To kto niby teraz jest w Zarządzie??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam. Od wczoraj staram sie znaleść jakieś info odnośnie Nowego Zarządu i... brak słów.. gdzie uchwała??
Może ktoś poświęci pare minut na powiadomienie Klubowiczów?
Nie wspomne już o tym ze od wielu wielu lat zawsze po Walnym pojawiały się wątki z gratulacjami a teraz.. hmmm ... nie wiem jak to mam rozumieć.
Tak czy inaczej gratuluje Zarządowi X - Y - Z
  
 
Irek, sam nie wiem dokładnie ale zapewne w końcu się dowiemy, jechałem dziś z pracy i tak myślałem kto tym razem założy taki niecierpliwy wątek.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Wszystko będzie opublikowane w najbliższych dniach.
Dowiesz się kto jest w zarządzie i jakie są wyniki głosowań.

Wiceprezes to Retki
Skarbnikiem została Karolyna



[ wiadomość edytowana przez: JmB dnia 2013-03-25 21:01:22 ]
  
 
Cytat:
2013-03-25 20:58:56, JmB pisze:
Wszystko będzie opublikowane w najbliższych dniach. Dowiesz się kto jest w zarządzie i jakie są wyniki głosowań. Wiceprezes to Retki Skarbnikiem została Karolyna [ wiadomość edytowana przez: JmB dnia 2013-03-25 21:01:22 ]


Dziekuje ci bardzo za informacje ale jak widzisz nie tylko ja jestem żądny wiedzy.
Upss... ale ze mnie gafa widze widze ze to Ty jesteś Prezesem..
Gratulacje... jak ci sie udało tak szybko zmienić podpis..
Pozdrawiam
  
 
a Księciunio Moja miłomściwość?
  
 
Cytat:
2013-03-25 21:08:35, domisnis pisze:
a Księciunio Moja miłomściwość?


Kurcze... właśnie tych słów mi brakowało
  
 
Cytat:
2013-03-25 20:58:56, JmB pisze:
Wiceprezes to Retki



odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku. !
  
 
a w komisji rewizyjnej jest thomass77 Kleszczu i chyba ktoś jeszcze ale nie pamiętam a sam głosowałem
  
 
i Matiz ?? ekhhm, metis ??
  
 
Gratolacje dla Nowego Zarzadu!!!
  
 
matko a ty nie byłaS na walnym?

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Cytat:
2013-03-25 21:59:18, zibo666 pisze:
odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku. !


Dzięki zibo666, postaram się wraz z pozostałymi członkami Zarządu nie zawieść pokładanych oczekiwań.
  
 
W sumie nie jest źle .. Eskorty się starzeją a Zarząd młodnieje .
Gratuluję wszystkim i życzę powodzenia w dalszej działalności Klubu.