[Qwerty67] MKVII - Srebrne nieporozumienie - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ja mam u siebie z tyłu wrzucone hertze dsk-165 w ori miejsca przez redukcje z elips do 165mm - spokojnie mogłem wyrzucić skrzynkę z bagażnika Auto też całe wygłuszone (drzwi, podłoga, bagażnik).
  
 
Nowy zakup
  
 
Felgi czekają na nakrętki pływające (muszę żonie powiedzieć że sobie koła kupiłem
gdyby były czarne jak kołpaxy to by nie zwróciła uwagi
chcę je przemalować na jakiś kolor może ktoś podpowie?
Bo srebrne ze srebrnym autem to kupa mdła będzie







  
 
ja nie powiedziałem ani razu - za każdym razem pokapowała się po ok. 2-3 tygodniach a wtedy było jej tak głupio, że tego wcześniej nie widziała, że nawet nie plumkała za dużo
  
 
Na dobra sprawę to myślę zastosować to Demoty

[ wiadomość edytowana przez: qwerty67 dnia 2013-06-06 10:35:36 ]
  
 
qwerty67, po prostu powiedz że musiałeś fele na letnie opony kupić
  
 
Aż taka gupia nie jest wie że już na letnich śmigam...
  
 
Cytat:
2013-06-06 10:54:30, qwerty67 pisze:
Aż taka gupia nie jest



moja zauważyła po miesiącu (!) jeżdżenia z tyłu, że materiał kanapy się zmienił....
ale przyznaję, że moja kobita to już konkretny czachodym
  
 
Cytat:
...chcę je przemalować na jakiś kolor może ktoś podpowie? Bo srebrne ze srebrnym autem to kupa mdła będzie...


Najpierw wrzuć na auto, to jakiś VT sobie ogarniesz. poza tym srebrne ze srebrnym to nie zawsze zły układ. zależy to od feli. fele w dzikim kolorze na aucie, które nie posiada żadnych innych nim maźniętym detali, też mogą wyjść słabo. może sie też okazać że fele które masz przemalowane na jakistam kolor same w sobie wygladają kulawo.
najpierw przymierz, naciesz się, namyśl...
  
 
Myślałem o czarnych myśle że fajnie by się zgrało
  
 
a jaki rozmiar felgi?
czarny bardzo je pomniejszy...
weź je na biel, jakaś perła itp
  
 
14" wiem że czerń pomniejszy ale teraz mam czarne 1 i zle nie wygląda...
  
 
to zalezy jaki masz wzor felgi ja bym je zostawil je takie jak sa.rs7 mialem 14 i zakupilem sobie 16o takim samym wzorku a moja zauwazyla je odrazu a co te felgi takie duze hehe
  
 
Dzień pracowity Olej zmieniony nie obyło się bez problemu.. musiałem naspawać nakrętkę na korek bo nie szło odkęcić ale w końcu się udało

No i wleciało alu













Obspawany korek


No i after before


Pozdro
  
 
Ładnie na tych alu wygląda. Ja bym je tak zostawił i nie myślał o malowaniu. W sam raz do takiego seryjnego wyglądu. Za to przydało by się pomalować w kolor boczne listwy.
  
 
szkoda że takie małe. z kolorami bym nie szalał, bo źle nie jest.
  
 
Felgi srebrne zostają podoba mi się Ale mam plan na listwy i detale
  
 


Uploaded with ImageShack.us
  
 



  
 
Byłem w dojczlandzie i po dobrej cenie 12 ojro ) kupiłem sobie wycieraczki Bosch AeroTwin





[ wiadomość edytowana przez: qwerty67 dnia 2013-07-27 15:34:19 ]