ŁÓDŹ ------------------------ SPOTKANIA OKP

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
WITAJCIE
nie wiem czy już ktoś próbował organizować takie spotkania ale byłoby extra gdyby udało się zebrać kilka autek i ustalić jakiś dogodny dla wszystkich termin tzn dzień tygodnia i miejsce.
codziennie przybywa opelków w naszym mieście i województwie a obecny klub który istnieje(chyba jeszcze istnieje)nic nie robi by się rozwijać także jakbyście byli chętni to napiszcie swoją aprobatę lub dezaprobatę co do tego pomysłu.
narka i z góry dzięki
  
 
Witam Nazar
Inicjatywa godna pochwały. Drąż temat i nie poddawaj się. Z własnego - Zachodniopomorskiego doświadczenia wiem że to przynosi wymierne efekty
Ja mogę doradzić Ci abyś nie ograniczył się do Wątku ale również "zaczepił" ludzi przez privy czy GG, możesz też przejrzeć listę ogólną motoforum i wyłapać posiadaczy Opli z Waszego regionu i przesłać im zaproszenia.
Podaj termin i zjaw się - u nas zaczęło się od dwóch autek
PZDR Vincent
  
 
Radzio na mnie możesz liczyć. Ale wiesz nie widzi mi sie Lublinek.
Musimy znaleźć inne miejsce
  
 
dzieki stary ale żeby zrobić to co mówisz potrzeba trochę czasu i dostępu do kompa a ja mam zaledwie kilka minut dziennie bo taką mam robotę jak nie wyjazd to trochę fizyki ale potroszę da się to jakoś uczynić narazie poczekam i zobaczę co ludzie napiszą a potem zobaczymy ale dzięki narka
  
 
Warto zrobic akcję rozsyłania listów do osób z regionu łódzkiego.
Podobnie zrobił kolega Vincent z Zach. pomorskiego.


Pozdrawiam
  
 
Witam...
Inicjatywa godna pochwały!!!
ja również się przyłączam, byłoby fajnie
  
 
pierwsze koty za płoty co do miejsca to dawajcie jakieś propozycje ja osobiście pomyślałem o hali sportowej ale to tylko wstępna diagnoza tam od politechniki jest sporo miejsca
piszcie piszcie
  
 
Witam ponownie
Nazar wysłałem Ci ulotki - myslę że pomogą w szukaniu nowych sympatyków i Klubowiczów. Ja też w końcu muszę ją wydrukować ale czekałem na tusz. Póki co to jednego gościa z Astrą GSI zagadałem na ulicy a drugiemu z Kadeta wetknąłem naszadres za szybkę To się nazywa agitacja
PZDR Vincent
  
 
dzięki "V"całkiem niezła ulotka może coś wymyślę i dołożę
też będę wciskał za szyby
narka
  
 
Witam
W zasadzie to nie wiem czy powinienem zawracac Wam glowe swoja osoba gdyz nie naleze do zadnego klubu (glownie z powodu braku czasu na wypelnienie wszystkich wymagan proceduralnych z tym zwiazanych) ale mieszkam obecnie w Lodzi i jestem "szczesliwym" posiadaczem opla astry 1.6 16v (obecnie w naprawie) i moze gdybym mial odrobine wolnego czasu moglbym wziac udzial w takim spotkaniu. Nigdy nie bylem na takiej imprezie i jestem troche ciekaw...
Pzd..
RaV
  
 
witaj rav
co ty gadasz dlaczego masz nam nie zawracać głowy przecież po to się urodziliśmy a jak już naprawią ci furę to chętnie wszyscy którzy przyjadą na zlot ją zobaczą a jak będziesz miał jakieś kłopoty to napewno jakiś fachowiec a jest ich kilku i to dobrych doradzą w konkretnej sprawie
pierwszy termin spotkań będzie wyznaczony zaraz po zlocie w bełchatowie takrze piszcie bo to już nie długo.dzięki i narka
  
 
Witam,

byloby milo jakby sie udalo w Lodzi zebrac jakas "silna grupe"
Co do miejsc spotkania, to moze "na rogach", albo na tym sporym parkingu na wycieczkowej? Jak dla mnie, to al. Politechniki ma w sobie nie za wiele uroku
Tak czy owak: jestem na TAK

Pozdro
Grisza
  
 
JESTEM NA TAK ZGLASZAM SWOJA KANDYDATURE
tylko powiedzcie gdzie mamy sie spotkac
a moze HALA SPORTOWA kolo samolotu dosyc duzo miejsca
  
 
NAZAR
gdzie najblizszy zlot i kiedy ???
  
 
siemka
pierwszy zlocik zaplanowałem na 09.10 to jest zaraz po zlocie w bełchatowie także emocje jeszcze nie opadną więc można będzie powspominać.
wybrałem czwartek ale może ktoś nie da rady w czwartki to niech coś zaproponuje...a napewno przemyślimy.w łodzi są już zloty w czwartek i dlatego chcę to zrobić w ten dzień bo gliny mają co robić i nie będą nam zawracać głowy jak ktoś zechce sobie spalić gumę czy wykręcić bączka nie prawdasz
jacek dałem już tę lokalizację ale widzę że nie wszystkim odpowiada także poczekamy jeszcze może się coś urodzi-jeszcze do inauguracji trochę czasu

słuchajcie będę dziś na zlocie na lublinku (a potem jak zwykle wygoni nas policja i pojedziemy pod M1) jak ktoś z was tam się wybiera to może mnie odszukać każdy widzi czym jeżdżę (grfitowy seni B) to narka i do miłego
  
 
ok
daj znac jakby co
napisz mi cos o Belchatowie ?
co jak moze pojedziemy jakas grupa Wiesz zawsze to razniej
  
 
witam
o zlocie w bełchatowie masz osobny dział ja nic więcej poza tym że będzie pewnie zimno ale extra nie wiem.
  
 
a gdzie jest ten dział o zlocie w bełchatowie?
jestem z tomaszowa i też chętnie wybiorę się na spotkanie w łodzi ale nie wiem kiedy i gdzie.
a może wstąpię do klubu
jak was znaleźć w sieci?
pozdrawiam mirek
  
 
Witam
Skoro napisałeś posta tzn. że już NAS - tj OKP znalazłeś
A skoro nas znalazłeś i lubisz swego Opla oraz masz chęć należeć do Klubu zrzeszającego innych jego właścicieli to złóż formularz zgłoszeniowy, doślij fotki i witamy serdecznie w Opel Klub Polska
PZDR Vincent
  
 
hejka!
mirku nie wiem jak dostałeś się na to forum czy przez stronkę motonews czy przez opel klubu polska bo też jest przekierowanie a co do bełchatowa to na głównych tematach forum jest o zlocie jest nawet zaznaczony przez gsi żeby nie zniknął z pierwszej stronki, a na zlocik do łodzi zapraszam bardzo chętnie i to już za dwa tygodnie(prawie- 09.10) szkoda tylko że tak mało was się deklaruje. ulotki to dobra rzecz ale nie zawsze jest okazja komuś wręczyć ale naklejka okp to by było coś