolejnych wydaniach specjalnych - teraz będzie Stratopolonez, a wiosną zapowiedziany już preze mnie kiedyś San (1/72). Wiosną (lub wczesnym latem) na wszystkich czeka niespodzianka w postaci nowej serii powiazanej z Kultowymi, ale szczegółów zdradzać nie będe, bo jak wiecie dziele się tylko sprawdzonymi informacjami! Przez dłuższy czas mnie tu nie będzie więc serdecznie pozdrawiam was i do zobaczenia wkrótce!
  
 
Cytat:
2013-01-16 22:42:29, sroczka7- pisze:
Niestety nie wiem nic o kolejnych wydaniach specjalnych - teraz będzie Stratopolonez, a wiosną zapowiedziany już preze mnie kiedyś San (1/72). Wiosną (lub wczesnym latem) na wszystkich czeka niespodzianka w postaci nowej serii powiazanej z Kultowymi, ale szczegółów zdradzać nie będe, bo jak wiecie dziele się tylko sprawdzonymi informacjami! Przez dłuższy czas mnie tu nie będzie więc serdecznie pozdrawiam was i do zobaczenia wkrótce!



Stratopoloneza jako kolejny numer specjalny zupełnie się nie spodziewałem.Cieszę się jednak,bo czekałem na niego już od dawna.
Być może ukaże się także Fiat 125p Monte Carlo i Acropolis.
Mam nadzieję,że ruszy w koncu wyczekiwana seria autobusów i ciężarówek.
Fajnie też,że będzie San.Kolejny autobus w serii nigdy nie zaszkodzi.
Ciekawe,czy będzie on tak samo duży jak Jelcz Berliet.
Coś czuję,że prawdziwy ruch na rynku kolekcjonerskim dopiero nadejdzie
  
 
fso stratopolonez
  
 
Cytat:
2013-01-16 18:47:22, sroczka7- pisze:
Za wytrwałość garść kolejnych informacji- kolejny numer specjalny ukaże się na początku lutego i będzie zawierał Stratopoloneza w skali 1/43. San przełożony na późniejszy termin. kolejne modele planowane w serii: 121 - Ford Fiesta 122 - Ził-114 123 - Melex 124 - Moskwicz 412 125 - Aro 243 Więcej wiadomości za jakiś czas jak wrócę z wojaży!!!



Zmieniłeś nick'a??

[ wiadomość edytowana przez: msch00 dnia 2013-01-17 07:12:16 ]
  
 
Cytat:
2013-01-16 22:42:29, sroczka7- pisze:
Niestety nie wiem nic o kolejnych wydaniach specjalnych - teraz będzie Stratopolonez, a wiosną zapowiedziany już preze mnie kiedyś San (1/72). Wiosną (lub wczesnym latem) na wszystkich czeka niespodzianka w postaci nowej serii powiazanej z Kultowymi, ale szczegółów zdradzać nie będe, bo jak wiecie dziele się tylko sprawdzonymi informacjami! Przez dłuższy czas mnie tu nie będzie więc serdecznie pozdrawiam was i do zobaczenia wkrótce!



czyzby chodzilo Ci o serie Kultowe Wozy Policyjne?
  
 
Cytat:
2013-01-17 07:28:40, cichy_555 pisze:
czyzby chodzilo Ci o serie Kultowe Wozy Policyjne?



Po jakiego atomowego grzyba pytasz, jak w cytowanym fragmencie masz odpowiedź ... problem z czytaniem ze zrozumieniem ?

Druga sprawa to to, co zauważył msch00, raczej info nie od sroczki, ktoś tutaj sobie jaja robi.
  
 
Cytat:
2013-01-17 07:55:06, MotoPrl pisze:
Po jakiego atomowego grzyba pytasz, jak w cytowanym fragmencie masz odpowiedź ... problem z czytaniem ze zrozumieniem ? Druga sprawa to to, co zauważył msch00, raczej info nie od sroczki, ktoś tutaj sobie jaja robi.



co zes sie przyczepil jak rzep psiego ogona? napisane jest tylko seria powiazana z kultowymi, ale nie jest napisana jaka, wiec tylko pytam. Jak nie masz o czym pisac, to lepiej sie zamknij. Bo chyba ty nie umiesz czytac ze zrozumieniem.
  
 
Nie widzicie nic dziwnego w nicku sroczka7- ?
Być może ktoś nas robi w balona.
  
 
Uzytkownik Sroczka7- to nie Sroczka7 Porownajcie:
Sroczka7 (wlasciwy)
Sroczka7- (falszywy)

Oczywiscie nie wyllucza to tego ze te modele sie nie ukaza .
Jesli sie sprawdza , bedziemy miec dwa zrodla informacji


Co do glupiego pytania , na pewno nie chodzi tu o wozy policyjne . Co one maha wspolnego z kultowymi ? Ford fairlane ? Jaguar ?
  
 
sroczka7- od 16.01.2013r na forum.
Żartowniś.
  
 
Cytat:
2013-01-17 08:26:10, cichy_555 pisze:
co zes sie przyczepil jak rzep psiego ogona? napisane jest tylko seria powiazana z kultowymi, ale nie jest napisana jaka, wiec tylko pytam. Jak nie masz o czym pisac, to lepiej sie zamknij. Bo chyba ty nie umiesz czytac ze zrozumieniem.



Wlasnie , czytac ze zrozumieniem :
Pokrewna do kultowych to napewno nie policyjne
(jedyne pokrewienstwo to takie same blisterki)

Bardziej stawialbym na ciezarowki , ale prawdopodobnie to podpucha
  
 
Cytat:
2013-01-17 08:26:10, cichy_555 pisze:
co zes sie przyczepil jak rzep psiego ogona? napisane jest tylko seria powiazana z kultowymi, ale nie jest napisana jaka, wiec tylko pytam. Jak nie masz o czym pisac, to lepiej sie zamknij. Bo chyba ty nie umiesz czytac ze zrozumieniem.



Nie będę dyskotował na Twoim poziomie ...
Nadal podtrzymuję i proszę żebyś nauczył się czytać ze zrozumieniem ...
Odpowiedź zawarta w poście :

" ... szczegółów zdradzać NIE BĘDĘ, bo jak wiecie dziele się tylko sprawdzonymi informacjami! ... "

więc równie dobrze, mógłbyś się zapytać o pogodę za oknem, ale jak widać nie chcesz tego zrozumieć ... za trudne ...

druga sprawa to to, że nawet nie zrozumiałeś co napisał kolega tuż przed Toba, tylko odrazu walisz pytanie, ewidentnie dał do zrozumienia, że to podpucha

Koniec OT

Wracając do listy niejakiego sroczki7-, to na 100% oszuścik, i zrobiona lista dla jaj, bo przecież melex ma się nijak do serii, tzn. do normalnych numerów, raczej gdyby miałby wyjść to jako numer specjalny, i nie zakładam, że to sam sroczka7 ( prawdziwy ) robi sobie takie jajo, bo to zbyt poważny gość

[ wiadomość edytowana przez: MotoPrl dnia 2013-01-17 11:02:26 ]
  
 
Cytat:
2013-01-17 10:56:09, MotoPrl pisze:
Nie będę dyskotował na Twoim poziomie ... Nadal podtrzymuję i proszę żebyś nauczył się czytać ze zrozumieniem ... Odpowiedź zawarta w poście : " ... szczegółów zdradzać NIE BĘDĘ, bo jak wiecie dziele się tylko sprawdzonymi informacjami! ... " więc równie dobrze, mógłbyś się zapytać o pogodę za oknem, ale jak widać nie chcesz tego zrozumieć ... za trudne ... druga sprawa to to, że nawet nie zrozumiałeś co napisał kolega tuż przed Toba, tylko odrazu walisz pytanie, ewidentnie dał do zrozumienia, że to podpucha Koniec OT Wracając do listy niejakiego sroczki7-, to na 100% oszuścik, i zrobiona lista dla jaj, bo przecież melex ma się nijak do serii, tzn. do normalnych numerów, raczej gdyby miałby wyjść to jako numer specjalny, i nie zakładam, że to sam sroczka7 ( prawdziwy ) robi sobie takie jajo, bo to zbyt poważny gość [ wiadomość edytowana przez: MotoPrl dnia 2013-01-17 11:02:26 ]



zejdz z mojej osoby i laskawie zakoncz swoje wycieczki personalne. Bo sam kolego swiety nie jestes - jedna osoba napisala ze sroczka7- to nie sroczka7, to po co sam to milion razy to rozstrzasasz? wiec jesli chcesz mnie uczyc pisania na forach zacznij od siebie. Zalozenie nicka Moto PRL nie upowaxznia Cie do pouczania wszystkich na temat tego, co maja pisac tu na forum o serii Kultowe Auta PRL

bez odbioru i koniec tematu. Wiecej nie mam zamiaru z Toba dyskutowac i Ty do mnie tez nie pisz. I najpierw naucz sie ortografii, a potem kogos pouczaj.


Co do innej serii wydanej przez deAgostini, to o innej mi nic nie wiadomo, a Kultowe Auta Policyjne bnajprawdopoboniej beda. Nie ludzcie sie na zadne ciezarowki i autobusy, jak w Czecach, Slowacji czy na Wegrzech - nie u nas.

[ wiadomość edytowana przez: cichy_555 dnia 2013-01-17 11:51:39 ]
  
 
LUDZIE DAJCIE NA LUZ!!! CO MA BYC TO BEDZIE I BEZ WZGLEDU NA TO CZY BEDZIE KOLEJNA POWIAZANA SERIA ITP NAPEWNO KAZDY BEDZIE MIAL SWEGO FAWORYTA ALE I KAZDY ZNAJDZIE COS DO NARZEKANIA. POCZEKAMY ZOBACZYMY. A NARAZIE SKUPMY SIE NA TYM CO JEST PRZYGOTOWANE PRZEZ DEA.
  
 
Witam po nie obecności. Sroczka czy to naprawdę ty ? Bo ja patrzyłem na stary temat o KAP to twój nick był inny. W każdym razie jeżeli były by to prawdziwe info to bardzo się cieszę.
  
 
Drodzy Koledzy!!1
Przepraszam, że długo się nie oddzywałem, ale jestem w takim kraju,że mam bardzo słaby dostep do internetu.
Dziękuje Kolegam za czujność - oczywiście sroczka7 to nie sroczka7_
Podane wiadomości według moich dotychczasowych informacji nie są niestety prawdziwe, aczkolwiek wiekszść tych modeli znajduje się na moich listach i wczesniej czy pózniej w kolekcji się pokażą, no chyba ,że narodził się nam nowy sroczka7 i jego wiadomości są lepsze niż moje. (Ale dlaczego by się podszywał pod mojego nicka?). W kazdym bądz razie ja zawsze piszę to co wiem na pewno, a ciągniety za język nie piszę nic więcej, bo po prostu nie wiem. Kolega sroczka7_ po podaniu numeru specjalnego, po naciskach podał następny - to jak wiecie nie jest w moim stylu. Nie wiem, czy chodzi o dyskredytację mojej skromnej osoby w waszych oczach (nie czuję sie przecież aż tak ważną personą), ale myślę,że jeżeli wiadomości kolegi sroczka7_ okazą się nieprawdziwe, wypadało by poprosić administratora (Kolegę Białego), o usunięcie sroczki7_ z forum.
P.S. Pare miesięcy temu podobny przypadek był na innym forum, a sprawca dosc szybko został zdemaskowany. No i dobrze.
Pozdrawiam.
  
 
Drogi cichy_555 .

Mysle ze z czytaniem ze zrozumieniem chodzilo o to ze jak falszywy sroczka napisal "seria pokrewna do kultowych" to na pewno nie beda to policyjne , bo oprocz takich samych blistrow , nie maja nic wspolnego .

Sroczka7 , cieszymy sie z twojego powrotu , szczerze to cos mi zaczelo smierdziec , zanim zauwazono inny nick . Otoz moim zdaniem , informacje byly,podane zbyt szybko od czasu ukazania sie aktualizacji . Szkoda ze te informacje byly falszywe , ale licze ze kiedys ukaza sie jednak I male pytanko , masz moze jakies info dotyczace nieszczesnego trabanta 1.1 ?

Co do falszywego , mozliwe ze byl to ktis ktory chcial podac nieprawdziwe aktualizacje , by prawdziwy Sroczka7 byl niewiarygodny . Albo po prostu , chcial wywolac burze na forum (co mu sie udalo , i to na niejednym )
  
 
Chwila : "san przelozony na inny termin" ?

To juz powinno dac do myslenia
Sroczka7 nic nie wspominal chyba o zadnym sanie
  
 
Cytat:
2013-01-17 21:40:36, sroczka7 pisze:
Drodzy Koledzy!!1 /.../ ciach...Kolega sroczka7_ po podaniu numeru specjalnego, po naciskach podał następny - to jak wiecie nie jest w moim stylu. Nie wiem, czy chodzi o dyskredytację mojej skromnej osoby w waszych oczach (nie czuję sie przecież aż tak ważną personą), ale myślę,że jeżeli wiadomości kolegi sroczka7_ okazą się nieprawdziwe, wypadało by poprosić administratora (Kolegę Białego), o usunięcie sroczki7_ z forum. P.S. Pare miesięcy temu podobny przypadek był na innym forum, a sprawca dosc szybko został zdemaskowany. No i dobrze. Pozdrawiam.



Panowie, staramy się śledzić wątek na bieżąco. Wszelkie niepokojące was sytuacje zgłaszajcie mi na priv'a. I nie chodzi tu o kablowanie ale o wyeliminowanie "czarnych owiec" Wszystko co piszecie na priv są to informacje poufne jedynie do wiadomości Administratorów. User "sroczka7-" jest już pod obserwacją i jego stałe IP również.


[ wiadomość edytowana przez: Biały dnia 2013-01-18 02:48:31 ]
  
 
Kupił ktoś pierwszy numer Warszawy w skali 1:8?
ja zastanawiam się nad kupnem,ale chyba zrezygnuję,gdyż nie zamierzam składać Warszawy z powodów finansowych.
Wolę wydać całą kasę na kolejne modele zwykłych KAP.
Zastanawiam się,czy tym razem ktoś będzie kupował Wawkę w częściach i przez jaki czas seria będzie istnieć na rynku