[jethro] niebieskie mk7 kombi - Strona 17

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nawet na szybie lakier wstaje.
  
 
Jethro... Ty gdzieś na balkon/taras wjechałeś?
  
 
Parking Galeria Mokotów
aj, wiele bym dał za taras takiej wielkości u siebie żeby samochód się zmieścił
  
 
jaki masz setup zawiasu ? - ile jakie felgi i opony bo próbuje rozkminić problem
  
 
Koła: R16/205/45
Amory: przód orydżinal Ford, tył Koni Sport
Sprężyny: Eibach Pro Kit -30
  
 
jakie parametry felgi ? nie trze przy skrecaniu itp ?
  
 
7J, et 35, z przodu wszystko ok, ale z tyłu piasty z foki powodują, że trzeba liczyć jakby et miało ~28, ranty z tyłu zaklepane i jest ok
  
 
Podesłał byś w wolnym czasie linka do fotki w większej rozdzielczości? Chciał bym zobaczyć jak grill i reszta elementów po hydrografice prezentują się na aucie Może bym w Foce sobie coś takiego kiedyś zrobił
  
 
Cytat:
2016-05-19 00:52:24, Robot pisze:
Podesłał byś w wolnym czasie linka do fotki w większej rozdzielczości?


większa niż jak klikniesz PPM i 'pokaż obrazek'? wtedy jest 2048x1536
no niby mogę wrzucić na serwer oryginalny rozmiar, ale to tyle klikania, szukania karty pamięci itepede...
  
 
Cytat:
2016-05-16 18:00:57, jethro pisze:
rdza, nie rdza, kropelki muszą być



Dobra robota
  
 
Cytat:
2016-05-19 05:55:04, jethro pisze:
większa niż jak klikniesz PPM i 'pokaż obrazek'? wtedy jest 2048x1536 no niby mogę wrzucić na serwer oryginalny rozmiar, ale to tyle klikania, szukania karty pamięci itepede...


Ooo popatrz! Siedzę już tutaj kilka lat i jakoś na to wcześniej nie wpadłem Jest ok, teraz już wszystko widać.
  
 
Przymierzam się do stjuningowania skórzanej tapicerki. Oryginalnie jest ona w kolorze ciemnoszarym co mi średnio pasuje i chciałbym ją przemalować na czarno. Robił ktoś coś takiego i może jakieś specyfiki polecić? Takie malowanie to tylko pistoletem?
  
 
Batman powrócił :razz:
Po powrocie trzeba było najpierw wymienić akumulator, po 7 latach i miesiącu nie odpalania odmówił jakiejkolwiek współpracy.
Przednie zawieszenie naprawione, w środę rano szyba nowa, dziś można było dać na przegląd 1,5 miesiaca po terminie.
Muszę jeszcze:
- hamulcy z tyłu nowe dać bo klocka już prawie ni ma, a tarcze słabo wyglądają,
- coś mi olej kapie
ale facet-wcale-nie-znajomy klepnął przegląd :razz:
  
 
to gdzieś ty był jak cie nie było?

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Panie, za chliebem wyjechałem
  
 
Jednak wziąłeś bez pasa przeciwsłonecznego?! Będziesz ją robił tak jak poprzednią?
  
 
Tak, bo tylko taka była dostępna od ręki, a miałem 5 dni na ogarnięcie dostawy szyby, przegląd i naprawę zawieszenia.
Oczywiście można było przykleić tą folię przed montażem ale nie było czasu.

Cytat:
2016-12-11 22:03:28, darek4488 pisze:
Jednak wziąłeś bez pasa przeciwsłonecznego?! Będziesz ją robił tak jak poprzednią?

  
 
Poprzednio miałeś naklejoną folię od wewnątrz?
  
 
niet, od zewnątrz
  
 
Cytat:
2016-12-15 20:12:00, jethro pisze:
niet, od zewnątrz



serio? czy se jajca robisz ,bo ja kiedyś widziałem opla i też miał z zewnątrz naklejoną i myślałem jak długo wytrzymie?