[KADETT D] wymiana silnika nawiewu

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Siema Pytanie,,podejdzie do kadeciny jakiś silnik dmuchawy nawiewy kabiny ,,czy jak to się tam określa od innego samochodu ? bez zbędnego przerabiania i dopasowywania ,,bo tego mi tutaj dostatek Jakiś mocniejszy 4biegowy itp,,jeśli ktoś spotkał się z czymś takim to proszę o pomoc,,nie chce mi się znowu bawić w wymiany metodą prób,,błędów,,napraw (gdzie jedna miała już miejsce) ..Z góry dzięki..

[ wiadomość edytowana przez: NAZAR dnia 2013-03-22 12:51:03 ]
  
 
Jeżeli dopasujesz silnik od innego auta w oryginalną obudowę i podłączysz wtyczkę to da radę tylko pytanie czy nie lepiej wymienić tulejki w oryginale
  
 
ok..słabe pytanie z mojej strony,, Od jakiej fury będzie pasować silniczek bo nie chce mi się szukać,,a naprawa nie wchodzi w grę bo to co mam to złom
  
 
Próbuj od Kadetta E ewentualnie Daewoo nexia chodź do końca pewnie wszystko nie będzie współgrać
Dawno temu walczyłem z tym silniczkiem ale były inne czasy i więcej używanych części do KaDecika
  
 
Albo przestan szukać od innego auta a zapodaj od kadetta D. bedzie prosciej

Aukcja
  
 
..muszę ogarnąć coś lepszego bo oryginalny nawiew tego staruszka po 30 latach nadaje się najwyżej na wymontowanie go młotkiem,,zawsze niedomagał w kwestii siły wydobywczopowietrznej ,,kolejna rzeźba mnie czeka..