[Ogólne] Wysylka dachu do cabrio

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wysyłał już ktoś lub kupował poprzez dostawę kuriera?
Czy jak będzie on złożony przez 2-3 dni grozi mu coś?
Ewentualnie jakieś podpowiedzi co do spakowania i wysłania?
  
 
nic mu nie grozi, składasz, owijasz streczem i wysyłasz.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
z tym ze usluga wysylki takiego dachu to jakies 150-250zl,gdzies tyle kiedys placilem
  
 
mam umowę z kurierem to jak chcesz możesz moim kurierem wysłać Jarcio. Do 30kg spokojnie kurier zabierze, powyżej 30kg już się grubsza kasa zaczyna.
  
 
kiciek,widac dachu nie wysylales,do 30kg to nigdy nie ma problemu,dach wiecej niz 30kg i dlatego jest problem z jego wysylaniem,co gorsza nie da sie go latwo na palete wrzucic co tez utrudnia jego bezpieczna i tania wysylke
  
 
jak dach ze stelażem to na pewno więcej jak 30kg to waży.
Paczka do 30kg dużo u DPD mnie nie kosztuje, a nie wiem ile by chcieli za paczke powyżej 30g, bo nigdy takiej nie wysyłałem.

Jak przyszła kiedyś do mnie skrzynka o wadze 50kg jakoś, to wyszło mnie to 60,-
Jednak w przypadku dachu to pewnie przez gabaryt może być drożej.
  
 
dobrze wiemy ze nikt w inny sposob niz dach ze stelazem nie kupuje uzywanego dachu,bo mijaloby sie to z celem. A wysylka przez np. sendit.pl to 16zl do 30kg.

moze lepiej popytac wsrod kolegow forumowych o przechowanie a potem ewentualna przewozke takiego dachu. Mysle ze tak jest najbrzpieczniej, chyba ze to sprawa pilna.
  
 
Sprwadź cene K-EX Ja za całą instalacje gazową z butlą owalną o wadze 35kg płaciłem koło 50zł, było najtaniej
  
 
Temat nie jest pilny...kurde nie myślałem że to waży ponad 30kg
Przecież tak łatwo i lekko się go otwiera że trudno w to uwierzyć
Generalnie wysyłam Kex i dpd ale za paczki nie standardowe są zawsze spore dopłaty, chyba że właśnie ktoś ma układy...50zł to kwota do przejścia
  
 
jeśli cały ze stelażem to waży na bank bo we 2 osoby nosiliśmy jak zmieniałem do tego z dziewczyną nie dało rady bo nawet nie uniosła lżejszej strony xd
Pozory mylą
  
 
Cytat:
2013-06-25 08:56:45, dawid5995 pisze:
jeśli cały ze stelażem to waży na bank bo we 2 osoby nosiliśmy jak zmieniałem do tego z dziewczyną nie dało rady bo nawet nie uniosła lżejszej strony xd Pozory mylą




ja tam sam montowalem ostatni dach. Nie bylo to przyjemne ale dalo sie. A jakis silny szczegolnie nie jestem