DOLNYŚLĄSK Wrocław 2013 - Strona 3.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2013-02-07 21:04:04, kiciek pisze:
załatwione, jutro będę. [ wiadomość edytowana przez: kiciek dnia 2013-02-07 21:17:00 ]


  
 



  
 
Na siatkę też przyjdziesz Krzysiek?
  
 
myślę, że tak.
  
 
No Panie i Panowie.
Jest u mnie schadzka trepanatorów - dziś o godz 19-20
Możliwość noclegu- mam duży dywan
Trzeba ze sobą zabrać zdemineralizowaną wodę źródlaną zawierającą cenne składniki
  
 
Bendem
Marta ma drugą zmianę, po pracy wpadnie około 22.30
  
 
na Kamieńskiego ?
  
 
Jak bedziesz na siatce to pojedziemy razem
  
 
do 17 pracuje, może uda mi się wcześniej wyrwać.
  
 
No i git nareszcie jakieś konkrety ja również się pojawię z moja lejdi
  
 
na siatkę mogę się spóźnić.
  
 
Wrocław, jest akcja spot. Jutro to jest 24 kwietnia przyjeżdża Mr. Komenda i można by coś popić i zjeść po milenijnym
  
 
ja raczej odpadam, ponieważ na Śląsk jadę, gdyż od czwartku, punkt 7 rano podłużnica będzie u mnie robiona ...

ale na grilla chętnie wpadnę, jednak 10 minut temu dowiedziałem się o wizycie przyszłych teściów i nie wiem jak z czasem wyjdzie u mnie jutro.

[ wiadomość edytowana przez: kiciek dnia 2013-04-23 13:49:50 ]
  
 
ja wbijam z grillem
a o którą dżampreza
  
 
Cytat:
2013-04-23 14:04:35, proffesor pisze:
ja wbijam z grillem a o którą dżampreza


Jutro się zdzwonimy, ale obstawiam że gdzieś tak na 19tą lub 20tą
  
 
na grilla wpadnę, ale %%% nie będę.
  
 
Dzięki za info
  
 
Czy piątkowy spot jest planowany w tym tyg? Jeśli tak to ma się pojawić kolega hazz.
  
 
Pre100n właśnie nie jestem pewien co będzie z tym piątkiem. W piątek mam zakończenie szkoły średniej a później chłopaki chcą grillować (technikum samochodowe) więc sam rozumiesz. Chętnie wpadnę, ale chyba ten piątek jednak mi nie podpasuje.
  
 
Sory, ale ogólnie lipa i nic nie wyszło miałem tyle roboty że nie wiedziałem za co się chwycić, tak więc nic nie wypaliło, przepraszam Was za zamieszanie, Krzychu wybacz że nie odbierałem, ale nawet nie wiedziałem, że dzwonisz, bo telefon miałem w aucie a byłem na pace cały czas

Na szczęście zbliża się długi łikend i jest planowany mega grill w leśnicy u Sławków.

Co do piątku Michał to jeszcze nie wiemy czy będziemy ze Sławkiem, bo mamy sajgon w robocie i przez ostatnie miesiące nie przyjeżdżaliśmy właśnie z tego powodu