[Kleszczak] Skoda Fabia 1.4 16V - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
a na jakiej zasadzie twierdzisz że 4 tysiące przekładka?
Boczki nie trzeba przekładać. Plastiki nie problem okleić beżowym materiałem o ile będę przekładał. W PL mam czym jeździć a tutaj preferuję kierownicę po prawej stronie.
Dziś auto wyczyszczone w środku i umyte z zewn. Wystarczyło abym polał wodą i wszelki bród spłyną razem z wodą, położyłem ponownie wosk.
Auto zatankowane, wyczyszczone czeka na lubą i wio zwiedzać UK.


-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach

[ wiadomość edytowana przez: Kleszczak dnia 2013-02-27 21:56:59 ]
  
 
auto dostało spolerowane lampy przednie oraz wszelkie widoczne odpryski. Pozostało wyprać wnętrze i lecieć do PL.
Między czasie padało trochę i zalało mi auto okazało się że od nowości nie był czyszczony tunel na podszybiu i kanały odprowadzające były zatkane.
tu porada jak wyczyścić klosze, jak uważacie że już wystarczy polerować to jeszcze trzy minuty trzeba.
Witam, przedstawię wam regenerację lamp przednich w aucie Skoda Fabia.
Lampy zmatowiałe, lekko żółtawe.
Nie były mega zniszczone i daleko im do lamp jakie widzimy na passatach b5 jednak czas na regenerację przyszedł i dla nich.
Lepiej gdy lampa jest wyciągnięta ale nie jest to konieczne.
Potrzebujemy:
Papier wodny zależnie od potrzeb, w moim przypadku wystarczyło 1500 i 2000 oraz pasta polerska.
W gorszych sytuacjach należy zejść z papierem niżej ale nie za nisko. 800 to już maks.
Taśma papierowa do obkejenia lampy aby nie zarysować lakieru.
Woda
Lampa przed zabiegiem:


owinięta papierem:


po przetarciu papierem 1500


i po przetarciu papierem 2000


a oto efekt końcowy po spolerowaniu pastą polerską do zarysowań w tym przypadku T-cut



Mam nadzieje że komuś się przyda.
wszelkie sugestie mile widziane.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Kleszczu wraca do Polski?
polerka wyszła zajebongo
zostawiasz sobie ten dupowozik i robisz przekładkę?
  
 
jeszcze nie wiem co z nim zrobię bo co chwilę coś się zmienia, jadę raczej nim a w PL mam czym jeździć tyle że z racji ubezpieczenia taniej przekładke zrobić niż tu rok ubezpieczenia posiadać.


-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Wypolerowane przednie lampy
Zlikwidowane odpryski tyle ile mogłem
Nowy tłumik końcowy
Glinka na niektórych elementach
Wosk turtle wax
Jutro pranie tapicerki i tyle z zabawy.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Auto w kraju, przejechało 2000km bez problemu, tutaj jeździ i zarabia na mnie.
Nic przy nim się nie dzieje, jeżeli go zostawię(mam czas do grudnia) to trzeba wymienić łożysko bo gdzieś w Belgii zaczęło szumieć.
Tyle w temacie.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach