Lada Klub Polska na Facebooku !

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Miło mi poinformować szanowne grono forumowiczów o pojawieniu się na Facebooku wizytówki naszego Klubu. Jak się tam dostać ? Nic bardziej prostszego. Logujemy się na stronie, w wyszukiwarce wpisujemy Lada Klub Polska i... gotowe. Zapraszam do "polubienia" strony.

Piszcie jak chcielibyście aby nasz profil wyglądał. Jakie informacje, zdjęcia mają się tam pojawiać ? Jestem otwarty na wszelkie sugestie i propozycje.

Ze swojej strony zapewniam, że zrobię wszystko by nasza wizytówka na FB godnie reprezentowała nasz Klub.

Czołem !

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Emde te koszulki ktore wrzucales, skad brales foto? Wgl te projekty bardzo dobre.
  
 
Każda forma propagowania marki i gromadzenia użytkowników żyjących wspólną pasją mile widziana!
Również ta w środkach "masowego rażenia"
Świetny pomysł i wykonanie - mam nadzieję że to przysporzy nam użytkowników forum i znajdzie się też niemało "starych wyjadaczy".

Gratuluję i dziękuję!

Pozdrawiam,
Valery

  
 
zrób galerię do której będziemy wrzucać fotki. mam kilkaset zdjęć ze zlotów i nie tylko.
  
 
Jest już nowa strona klubowa LKP, jest nowy admin. Mam nadzieję, że strona teraz jest na wprost związana z naszym forum i godnie reprezentuje nasz klub. Zapraszam do polubienia.
  
 
Fajnie jest forum, jest FB i oba umarłe. Nic się nie dzieje
  
 
Zawsze możesz, coś napisać i ożywić i forum i fb
  
 
szoko bo to jest ten czas kiedy stare niedzwiedzie idą spać a ich bryki do gawry na zime..... stąd mała aktywność ....a propos zimy to z ładzianką nic nie robie aż do wiosny i niech śpi w spokoju a na tapecie drugi etap zabawy z asconą czyli zmiana silnika z 1.6 na 2.0 ale to chyba luty -marzec 2020 dawca kupiony czyli vectra a .... drugi temat czyli skoda favorit blacharsko ogarnięta druga favoritka jako dawca części zamiennych i ciekawostek kupiona na złomie za magiczne 180 zł i PODAROWANA młodemu na 17 tke..... teraz ma rok aby ogarnąc temat i na 18tke ma już temat pod tytułem MÓJ PIERWSZY WÓZ........