XXXI Zlot FEFK 30.05-02.06 - Luźna rozmowa

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cześć
Mimo, że zima w pełni (sic!) XXXI Zlot zbliża się bardzo szybko.
Dlatego po wstępnym przeglądnięciu ośrodków wypoczynkowych w Polsce i po ustaleniach na walnym.
Zlot bożocielny odbędzie się w pasie centralno-północnym Polski.

Na Walnym dało się słyszeć głosy chęciach wyjazdu nad morze, boję się jednak o frekwencję.
Dlatego, że większość rodziny FEFKowej bywającej na zlotach jest z południa Polski.
Jest jeszcze jeden powód dla którego chciałbym, aby na zlocie była duża frekwencja: Nadzwyczajne Walne w kwestii zmiany siedziby klubu.
-------------------------------------------------------------------------
Możecie w tym wątku luźno rozmawiać o miejscówce na zlot i tylko o miejscach na zlot.

Wklejajcie linki do ośrodków.

------------------------------------------------------------------------
Ja chciałbym zlot w okolicach biskupina, jednak ciężko tam z ośrodkiem




[ wiadomość edytowana przez: JmB dnia 2013-04-04 23:50:30 ]

[ wiadomość edytowana przez: Karolyna dnia 2013-05-10 13:35:33 ]
  
 
jak centralno-polnocny to polecam Tleń lub okolice w Borach Tucholskich za duzo linkow by bylo do wrzucania ,wystarczy wpisac ,,tleń domki"
  
 
Tleń, czyli koło Koronowa.

A ja myślałem jeszcze o Sierakowie
  
 
mam nadzieje ze propozycji bedzie wiecej i w ladnej okolicy
  
 
Z mojej strony propozycją miejscówki będzie Wielkopolska. Jezioro Pątnowskie, okolice Konina. Według mnie korzystna lokalizacja dla większości.

Ośrodek

[ wiadomość edytowana przez: zibo666 dnia 2013-04-08 18:31:44 ]
  
 
korzystniejsza bo jest autostrada z Łodzi.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
A tu taka mała moja propozycja.....ośrodek zacisze
ceny spoko,w miare wydaje mi się blisko z każdego rejonu PL i dojazd też w miare ok

[ wiadomość edytowana przez: GTomek dnia 2013-04-08 20:26:00 ]
  
 
Witam! Moja propozycja, to na razie lokalizacja, zobaczcie. Nad Jeziorem Dominickim. Kurort dość znany. http://www.boszkowo.info/?redir=mod_arts.php&a=showcat&id=11
  
 
Polanowo niedaleko miejscówki zibo666
  
 
Co Wy na to żeby zmienić nalepki zlotowe?
Dzisiaj każda jest taka sama, zmienia się tylko "numer zlotu data i miejsce"
Chciałbym aby każda vlepka oddawała charakter regionu i zlotu?
  
 
dla mnie spoko, ale cenię sobie również klasykę.
  
 
Weźcie stroje kąpielowe
Bo jesteśmy nad Czystym i ciepłym (podgrzewane przez elektrownię w Pątnowie) Jeziorem Ślesińskim.

I brama w sam raz na baner



[ wiadomość edytowana przez: JmB dnia 2013-05-09 21:48:28 ]
  
 
To zapewne brama do głównej ulicy w Ślesinie: ul. XXX-lecia PRL
  
 
Kiedy będzie to nadzwyczajne walne i foty grupowe? Wbije ale tak jak ostatnio...
  
 
Na razie nie wiemy
  
 
i tjuuupa przez duże problemy w robocie,zlot mówi papa umowa mi się kończy ost maja a roboty praktycznie nie ma,jeśli nie przedłużą to lipa będzie
  
 
Cytat:
2013-05-10 13:27:33, Karolyna pisze:
To zapewne brama do głównej ulicy w Ślesinie: ul. XXX-lecia PRL



nie moze byc brama XXX lecia PRL bo na niej orzel z koroną i krzyzem niie te symbole na te czasy
  
 
Chciałbym, żebyście spieli poślady i tak szybko jak się wpisaliście na listę zakwaterowania zapłacili za zlot.
Dziękuje


[ wiadomość edytowana przez: JmB dnia 2013-05-12 18:29:19 ]
  
 
Jeśli się nie mylę to w tym samym czasie jest co roku zlot FETP jakieś 5 km od Ślesina w Bernardynce
  
 
Cytat:
2013-05-13 21:28:39, Tigerbart pisze:
Jeśli się nie mylę to w tym samym czasie jest co roku zlot FETP jakieś 5 km od Ślesina w Bernardynce



ojjjj Bartek chyba dawno nie byłeś na FETP ]