Fiesta mk4 ST200 2,5 V6 by Daras84

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
fabrycznie 1.3 swap na st200 z mdo mk2

auto robione z nudy i wewnetrzej potrzeby grzebania w gównie




pierwsze odpalenie

http://www.youtube.com/watch?v=Lz190vpnYP0&feature=youtu.be

tak to jeżdzi mniej wiecej kręcone na osiedlu więc nie było zabardzo jak się rozwinąć


http://www.youtube.com/watch?v=F5s4k48AYv0

[ wiadomość edytowana przez: daras84 dnia 2013-01-28 17:16:09 ]

[ wiadomość edytowana przez: thomas77 dnia 2013-01-28 18:06:45 ]
[ powód edycji: poprawa tytułu ]
  
 
st200 w Fieścinie mk4
Jestem pod wielkim wrażeniem.
  
 
Daras, rozwaliłeś.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
a jak z trakcją?
  
 
Cytat:
a jak z trakcją?



z 2 ruszane i bez trakcji

3 widac juz drapal asfalt i slychac po dzwieku

dobrzee


[ wiadomość edytowana przez: DobekBdg dnia 2013-01-28 19:14:03 ]
  
 
trakcja bedzie na wiosnę, wszystko już leży i czeka na pogodę
  
 
A skręca to ?
  
 
Mistrz! Fajnie, że Ci się udało to ogarnąć Dobra guma teraz i będzie mały niszczyciel Ekstra!
  
 
Wariat a nie auto
  
 
Cytat:
2013-01-28 20:10:36, bubs0n pisze:
A skręca to ?



a niby czemu by nie miało, pamiętam jak dobre pare lat temu wszyscy "znawcy" mowili jak chyba pierwszy w kraju wsadzilem n7a do mk3 ze też nie bedzie skręcać, to samo było z r32 fazy we fieście, to raptem 20-30kilo więcej na ośce, nie robi różnicy....
  
 
To gitara. Choć bardziej obawiałem się momentu na kołach.
Ogarniaj dalej i chwal się efektami, bo jest doprawdy wściekły.
Na jakiej oponie się kula obecnie ?



[ wiadomość edytowana przez: bubs0n dnia 2013-01-28 23:55:26 ]
  
 
opona szeroka i będzie git. Szacuneczek.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
bubson do obsługi momentu w zakrętach służy pedał gazu z butem w podlodze nie pojedzie
  
 
koooosmos!
  
 
szacunek stary
  
 
Auto śledze na fkp. Co tu gadać, zapierdziela to pewnie kosmicznie. No, ale to są Gliwice, tam takie bolidy to na porzadku dziennym
  
 
No nareszcie pokazałeś dobry slik i ogień
  
 
korzystając z pogody zrobiłem przed sezonowy przeglądzik

nowy olej MOtul nowe filtry, nowe świece ( dostałem w prezencie od Marka dzięki wielkie), nowe łączniki staba.

Gwint FK



zamiast seryjnych litych tarcz wpadł zestawik z rs2000 260mm



no i koła letnie jedne z wielu 195/45/16 (jakby komu wpadły w oko to są na sell)
  
 
Cytat:
2013-03-06 19:35:47, daras84 pisze:
korzystając z pogody zrobiłem przed sezonowy przeglądzik nowy olej MOtul nowe filtry, nowe świece ( dostałem w prezencie od Marka dzięki wielkie), nowe łączniki staba. Gwint FK zamiast seryjnych litych tarcz wpadł zestawik z rs2000 260mm no i koła letnie jedne z wielu 195/45/16 (jakby komu wpadły w oko to są na sell)



Do takiej motorowni mogłeś pokusić się o zestaw hebli z Mondeo 278mm
Nie powiem Fiesta budzi respect z tym STekiem To wszystko bardziej pod upalanie, czy trochę blink blink pod show też będzie???
  
 
tylko upalanie, tak co by nie było szkoda jak pojdzie w teren