[tomex3] białe mkV xr3i cosworth replika 4x4 - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
tam gdzie rdza była i kolidowała z laminatami czyli progi nadkola została wycięta. Wstawione tam są nowe elementy czyli progi zakola co do pozostałej to będzie robiona po przeróbce,jak będę szykował pod lakier
  
 
Jeszcze dwie fotki z dzisiaj no i do piątku przerwa trzeba trochę kaski zarobić.




  
 
Obiecaj mi tylko, że na karoserii nie przestaniesz.
Zrobisz coś co będzie jeździło równie szybko jak wyglądało.
  
 
obiecuję,obiecuję,obiecuję tak mi do pomóż o wielki wszechmocny dystrybutorze paliwa, oraz wszystkie olejownice
a tak poważnie w najgorszym razie 2,0 zetec+turbo ale myślę cały czas o napędzie tył i czymś mocniejszym ale 200kucy musi być
  
 
Cytat:
2013-05-06 10:52:22, tomex3 pisze:
tam gdzie rdza była i kolidowała z laminatami czyli progi nadkola została wycięta. Wstawione tam są nowe elementy czyli progi zakola co do pozostałej to będzie robiona po przeróbce,jak będę szykował pod lakier



Trzymam za slowo Gratuluje roboty i checi obys projekt ukonczyl i zwienczyl go ladnym kolorem
  
 
tu właśnie mam dylemat czy zmieniać kolor czy zostawić biały może biała perła
  
 
jak ma być rajdówka to moze byc biały wtedy wzoruj sie na aucie Halit'a. jak ma być cywil, to albo tak jam ma hex, albo czerwony. ewentualnie szary.
  
 
Czerwony, czarny, bialy - kolejnosc przypadkowa
  
 
chyba zostanie jednak biały tylko bardziej śnieżna biel,ale to jeszcze może się zmienić
  
 
Nastąpiło cudowne rozmnożenie mam dawcę silnka 1,8 turbo na razie musi starczyć,oraz parę innych gratów.



i z trasy






tak na marginesie cabrio nie idze na rozebranie będzie doprowadzone do serii i na sprzedaż
  
 
No nieźle Ci idzie.

Widzę że kupiłeś auto kolegi yezXR3i

Powodzenia w dalszych modyfikacjach
  
 
Byle to 1.8 "turbo" nie było strzałem w kolano. Powodzenia życze i dużo wytrwałości
  
 
no no wytrwałość i cierpliwość potrzebna będzie na pewno czyżbyś coś wiedział o czym ja nie wiem o tym silniku
  
 
Cytat:
2013-05-11 17:12:52, tomex3 pisze:
no no wytrwałość i cierpliwość potrzebna będzie na pewno czyżbyś coś wiedział o czym ja nie wiem o tym silniku

Pewnie kazdy to wie ,ale o tym nie mowi - znamy yezyka dlugo i z roznymi, rzeczami sobie radzil - skoro to nie jezdzi to cos musi w tym byc - na pewno nie tylko regeneracja turbiny za 600-800zl


[ wiadomość edytowana przez: Seba dnia 2013-05-11 19:13:18 ]
  
 
No niestety, instalacja turbo to nie taka łatwa sprawa i żeby sklecić chociaż swoją pierwszą działającą turbawkę trzeba parę miesięcy na czytanie poczytać

Mam nadzieję, że się uda. Jak buda pójdzie w kolor będzie całkiem nieźle - ta replika zapowiada się bardzo przyzwoicie Powodzenia!
  
 
Nie róbcie już takiej czarnej magii z uturbiania

A zresztą co tam może być nie tak? Jak nie tylko turbo do regeneracji to co? Dolot? Wydech? Najwyżej coś z silnikiem lub wystrojeniem. Nic z czym nie można będzie sobie poradzić
  
 
jakieś słowa otuchy dzięki ,ale ja nie należę do ludzi którzy się łatwo poddają.Cieszy mnie natomiast mnóstwo gratów które kosztowały by majątek a ja mam je już do dyspozycji generalnie auto całkiem,całkiem musi to działać i koniec
  
 
Cytat:
2013-05-11 20:48:51, tomex3 pisze:
Cieszy mnie natomiast mnóstwo gratów które kosztowały by majątek a ja mam je już do dyspozycji generalnie auto całkiem,całkiem musi to działać i koniec



No właśnie i o to chodzi, dostajesz za małą kasę pakiet gratów które osobno kosztowały by dwa razy tyle. Wsio masz poskładane więc już masz wgląd co do czego
  
 
Kurde przekładaj ,składaj ,wystroi i smigaj a reszta bedzie klepała uszami,zdaj sie na własne przeczucie skoro juz tak daleko zaszedłes.
  
 
Cytat:
2013-05-11 20:44:13, SEGE pisze:
Nie róbcie już takiej czarnej magii z uturbiania A zresztą co tam może być nie tak? Jak nie tylko turbo do regeneracji to co? Dolot? Wydech? Najwyżej coś z silnikiem lub wystrojeniem. Nic z czym nie można będzie sobie poradzić



Dobrze dobrana turbina to połowa sukcesu Mi bardziej chodziło właśnie o samo strojenie, wykonanie kolektora wydechowego (od którego przecież też sporo zależy) czy nawet głupie dobranie wtrysków Jak chłopak nigdy tego nie robił to troche mu zejdzie z zakumaniem tematu co i jak jeśli się okaże, że ten setup doskonały nie jest w tym względzie Czarna magia to nie jest i jak się ma odpowiednie strony w zakładkach przeglądarki to już jest dużo prościej i takie wtryski to w 5 minut dobieramy, ale jak tego w ulubionych nie ma....