[mkVII] listwa tylnej klapy odpadła czym kleić?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
W kombiku odpadła mi listwa tylnej klapy tą czarna nad rejestracja, którą otwiera się klapę bagażnika. Z tego co widzę to plastikowe gwinty w listwie nie sa już dobre część lekko wylamana, a do niej wchodzą metalowe śruby z klapy. Listwa jest narażona na trzymanie za nią i podnoszenie klapy. Samymi śrubami tego nie przykrece bo gwinty plastikowe w listwie już nie trzymają więc moje pytanie jest takie czy miał ktoś podobny problem i jak sobie z tym poradzić może czym przykleić na stale żeby nie odpadło?

Podejrzewam ze lakiernik jak malował klapę to już coś pokombinować bo w tych heinrich plastikowych w listwie znalazłem czarny silikon. Może jakaś taśma, klej



[ wiadomość edytowana przez: Lightjay69 dnia 2013-03-03 18:21:09 ]
  
 
spróbuj klejem do szyb tzw. uniwersalna spinka
  
 
A konkretnie jakaś marka model, sam klej wystarczy czy jakis podkład itd?

bo wybor jest duży, a chce cos dobrego i wytrzymałego
  
 
wszystkie kleje do szyb mają takie same działanie więc marka jest nieistotna niektóre mają krótszy czas schnięcia ale w twoim przypadku to nieistotne dobrze oczyść odtłuść benzyną ekstrakcyjną i klej uważaj tylko żebyś się nie wybrudził tym klejem jest ciężki do zmycia
  
 
Ja wkleilem tam śruby na poxipol i od drugiej stronki nakretki tylko ciężko się je nakręca ciasne dojście ale trzyma już 3 lata
  
 
Ja wkleilem tam śruby na poxipol i od drugiej stronki nakretki tylko ciężko się je nakręca ciasne dojście ale trzyma już 3 lata
  
 
wystarczy mi sam klej czy jeszcze kupić niejaki PRIMER jako podkład?

PRIMER
  
 
primer Ci niepotrzebny jego używasz przy wklejaniu szyb ty tylko dobrze odtłuść
  
 
Też polecam klej do szyb.

Ja bodajże klej firmy Boll używałem. Przyklejałem tylni panel z miejscem na rejestrację do klapy bagażnika w sedanie. Przyłożyłem, docisnąłem i gotowe. Trzaskałem klapą i przyklejona część nawet nie drgnęła.
  
 
A te kleje:

Pierwszy

Drugi

je się normalnie montuje do tych pistoletów ręcznych do silikonu, czy jest potrzebny inny sprzęt do wyciskanis ?
  
 
Cytat:
2013-03-03 08:30:20, Lightjay69 pisze:
A te kleje: je się normalnie montuje do tych pistoletów ręcznych do silikonu, czy jest potrzebny inny sprzęt do wyciskania ?



tak kup sobie tylko zwykły pistolet do kleju i dasz radę choć lepiej kup taki za 15-20 zł niż najtańsze bo one się rozlatują często po pierwszym użyciu a zawsze nie zginie w garażu dobry wyciskacz