[Qwerty67] MKVII - Srebrne nieporozumienie - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
ja będe montował do niej jakieś jasne ledy
  
 
Ja mam żarówkę led w głównej lampce a w te dodatkowe musze kupić ledowe i chcę jeszcze zrobić lampkę z przodu w zaślepce od anteny..
  
 
żarówkę led?? Pasowała bez przerabiania? Zapodaj linka jakiegoś jak możesz
  
 
Tu masz link do żarówki http://laro.com.pl/index.php5/sklep/dio_led/1844

Kupisz w każdym sklepie elektronicznym itp

A tutaj dzisiejsze mody:
Miałem przyciski z szyb od scorpio wycięte otwory w plastiku gdzie powinny być ori, pojechałem na szrot i patrzę a tu nowe świeżo rozbite ghia zabrałem przyciski od szyb ale nie było w nich otwierania bagażnika to skleiłem 1 z dwóch co miałem No i podpieprzyłem przekaźnik od oświetlenia








[ wiadomość edytowana przez: qwerty67 dnia 2013-04-13 15:39:37 ]
  
 
Przeglądałem alledrogo i mam pewien plan kiera 3 ramienna w skórze
  
 
czyżbyś jedną z moich aukcji widział ??
  
 
A nie wiem.. znalazłem eśka mk6 z taką kierą, chyb podpasi do mk7?
  
 
zależy co to za kiera, były z tego co wiem 3 rodzaje kierownic do mk5/6.
  
 
Czytałem trochę i niby kiera z poduchą pasuje P&P jakby byla bez airbaga to byłby problem z blokadą
  
 
niby tak.
  
 
A ta co Ty masz na sell to pasi?
Pokaż link do aukcji
  
 
wszystkie kierownice mk5,6,7 pasują do siebie.
Kierownice z mk5,6 jak chce się dać do mk7 to albo nie ma blokady kierownicy, bo naba jest trochę mniejsza w kierownicach mk5/6 w porównaniu do nab w kierownicach mk7 albo kierownica Ci obciera obudowę kierownicy.
Jednak w wersjach kierownic MK 5/6 RS i XR3i , a te kierownice nie mają poduszek. Jak to wygląda z kierownicami z poduszkami, nie wiem. Nie wrzucałem airbegowej kierownicy z mk6 do swojego mk7.
Mam airbegową kierownicę rs z mk7 w swoim mk7.
  
 
To kupię z rsa jak dorwę bo chcę zostawić airbag
  
 
priv
  
 
na razie zawieszone inwestycje w eśka kupiłem łóżeczko dla przyszłego Juniora i przeprowadzam się więc są ważniejsze sprawy.. ale dorwałem drugi komplet felg stalowych ale są z audi 80 b3 więc otwór centrujący musi mi znajomy roztoczyć i polecą w jakiś kolor i będą na letnie gumy
  
 
No i zdechło.. w sobotę wymiana
  
 
Z cyklu " Nie, mój ford się nie psuje" 8h roboty

Komplet wymieniony ale pękła mi niedokręcona dźwignia wyłączania sprzęgła, siedzi nowa, za to wysrały się hamulce z tyłu trzeba wymienić szczęki może ogarnę po niedzieli
  
 
Apdejt

Pajonier

no i decha srebrnym chińczykiem nie brzydzi


Muszę powiedzieć że w połączeniu z Blaupunktami z tyłu GTX572

robi to robotę, kumple zaglądali czy suba nie ma jeszcze tylko przód odseparowany zrobić i będzie miodzio
  
 
a wygłuszyłeś cokolwiek w aucie zanim audio założyłeś??
  
 
Tak wszystkie drzwi boki bagażnika, i klapa od środka wyłożona matami, same nawet najlepsze głośniki nie zagrają w gołej budzie.