[VECTRA B] Odcina zapłon i prąd

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
POMOCY!!! wczoraj sprawdzałem elektrykę w vectrze bo nie świeciły światła z tyłu z prawej strony...żarówki wyglądały na ok...czasem świeciły jak się ruszyło czasem nie...jakby miały zwarcie...po tym przeglądzie chciałem odpalić auto a tu dupa...po przekręceniu kluczyka odcina zupełnie prąd jakby wywalał bezpiecznik i nie da się drugi raz włączyć zapłonu ...pomaga dopiero zdjęcie klemy z aku...i tak wkoło macieju ...co to może być????????
  
 
Wiele rzeczy. Masa na silniku, słaby styk na rozruszniku... dezaktywuj fabryczny alarm i pomierz "grube kable". Nie zaszkodzi kupić spray do styków i chlapnąć gdzie się da. pisz czy pomogło.
  
 
Sprawdź przewody od Aku, możesz mieć gdzieś przetarty minus - takie same objawy były w megance mojej kobiety, po przekręceniu wszystko się zapalało ale jak się przekręciło do odpalenia wszystko gasło i nic już nie działało, musiałem zdejmować klemy i jeszcze raz podłączyć. Wszystko przeczyściłem, podokręcałem i do dzisiaj działa
  
 
P.S.
Auto chyba zrobisz do zlotu, bo liczę na to że będziesz

P.S. 2
Alternatywnie masz tu:
http://www.polskibus.com/
Ceny makabrycznie niskie i ful wypas
  
 
na razie naładowałem porządnie akumulator i rano odpalił bez problemu...kupię dziś żarówki i podmienię ale coś mi się wydaję że to coś ze stykami...

...będę będę potryk tylko jeszcze waham się czy przyjechać z żoną czy bez...do wtorku zapłacę